preloader

Prašome palaukti

Visos Prekės
Visos Prekės

40 metų – GROŽIO AMŽIUS

40 metų – GROŽIO AMŽIUS

PATYS GRAŽIAUSI METAI

Užtikrintos, pasitikinčios savimi, pasiekusios savo moteriškumo ir asmeninės pilnatvės viršūnę šiandien moterys žvelgia į penktą dešimtį kaip į savo aukso amžių. Dar energingesnės ir žavesnės nei bet kada anksčiau jos jaučiasi gražios, trokštamos ir aktyvios. Patenkintos ir savimi pasitikinčios moterys priima save tokias, kokios jos yra, ir drąsiai kontroliuoja savo gyvenimą.

ODAI – LŪŽIO TAŠKAS

Nors būna pasiekusios grožio piką, moterys pradeda matyti ir jausti senėjimo požymius: išryškėja raukšlės, oda praranda elastingumą, spalvą bei švytėjimą. Nukenčia odos kokybė, o senėjimo žymės dar labiau išryškėja.

DAR GRAŽESNĖS – DAR ILGIAU

Jų amžius joms pavaldus ir moterys tuo didžiuojasi. Jos nesistengia žūtbūt atrodyti jauniau. Jos tiesiog nori, kad ir oda atspindėtų jų siekiamą harmoniją ir pilnatvę. Jos tik trokšta būti gražios. Jos siekia išlaikyti gerą odos kokybę ir naudoti tokias priemones, kad oda išliktų jaunatviška ir nepaliesta laiko. Labiausiai joms reikia to, kas leistų išsaugoti grožį ir dar labiau jį išpuoselėtų. Jos nori, kad jų oda būtų stangresnė, lygesnė, švytinti ir kupina gyvybės. Jos nori sustabdyti laiko poveikį odai, kad būtų dar gražesnės – dar ilgesnį laiką.

„IŠJUNKITE“ PAGRINDINIUS SENĖJIMĄ SKATINANČIUS VEIKSNIUS

„Lierac“ laboratorijoms, kurios yra tikros lyderės odos estetinių trūkumų korekcijos srityje, pavyko atskleisti dviejų pagrindinių odos senėjimą skatinančių veiksnių mechanizmus – glikaciją ir ląstelių oksidaciją, kurie pavadinti bendru terminu – GLIKOOKSIDACIJA.

Tikslas: veikti visais lygmenimis, kad glikooksidacija būtų „išjungta“.

Remdamasi šiais atradimais, „Lierac“ sukūrė „Magnificence“ – revoliucinę senėjimą stabdančių priemonių liniją, padedančią kontroliuoti odos senėjimą skatinančius veiksnius, kad kuo geriau išpildytų tobulesnės odos siekiančių moterų lūkesčius. Kad niekas negalėtų joms atsispirti, NET IR LAIKAS.

Itin novatoriška kovos su odos senėjimu linija, veikianti glikooksidaciją visuose jos etapuose – LIERAC MAGNIFICENCE:

  • Intensyviai gaivinantis raudonasis serumas
  • Dieninis ir naktinis aksominis kremas
  • Greitai įsigeriantis dieninis ir naktinis gelinis kremas
  • Preciziška akių srities odos priežiūros priemonė