preloader

Prašome palaukti

e-pasiūlymas
SCHOLL elektroninis pėdų priežiūros rinkinys VELVET SMOOTH, 1 vnt.
SCHOLL elektroninis pėdų priežiūros rinkinys VELVET SMOOTH, 1 vnt.

SCHOLL elektroninis pėdų priežiūros rinkinys VELVET SMOOTH, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 505219702944
Prekės ženklas: SCHOLL
Elektroninis pėdų priežiūros rinkinys „Scholl Velvet Smooth“ kietai odai šalinti ir sausai odai šveisti.
loyalty club badge
-50%
16,75 €
33,50 €

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina.

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

Elektroninis pėdų priežiūros rinkinys „Scholl Velvet Smooth“ kietai odai šalinti ir sausai odai šveisti.


100 metų patirtis. „Scholl“ įkūrėjas Dr. William’as Scholl’is tyrinėjo pėdų struktūrą ir biometriką kūno atžvilgiu, jo pasišventimu ir vertybėmis mes vadovaujamės iki šių dienų.  Visame pasaulyje 25 milijonai žmonių naudoja mūsų priemones, kad jų pėdos taptų minkštos ir gražios per kelias akimirkas**.

Ataujintas ir patobulintas – greitesni ir geresni rezultatai*. 

Šepetėliu švelniai šveiskite sausą, pleiskanojančią pėdų ir blauzdų odą, kad ji atrodytų jaunesnė ir skaistesnė.

Sustiprina drėkinamojo kremo poveikį, kad oda būtų minkšta ir glotni. Vidutinio šiurkštumo ritininė galvutė šalina dėl spaudimo atsirandančius odos sukietėjimus.

Galima naudoti ir ant drėgnos, ir ant sausos odos.
Du greičio režimai – rinkitės pagal poreikius.
Naujas dizainas patogesniam naudojimui.

* lyginant su rankiniu šveitimu.
** po 1 naudojimo.

SCHOLL elektroninis pėdų priežiūros rinkinys VELVET SMOOTH, 1 vnt.
SCHOLL elektroninis pėdų priežiūros rinkinys VELVET SMOOTH, 1 vnt.
loyalty club badge
-50%
16,75 €
33,50 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Naudojimo nurodymai
Išsaugokite pakuotę su ant jos pateikta informacija – jos gali prireikti vėliau. Išsamūs naudojimo nurodymai pateikti vidinėje pakuotės pusėje.
 

Atsargumo priemonės
Šiurkšti ritininė galvutė: naudoti tik sukietėjusiai pėdų odai šalinti. Sausos odos šveičiamasis šepetėlis: naudoti pėdoms ir blauzdoms. Prietaiso nenaudoti jokiose kitose kūno vietose. Naudoti tik pagal paskirtį. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Vienoje vietoje nenaudoti ilgiau kaip 3–4 sekundes. Pasireiškus dirginimui ar diskomfortui, nedelsiant sustoti. Nenaudoti ant pažeistos, skausmingos ir sudirgintos odos. Prietaiso nemerkti  į vandenį. Šio prietaiso negalima naudoti, jei sergate diabetu arba kenčiate nuo prastos kraujotakos. Šveičiamojo šepetėlio negalima naudoti sergant odos ligomis. Įjungtą prietaisą laikyti atokiai nuo ilgų plaukų.

Naudojimas pirmą kartą
Patraukti ir atidaryti prietaiso rankenėlės gale esančio baterijų lizdo dangtelį. Paspausti kabiklį ir atidaryti vidinį baterijų dangtelį. Į lizdą nurodytomis kryptimis įdėti 4 naujas AA tipo baterijas. Spausti vidinį baterijų dangtelį, kol pasigirs spragtelėjimas. Uždėti ir prispausti išorinį baterijų lizdo dangtelį, esantį ant prietaiso rankenos. Reguliarus sukietėjusios pėdų odos šalinimas šiurkščia ritinine galvute. Įsitikinti, kad ritininė galvutė tvirtai įstatyta į prietaisą.
Be ritininės galvutės prietaiso nenaudoti. Įjungti ir išjungti spaudžiant įjungimo mygtuką. Paspausti ir pasirinkti greitį. Švelniai braukti ritinine galvute per sukietėjusią odą. Tęsti, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Prietaiso nespausti per stipriai, nes jis sustos. Išjungti ir patikrinti, ar oda pakankamai minkšta.

