Putlesnės lūpos be injekcijų? 5 dermo specialistės patarimai prisirpusių lūpų efektui

Putlesnės lūpos be injekcijų? 5 dermo specialistės patarimai prisirpusių lūpų efektui

Putlios, minkštos ir prisirpusios tarsi uogos lūpos – ypatingai puošia veidą ir yra daugybės moterų siekiamybė. Optiškai didesnių lūpų efektą, pasak „Eurovaistinės internete“ dermo specialistės Orintos, nemokamai konsultuojančios klientus tik internetu, galima pasiekti ir natūraliai, be adatų dūrių ar plastinės chirurgijos. Prireiks vos keleto tinkamų lūpų priežiūros priemonių grožio procedūroms namuose, kad nepriekaištingomis lūpomis galėtumėte džiaugtis kasdien.

 

5 dermo specialistės patarimai putlesnėms lūpoms:

1 - Nušveiskite. Pašalinti ant lūpų atsiradusius šerpetojimus prieš naudojant kitas priemones, ko gero, yra vienas svarbiausių žingsnių, siekiant turėti sveikai atrodančias lūpas. Specialiu lūpų šveitikliu švelniais sukamaisiais judesiais pašalinkite negyvas odos ląsteles ir išsausėjusios odos likučius. Lūpų šveitimui puikiai tiks Spa Ceylon lūpų šveitikliai, kurie švelniai eksfoliuoja, maitina ir stangrina lūpas.

2 - Pamaitinkite lūpasNušveitusios lūpas, nuvalykite jas servetėle arba nuplaukite šiltu vandeniu ir pasitepkite drėkinamąja, maitinančia ar atkuriančia lūpų priežiūros priemone. Tam galite rinktis priemones su taukmedžio sviestu, alaviju, simonsijų aliejumi, lanolinu, vitaminais A ir E.

3 - Naudokite lūpų kaukes. Turint itin išsausėjusias lūpas, dermo specialistė rekomenduoja jas palepinti lūpų kaukėmis, kurios atstato drėgmės pusiausvyrą ir atgaivina lūpas. Į kasdienę lūpų priežiūros rutiną galima įtraukti įvairių formų lūpų kaukes: tepamas, hidrogelines, kremo pavidalo. Jos gali būti drėkinančios, maitinančios, stangrinančios, atkuriamosios ar net vėsinančios po saulės vonių.

4 - Rinkitės putlinamąsias priemones.  Putlinamosios ir korekcinės lūpų priežiūros priemonės suteikia lūpoms natūraliai atrodančios apimties. Tam puikiai tiks putlinantys lūpų blizgiai, serumai, pieštukai, geliai ar balzamai, kurių sudėtyje esantys peptidai, kolagenas, šaltmėtė, hialurono rūgštis ir t.t., pastebimai paputlina lūpas ir suteikia joms daugiau tūrio. Galite rinktis žinomų prekių ženklų „La Mer“, Fillerina, DR. Brandt putlinamąsias ir lūpų kontūrą išryškinančias priemones.

5 - Pasitelkite lūpų makiažą. Natūraliai putlesnių lūpų efektą taip pat gali padėti sukurti ir lūpų makiažo priemonės bei tam tikros jų naudojimo technikos. Ypač populiaru pašviesinti lūpas bespalviais ar nude atspalvio blizgiais. Šviesios ir blizgios lūpų makiažo priemonės sukuria natūraliai atrodantį, spindintį ir vizualiai putlesnių lūpų efektą. Norint kiek ryškesnių lūpų, galima apvesti jas pieštuku už natūralaus kontūro, tačiau ne daugiau kaip 1-2 mm. Natūraliam efektui išgauti, švelniai išretušuokite sukurtą pravedimą, kad neliktų aštrių linijų. Pridėkite truputį švytėjimo suteikiančios priemonės ant viršutinės lūpos išlinkimo dalies, vadinamojo „kupidono lanko“. Vis tik verta prisiminti, kad lūpų blizgiu padažytos lūpos vizualiai atrodys putlesnės nei padažytos lūpų dažais.

 

 

Dermo specialistė apibendrina, jog pasitelkus visas šias priemones kartu, galima mėgautis pastebimai putlesnėmis ir optiškai didesnėmis lūpomis. Jei norite pasikonsultuoti ar kyla klausimų renkantis lūpų priežiūros priemones ir kitas prekes,  galite kreiptis į  Eurovaistinės Internete vaistininkus ir dermo specialistus nemokamai konsultacijai internetu.

Platų lūpų priežiūros priemonių pasirinkimą rasite čia.