preloader

Prašome palaukti

„Eurovaistinė internete“ pirmoji užsakymus tą pačią dieną pristato jau ne tik Vilniuje, bet ir Kaune bei Klaipėdoje

„Eurovaistinė internete“ pirmoji užsakymus tą pačią dieną pristato jau ne tik Vilniuje, bet ir Kaune bei Klaipėdoje
„Eurovaistinė internete“ atlikta klientų apklausa rodo, kad greitas pristatymas yra vienas iš svarbių apsisprendimą apsipirkti internetu lemiančių veiksnių. Stebėdama poreikį užsakymus gauti dar tą pačią dieną, „Eurovaistinė internete“ klientams Kaune ir Klaipėdoje pateikia naują pristatymo galimybę – atlikę užsakymą iki 13 val. jį gali gauti dar tą pačią dieną.

Per karantiną startavusi su tos pačios dienos užsakymo pristatymo galimybe Vilniuje, „Eurovaistinė internete“ plečia šią paslaugą ir nuo šios savaitės pristato ją ir Kauno bei Klaipėdos gyventojams. Klientai užsisakę prekių internetu iki 13 val., jas gali gauti dar tą pačią dieną.

Pasak „Eurovaistinė internete“ valdančios įmonės UAB „Azeta“ vadovės Justės Levčenkaitės, matydami augantį poreikį prekes gauti kuo greičiau ir prognozuodami, kad ypač rudenį, suaktyvėjus ligų sezonui, klientams bus aktualu kuo mažiau išeiti iš namų, kartu su komanda ieškojo galimybių, kai tos pačios dienos pristatymą pasiūlyti ne tik klientams iš Vilniaus, bet ir kitų Lietuvos miestų.

„Klientams labai svarbus greitas pristatymas. Prekių, kurias užsakė, dažnai reikia kuo skubiau, ypač, jeigu tai yra nereceptiniai vaistai. Džiaugiamės, kad klientai iš Kauno ir Klaipėdos taip pat gali gauti savo užsakymus dar tą pačią dieną. Anksčiau tai atrodė sunkiai įgyvendinama, tačiau dabar ši paslauga jau prieinama klientams ir užsakymus tą pačią dieną pristatome trejuose didžiuosiuose miestuose“, – sako J. Levčenkaitė.

„Eurovaistinė internete“ vadovė sako, kad susidomėjimas šia paslauga tikrai yra. Pirmųjų tos pačios dienos užsakymų Kaune ir Klaipėdoje ilgai laukti nereikėjo, klientai jau aktyviai naudojasi šią nauja paslauga.

Tos pačios dienos siuntos pristatomos su logistikos partneriu ZITICITY. Vilniuje vis daugiau klientų vertina šį pristatymo būdą. Pasak J. Levčenkaitės, klientų atsiliepimai labai geri, tie, kurie išbando šią galimybę, dažnai lieka jai ištikimi, nes tai ne tik greitas būdas gauti savo prekes, bet ir draugiškesnis aplinkai, nes užsakymai pristatomi ir dviračiu. Taip pat klientai turi galimybė pirkimo metu pasirinkti pristatymo laiką.

Logistikos įmonės vadovas Laimonas Noreika sako, kad tiek klientai tiek verslo partneriai vertina, kad vienos pagrindinių ZITICITY vertybių – aiškūs terminai, greitis ir lankstumas.

„Labai svarbu, kad visada esame pasiekiami. Klientai, laukiantys savo prekių, turi galimybę žinoti siuntos būseną, o pristatymą sekti realiu laiku žemėlapyje. Kalbant apie „Eurovaistinė internete“ klientus, juos ypač džiugina galimybė pirkimo metu pasirinkti pristatymo laiką. Klientas gali nurodyti, kokiu dienos metu – ryte ar vakare, norėtų gauti prekes. Tai suteikia daugiau aiškumo ir daro paslaugą dar patogesnę. Taip pat už prekes galima atsiskaityti mokėjimo kortele kurjeriui pristatymo metu“, – sako L. Noreika.

 „Eurovaistinė internete“ pirmoji interneto vaistinė, kuri klientams pasiūlė tos pačios dienos pristatymą. Paslauga suteikia galimybę užsakius prekių internetu www.eurovaistine.lt iki 13 val., juos gauti tą pačią dieną Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Klientai, kurių užsakymai patvirtinti iki 10 val., taip pat gali pasirinkti ir pristatymo laiko intervalą. Tos pačios dienos pristatymas galimas darbo dienomis ir šeštadieniais. Perkant už 45 eurus ir daugiau tos pačios dienos pristatymas yra nemokamas, reguliari tokio pristatymo kaina – 3,99 eurai.

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.