Jei ne, įjungti ir tęsti, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Įspėjimas: vienoje vietoje nenaudoti ilgiau kaip 3–4 sekundes. Sustoti, jei odą pradeda skaudėti ar ji parausta. Nuvalyti arba nuplauti pėdas ir pašalinti negyvosios odos likučius. Rūpestingai nusausinti odą ir užtepti drėkinamojo kremo, kad pėdų oda būtų tobulai minkšta!

Reguliarus sausos pėdų ir blauzdų odos šveitimas šveičiamuoju šepetėliu
Įsitikinti, kad šveičiamasis šepetėlis tvirtai įstatytas į prietaisą. Be šveičiamojo šepetėlio prietaiso nenaudoti. Įjungti ir išjungti spaudžiant įjungimo mygtuką. Paspausti  ir pasirinkti greitį. Švelniai braukti šveičiamuoju šepetėliu per pėdas ir blauzdas, palengva šalinant negyvosios odos likučius. Tęsti, tik nespausti per stipriai, nes prietaisas sustos. Įspėjimas: nenaudoti dažniau nei du kartus per savaitę. Nebenaudoti, jei odą pradeda skaudėti arba ji parausta. Pėdas nušluostyti arba nuplauti ir pašalinti negyvos odos likučius. Rūpestingai nusausinti odą ir patepti drėkinamuoju kremu, kad ji atrodytų jaunesnė ir skaistesnė.
 

Valymas po naudojimo
Šis prietaisas nėra atsparus vandeniui. Prieš valymą prietaisą išjungti. Nuimti ritininę galvutę ir nuplauti jos paviršių. Paspausti prietaiso šone esantį mygtuką „Eject“ ir švelniai traukiant nuimti galvutę. Skalauti ritininę galvutę po tekančiu vandeniu, kol jos paviršius taps švarus. Prietaisą nuvalyti švaria drėgna šluoste. Prietaisą ir ritininę galvutę nusausinti švaria, sausa šluoste. 
 

Ritininės galvutės keitimas
Jeigu ritininė galvutė šveičia nebe taip gerai, laikas ją pakeisti. Išjungti pėdų šveitiklį ir atlikti toliau nurodytus veiksmus. Su šiuo pėdų šveitikliu naudoti tik ritinines galvutes „Scholl Velvet Smooth“. Nuspausti mygtuką ir nuimti ritininę galvutę, kaip parodyta paveikslėlyje. Įstatyti naują ritininę galvutę ir spausti, kol pasigirs spragtelėjimas.
 

Baterijų keitimas
Įspėjimas: kartu nenaudoti senų ir naujų bei šarminių ir įprastų baterijų. Nenaudoti įkraunamųjų baterijų. Panaudotas baterijas atiduoti perdirbti arba tinkamai pašalinti. Patraukti ir atidaryti prietaiso rankenėlės gale esančio baterijų lizdo dangtelį. Paspausti kabiklį, atidaryti vidinį baterijų dangtelį ir išimti senas baterijas. Į lizdą nurodytomis kryptimis įdėti 4 naujas AA tipo baterijas. Spausti vidinį baterijų dangtelį, kol pasigirs spragtelėjimas. Uždėti ir prispausti išorinį baterijų lizdo dangtelį, esantį ant prietaiso rankenos.

Klientų vertinimas (1):
(5/5)
1
0
0
0
0
100 % klientų šį produktą pirktų dar kartą

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.