Brandžios veido odos priežiūra - nusipelnei SUPREME kosmetikos

Brandžios veido odos priežiūra - nusipelnei SUPREME kosmetikos

Sako, brandaus vyro tinkamam įvaizdžiui užtenka gero laikrodžio ir tinkamų batų. Moterims norint atrodyti “nuo–iki”, neužtenka rankos riešo pamaloninimo laikroduku. Tiksliau už visus prabangiausius laikrodžius mums laiką skaičiuoja ir jo padarinius demonstruoja mūsų veido oda.

Todėl ir turime oda rūpintis labiau nei visomis kitomis įvaizdžio detalėmis. Ir kuo brandyn, tuo labiau “supreme” – t.y. aukščiausios klasės veido priežiūros priemonės  turi būti naudojamos. Tokios, kuriose susijungia visa, kas geriausia – naujausios, prabangiausios veikliosios medžiagos, pažangiausios technologijos, akivaizdus poveikis ir…dar išpildomi visi mūsų papildomi kaprizai – nuo priemonės aromato iki tekstūros, nes, po galais, kada, jei ne dabar, mes jau galime sau leisti nesileisti į kompromisus..?


Brandi – žinanti ko nori

Būtent tokiai – brandžiai, dėmesingai sau, žinančiai ko nori, reikliai, ambicingai ir šiek tiek kaprizingai moteriai skirta išskirtinių veido priežiūros priemonių SENSILIS linija SUPREME. Ir kalbame čia ne tik apie brandžios moters ypatybes, bet ir apie tokio amžiaus odos poreikius. Jau apie keturiasdešimtuosius metus veido oda ima pastebimai prarasti vis daugiau kolageno ir elastino skaidulų, todėl glemba, ją kamuoja išsausėjimas, mažėja odos atsinaujinimo resursai, silpnėja dermos ir epidermio jungiamieji sluoksniai – oda plonėja, tarsi aptingsta, jos regeneraciniai procesai sulėtėja ir ji tiesiog ima reikalauti vis daugiau priežiūros. Štai tuomet pats laikas atsigręžti į tas odos priežiūros priemones, kurios ne tik daug žada, bet ir koncentruotai veikia.


Ikrai – naudingiausių medžiagų koncentratas

Norint atkurti brandžios odos funkcijas, kuriant SUPREME priemones buvo pasitelktas išskirtinis ikrų ekstraktas. Ikrai, kaip pagrindinis ginklas kovai su laiko pasekmėmis, likusiomis ant veido odos,  pasirinkti ne atsitiktinai. Tame mažame apvaliame lašelyje sutelpa kone visa Mendelejevo lentelė.

Vertingi ikrų baltymai gerina odos stangrumą, pagreitina odos audinių regeneraciją. Fosfolipidai stiprina epidermio barjerą, saugo nuo drėgmės netekimo, minkština odą ir saugo nuo ankstyvo senėjimo. Nepakeičiamosios riebiosios rūgštys sustiprina odos lipidinį barjerą, gerina elastingumą ir stangrumą, padeda mažinti raukšles ir užtikrina pakankamą hidrataciją. Vitaminai E, A, B5, mineralinės druskos ir mikroelementai, baltymai ir omega riebiosios rūgštys, randami ikruose, derinami su kitais komponentais ypač gerai padeda kovoti su senėjimo procesu, gydo ir atkuria saulės ultravioletinių spindulių, taršos ir laisvųjų radikalų pažeistą odą, mažina pigmentines dėmes, minkština odą, giliai drėkina, suteikia tvirtumo ir elastingumo.

SUPREME priemonių sudėtyje – išskirtinis ikrų ekstrakto ir inovatyvaus LONGLIFE–CELL – ryžių ekstrakto, turtingo sirtuinų, prailginančių ląstelės gyvavimą, derinys, pasižymintis atkuriamuoju ir odos ląstelių ilgaamžiškumo didinimo poveikiu. Šie du ingredientai sukuria ypatingą tandemą ir jis skubiai imasi   odos atkūrimo, globos, puoselėjimo ir... lepinimo tikrąja to žodžio prasme. Nes net ir priemonių tekstūrai skiriamas ypatingas dėmesys. Prisimenate jausmą, kai ant skruostų tirpsta nutūpusios snaigės? O rožės žiedlapio vidinės pusės aksominį švelnumą, kurio neužčiuopia net pirštų galiukai? Tai – ne šiaip sparnuoti plazdenantys epitetai spalvoms sutirštinti. Tai – visiškai realūs pojūčiai, kuriuos patirsite, tepdamos ant odos SUPREME priemones.


