Rudens - žiemos makiažo tendencijos su jane iredale

Rudens - žiemos makiažo tendencijos su jane iredale

Keičiantis sezonui natūraliai kyla noras ne tik paruošti šiltus drabužius, bet ir peržiūrėti kosmetinę. Artėjant vasarai dairėmės kreminių, ypač lengvų ir žėrinčių tekstūrų, šviesą atspindinčių priemonių, ir žinoma, visko kas gali užtikrinti apsaugą nuo saulės. Nebūtinai turime to atsisakyti, tačiau rudens ir žiemos makiažą papildykime išraiškingomis spalvomis bei dramatiškais įvaizdžio akcentais. Susipažinkite su madingiausiomis sezono tendencijomis ir mineralinėmis jane iredale makiažo priemonėmis, kurių dėka lengvai jas atkartosite.


 

Ryšku, drąsu, iškalbinga

Puikiai pažįstama saikingumo taisyklė skelbia, kad akcentuoti reikėtų vieną iš dviejų, lūpas arba akis. Jeigu pasirinkimas buvo maloningas lūpoms, nesikuklinkite! Pasirinkite atspalvį, kuris kalbėtų pats už save. Tarp trokštamiausių garbingas vietas užima klasikinė raudona, intensyvi slyvų ir netgi ryški ciklamenų. Tobulam efektui, puikiai tiks ilgai išliekantys drėkinamieji lūpų dažai Triple Luxe, kurie užtikrins ryškų įvaizdį visos dienos metu bei drėkins lūpas unikalaus aliejų ir vaškų mišinio dėka. Nepamirškite lūpų kontūro pieštuko, kurio dėka patobulinsite lūpų formą ir suteiksite joms putlumo. Norint sukurti ypač intensyvų matinį efektą, naudokite vien tik lūpų kontūro pieštuką ir lūpų balzamą lengvam drėkinimui. Dramatiškumo suteiks Berry, Earth Red ir Plum pieštukų atspalviai.


 

Dramatiškas žvilgsnis

Padūmavusių akių makiažas subtiliai grįžta į madingų tendencijų gretas. Nors iš pirmo žvilgsnio ši technika asocijuojasi su gan išraiškingu vakariniu įvaizdžiu, modernus požiūris leidžia šiuo akių makiažu mėgautis visos dienos eigoje. Šiuolaikinis variantas kur kas švelnesnis ir subtilesnis, vyrauja šiltos žemės spalvos, naudojamos žėrinčios ir švytėjimą suteikiančios priemonės, smėliniai atspalviai. Akių kontūro pieštukas suteiks akims jausmingumo ir jas išryškins, tam puikiai tiks Black/Brown atspalvis. Dieniniam padūmavusių akių makiažui tiktų matinė Naturally Matte akių šešėlių paletė, kuri subtiliai paryškintų akis. Vakarinį įvaizdį atskleistų šiluma tviskanti Solar Flare paletė, kurios kerintis žvilgesys nepaliks abejingų.Skaistus, gyvybingas veidas

Natūraliai atrodančios odos tendencija vis dar išlieka aktuali. Veido dengimui parenkamos ypač lengvos tekstūros priemonės. Bruožų išryškinimui naudojami skaistalai ir švytėjimo suteikiančios priemonės. Šilti persikiniai arba rožiniai atspalviai drąsiai naudojami akių makiaže ar net paakių zonoje. Ypač subtiliai atrodo kreminės priemonės, tokios kaip Glow Time pieštukiniai skaistalai. Jų dėka lengva sukurti nerūpestingą ir gaivų makiažą. Tepkite skaistalus pirštų galiukais ar teptuku ant iškiliausių vietų ir švelniai juos įtapšnokite, tuomet padenkite veidą sausu mineraliniu makiažo pagrindu. Taip sukursite ypač natūraliai atrodantį efektą. Norint suteikti daugiau ryškumo makiažo pabaigoje uždėkite dar vieną kreminių ar presuotų skaistalų sluoksnį.