preloader

Prašome palaukti

Visos Prekės
Visos Prekės

„Eucerin®“ pristato dvigubo veiksmingumo inovaciją – priemonę veido šveitimui ir raukšlių užpildymui

„Eucerin®“ pristato dvigubo veiksmingumo inovaciją – priemonę veido šveitimui ir raukšlių užpildymui

Odos priežiūros ekspertas – „Eucerin®“ pristato „Eucerin® Hyaluron-Filler“ naktinį šveitiklį ir serumą. Tai yra pirmasis „Eucerin®“ produktas, sudarytas iš dviejų atskirų formulių: šveitiklio, kurio nereikia nuplauti, ir priežiūros priemonės – šis derinys skatina ląstelių atsinaujinimą ir užpildo raukšles. Švelnūs ingredientai, kurių efektyvumas įrodytas, kas naktį gerina odos tekstūrą ir veikia net giliausias raukšles.

Hialurono injekcijos ir odos šveitimai su AHA rūgštimis gerai žinomi dėl savo efektyvumo norint skaisčios, švytinčios ir jaunesnės odos. „Eucerin®“, įkvėptas šių procedūrų, sukūrė naująjį „Eucerin® Hyaluron-Filler“ produktą, skirtą kasdieniam naudojimui: AHA kompleksas – lygesnei ir spindinčiai odai, hialuronas – raukšlių užpildymui.


Šveitimas ir raukšlių užpildymas tuo pat metu

Pasak „Eucerin®“ medicinos vadovės Anne-Marie van Geloven, su amžiumi mūsų odos atsinaujinimo procesai ima lėtėti. Negyvosios odos ląstelės efektyviai nepašalinamos, todėl oda tampa šiurkšti, netenka spindesio. Brandi oda praranda stangrumą ir gebėjimą gaminti reikiamą kiekį hialurono rūgšties, kuri užpildo raukšles. „Mes nuolatos siekiame inovacijų, kurios būtų patrauklios bei reikalingos. Pastebėjome, kad klientai nori produkto, kuris palaikytų / skatintų odos atsinaujinimo procesus ir tuo pačiu mažintų raukšles. Dėl šios priežasties ir buvo sukurtas „Eucerin® Hyaluron-Filler“ naktinis šveitiklis ir serumas“ – pasakojo van Geloven.

Dvi efektyvios „Eucerin® Hyaluron-Filler“ naktinio šveitiklio ir serumo formulės sujungiamos tik prieš tepant produktą ant odos. Baltoji pusė – formulė su efektyviu AHA kompleksu, sudaryta iš glikolio rūgšties, pieno rūgšties, gliukonolaktono, kuris pamažu įsigeria ir yra draugiškas odai. Kitas aktyvusis ingredientas – glicino saponinas, palaikantis hialurono rūgšties gamybą.

Sidabrinė pusė – gaivinantis gelinis serumas, kurio sudėtyje yra dviejų tipų hialurono rūgšties, veikiančios skirtinguose odos sluoksniuose. Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis pagerina odos drėkinimą ir išlygina paviršinius jos sluoksnius, o 40 kartų mažesnės* molekulinės masės hialurono rūgštis įsigeria į gilesnius epidermio sluoksnius, kuriuose formuojasi gilesnės raukšlės. 

* Palyginus su didelės molekulinės masės hialurono rūgštimi, esančia priemonės sudėtyje.


Detali mokslinių tyrimų programa įrodo dvigubą efektyvumą

Dviejų formulių efektyvumas yra įrodytas atliktų tyrimų metu. „Mes didžiuojamės plačiu spektru klinikinių ir dermatologinių tyrimų, įskaitant kontrolinius testus, kurie buvo atlikti laboratorijose (in vitro), taip pat testais ant odos (in vivo). Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais įrodyta, kad „Eucerin® Hyaluron-Filler“ naktinis šveitiklis ir serumas yra saugus ir gerai toleruojamas“ – sako van Geloven.

Tyrimai parodė, kad „Eucerin® Hyaluron-Filler“ naktinis šveitiklis ir serumas tinka visų tipų odai.


Naudojant nuolatos – pastebimas rezultatas

„Eucerin® Hyaluron-Filler“ naktinis šveitiklis ir serumas gali būti naudojamas kiekvieną vakarą. Geriausia produktą įmasažuoti į gerai nuvalytą veido odą. Norint pasiekti optimalių rezultatų, „Eucerin® Hyaluron-Filler“ naktinis šveitiklis ir serumas turėtų būti naudojamas prieš „Hyaluron-Filler“ naktinį kremą. Sudėtyje esančios AHA rūgštys gali sukelti jautrumą saulei, todėl naudojant „Eucerin® Hyaluron-Filler“ naktinį šveitiklį ir serumą reikėtų naudoti kremą su SPF apsauga, pvz., „Eucerin® Hyaluron-Filler“ dieninį kremą SPF 30.  

„Eucerin® Hyaluron-Filler“ naktinis šveitiklis ir serumas (30 ml):

tobulina odos tekstūrą ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą;

užpildo net ir giliausias raukšles;

drėkina odą ir išvalo poras;

jaunina, suteikia spindesio ir lygina odą.


„Hyaluron-Filler“ linija

„Eucerin® Hyaluron-Filler“ priemonės specialiai sukurtos kovoti prieš pirmuosius senėjimo požymius. Unikalus didelės ir mažos molekulinės masės hialurono rūgšties ir glicino saponino derinys veikia konkrečias vietas ir pastebimai užpildo net giliausias raukšles, todėl oda atrodo jaunesnė. Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis pagerina odos drėkinimą ir išlygina paviršinius jos sluoksnius. Glicino saponinas skatina hialurono rūgšties gamybą dermoje, kurioje formuojasi giliausios raukšlės. „Eucerin® Hyaluron-Filler“ naktinis šveitiklis ir serumas puikiai įsilieja į „Hyaluron-Filler“ produktų liniją, gražindamas odos tekstūrą ir suteikdamas jai spindesio. 


„Eucerin®“

Nuo tada, kai pasauliui pristatėme „Eucerin®“ (daugiau nei prieš 100 metų), mes esame pirmaujantys odos priežiūros inovacijų srityje. Šiandien „Eucerin®“ yra vienas iš patikimiausių dermatologinės kosmetikos prekės ženklų, pamėgtas dermatologų ir vaistininkų bei rekomenduojamas odos sveikatai ir grožiui. Ekspertų žinios, patirtis ir energija orientuota į geriausių odos priežiūros produktų kūrimą. Mūsų pareiga atlikti išsamius tyrimus, sukurti ir išbandyti inovatyvius ir efektyvius produktus, skirtus Jūsų veidui ir kūnui. „Eucerin®“ produktai padeda apsaugoti bei išlaikyti gerą odos būklę dabar ir ateityje.