Šaunioji ketveriukė

Jūsų paslaugoms keturi produktai – SUPREME DAYLIGHT jauninamasis atkuriamasis dieninis kremas su ikrų ekstraktu ir SPF15, SUPREME MIDNIGHT jauninamasis atkuriamasis naktinis kremas su ikrų ekstraktu, SUPREME EXPRESSION jauninamasis paakių kremas su ikrų ekstraktu ir SUPREME ELIXIR dailinantis ir švytėjimo suteikiantis eliksyras su deimantų pudra.

SUPREME DAYLIGHT Caviar Antiaging Day Regenerating Cream SPF15 – jauninamasis atkuriamasis dieninis kremas su ikrų ekstraktu ir SPF15 skatina odos ląstelių atsinaujinimą ir padeda lyginti raukšles. Kremas suderina atkuriamąjį ikrų ekstraktų ir inovatyvaus LONGLIFE–CELL ingrediento, didinančio odos ląstelių ilgaamžiškumą, poveikį. Augaliniai ekstraktai, kuriuose gausu antioksidantų, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio ir laisvųjų radikalų, lemiančių odos senėjimą, susidarymo.

SUPREME MIDNIGHT Caviar Antiaging Night Repair System – jauninamasis atkuriamasis naktinis kremas su ikrų ekstraktu – atkuriamoji ir regeneruojamoji odos puoselėjimo priemonė, kurios sudėtyje esančios medžiagos sustiprina naktines odos ląstelių atsinaujinimo funkcijas. Ikrų ekstrakto ir LONGLIFE–CELL ingrediento draugiją papildo biomimetinis peptidas, raudonieji dumbliai, hialurono rūgštis ir kiti svarbūs komponentai. Naudojant kremą mažėja raukšlių ir oda įgauna sveiko švytėjimo, stiprinama atkuriamoji odos funkcija, skatinamas senų odos epitelio ląstelių pasišalinimas nakties metu, atkuriama odos drėgmė ir mažinamas laisvųjų radikalų poveikis. Inovatyvi aliejinė gelio arba aiškiau sakant – tirpstančio ledo – tekstūra suteikia malonų komforto ir sveikos odos pojūtį.

SUPREME EXPRESSION Caviar Eye Zone Antiaging Intensive Treatment – jauninamasis paakių kremas su ikrų ekstraktu suteikia intensyvų lyginamąjį, gaivinamąjį poveikį ir sugrąžina jaunatvišką išvaizdą. Išskirtinis ikrų ekstrakto ir inovatyvaus LONGLIFE–CELL ingrediento derinys pasižymi atkuriamuoju ir odos ląstelių ilgaamžiškumo didinimo poveikiu. Kremo sudėtyje esantis BLOCK–LINE kompleksas slopina odos susitraukimus ir padeda kovoti su mimikos linijomis. Kinrožių ekstraktai bei kofeinas skatina ląstelių medžiagų apykaitą, mažina paburkimą ir tamsius ratilus po akimis. Kremą taip pat galima tepti aplink lūpas ar ant tarp antakių esančios odos ir mažinti mimikos linijas.

SUPREME ELIXIR Perfecting and Illuminating Treatment with Diamond Powder – dailinantis ir švytėjimo suteikiantis eliksyras su deimantų pudra – koncentruota priemonė, kurios poveikis juntamas iškart pasitepus. Eliksyras papildytas deimantų pudra, suteikiančia odai „švelnaus fokusavimo efektą“ – deimantų dalelės išsklaido šviesą ir paslepia netobulumus. Oda tampa skaisti ir švytinti. Biopeptidai suteikia veiksmingą antioksiduojamąjį ir jauninamąjį poveikį. Tepamas prieš naudodajant kremą arba vienas. Jį taip pat galite sumaišyti su kremu arba tepti ant kremu jau pateptos odos, kad suteiktumėte švytėjimo. Įmaišykite serumo į makiažo pagrindą, taip padidinsite jo skaistinamąjį poveikį.

Ikrų skonis ant liežuvio galiuko, deimantų blykstės, tirpstantys ledukai taurėje, rožių žiedlapių lietus – prabangi romantika, kuri, tiek jau to, gali būti kartą kitą per metus. Su sąlyga, jeigu kasdien visa tai romantiškai nuguls ant Jūsų odos. SUPREME lygmuo – tai, kai visi kaprizai suvaldyti. Visų tipų ir nenaudojant parabenų.