Kviečiame atrasti kokybės pažadą mūsų privačių prekės ženklų pakuotėse!

Kviečiame atrasti kokybės pažadą mūsų privačių prekės ženklų pakuotėse!

„Eurovaistinė internete“ vasarį skelbia atradimų mėnesiu ir pristato savo pirmąją privačių prekės ženklų grožio dėžutę. Kruopščiai surinkta „Tavo atradimų grožio dėžutė“ – tai puiki proga susipažinti ir pamilti 10 iš 11 reklamoje matomų aukštos kokybės, inovatyvių, bendradarbiaujant su gydytojais dermatovenerologais sukurtų ir pasaulinio pripažinimo pelniusių Eurovaistine.lt privačių ir atstovaujamų prekės ženklų produktų visos šeimos poreikiams. 

Kokių prekės ženklų produktus galite sutikti „Tavo atradimų grožio dėžutėje“?

„Sanosan“

„Sanosan“ prekės ženklo pavadinimas kilęs iš lotyniško žodžio „sanus“, reiškiančio sveiką. Prekės ženklas siekia suteikti mamoms, kūdikiams ir vaikams visame pasaulyje geriausias odos priežiūros priemones, kokias tik galima įsivaizduoti.

„Tavo atradimų grožio dėžutėje“ ieškokite „Sanosan“ prekės ženklo priemonių kūdikių odos ir plaukų priežiūrai – drėkinamąjį kūno losjoną kūdikiams, gležnai kūdikių odai ir plaukams skirtą švelnų šampūną ir kūno prausiklį.

„Dermedic“

„Dermedic“ odos priežiūros priemonės sukurtos bendradarbiaujant su dermatologais. Kiekviena linija turi išskirtinį patentuotą kompleksą, kuris gali padėti spręsti odos problemas. „Dermedic“ turi 8 linijas, viena jų skirta kūdikiams nuo pirmos gimimo dienos, taip pat šio prekės ženklo asortimente sau priemonių gali rasti turintys skalpo odos ir plaukų problemų. Viena universaliausių linijų – tai dehidratuotai, sausai ir atopiškai odai. „Dermedic“ asortimente sau priemonių atras ir kovojantys su akne ar raudoniu. Saulės priemonės – viena aktualiausių linijų vasarą, norintiems apsaugoti odą nuo kenksmingų saulės spindulių. O brandžios odos savininkai gali rinktis iš „Oilage“ linijos priemonių.   

Grožio dėžutėje ieškokite „Dermedic“ prekės ženklo priemonių: paburkimą mažinančio paakių kremo jautriai odai, rankų kremo, drėkinamojo kreminio gelio, drėkinamojo serumo veido, kaklo bei iškirptės sričiai.

„Rilastil“

50 metų šiemet minintis itališkas „Rilastil“ prekės ženklas yra pripažintas gydytojų dermatovenerologų visame pasaulyje. Šio prekės ženklo produktai pasižymi išskirtiniais ingredientais ir puikiomis sudėtimis. Asortimente galima atrasti drėkinančias odos priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra ne tik skirtingų dydžių hialurono rūgšties molekulių, bet ir keramidų, apie kurių naudą kalba vis daugiau mokslininkų. „Rilastil“ turi ypač platų asortimentą įvairiems odos poreikiams: kosmetikos priemones skirtas pigmentuotai, labai sausai, atopiškai, raustančiai, jautriai, riebiai ir į aknę linkusiai odai. Priemonės pasižymi išskirtiniu veiksmingumu, įrodytu klinikiniais tyrimais. Prieš kelis mėnesius pristatyta ir priemonių linija vyrams.

Grožio dėžutėje ieškokite „Rilastil prekės ženklo valomojo gelio kasdienei odos priežiūrai ir pusiausvyros atkūrimui, tinkančio jautriai odai.

„Numis Med“

1982 metais sukurtas prekės ženklas pasižymi aukščiausiais saugumo ir kokybės standartais. „Numis Med UREA“ linija tinka ypač sausai odai, praradusiai švelnumą, kamuojamai tempimo jausmo ar niežėjimo. Visi produktai sudėtyje turi skirtingą kiekį šlapalo bei unikalų kompleksą iš aktyviųjų ingredientų, suteikiančių drekinamąjį ir raminamąjį poveikį, kuris leidžia naudoti priemones ir jautrią odą turintiems žmonėms.

Grožio dėžutėje ieškokite „Numis Med“ prekės ženklo maitinamojo, atkuriamojo ir drėkinamojo rankų kremo su 10 proc. šlapalo.

Edelwhite”

Šveicariškos burnos higienos priemonės suaugusiems ir vaikams – lengvai ir saugiai dantų bei dantenų priežiūrai.

Grožio dėžutėje ieškokite „Edelwhite“ prekės ženklo priemonių visapusiškai burnos priežiūrai: vaškuotos tarpdančių juostos, dantų pastos sveikiems dantims ir dantenoms, tarpdančių šepetėlio.

„Eurovaistinė internete“ galima rasti 16 privačių prekių ženklų ir 12 atstovaujamų prekių ženklų, kurie apima visas kategorijas (nuo vaistų, maisto papildų iki kosmetikos, higienos prekių). Iš viso apie 450 skirtingų prekių visos šeimos poreikiams.