FILORGA - tik mokslas, jokių stebuklų

FILORGA - tik mokslas, jokių stebuklų

Ar kada nors domėjotės, kokia yra prancūziško grožio paslaptis? „Natūralus odos švytėjimas, gyvybingumas ir jaunystė, kad ir kiek metų Jums būtų“, - tokia filosofija vadovaujasi estetinės medicinos lyderė Laboratoires FILORGA. Kompanija, kuria jau 30 metų pasitiki moterys ir estetinės medicinos bei plastinės chirurgijos specialistai daugiau kaip 50-yje šalių, Lietuvos moterims pristato keturias produktų linijas, sukurtas pagal pažangiausias technologijas. Tai mezoterapijos priemonės, audinių užpildai, glikolio šveitikliai ir senėjimą lėtinanti kosmetika, pagaminta remiantis estetinės medicinos patirtimi. Būdama farmacinio lygmens kompanija, įkurta gydytojo Michel Tordjman, Laboratoires FILORGA nuolatos atlieka klinikinius tyrimus bei naudoja patentuotas technologijas. Laboratoires FILORGA produktų sėkmės paslaptis – biologiškai aktyvios medžiagos, kurios papildo odą tuo, ko jai labiausiai reikia, ir sugrąžina jaunystę!

Laboratoires FILORGA produktai sužavėjo estetinės medicinos klinikų profesionalus ir Lietuvoje, kurie jau penktus metus dirba su šia produkcija bei nedvejodami savo klientams rekomenduoja kasdienei odos priežiūrai rinktis būtent Laboratoires FILORGA senėjimą lėtinančią kosmetiką. Pasak plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytojos Gytės Grigonytės-Babajan, profesionalūs medicininiai anti-senėjimo produktai yra būtent tai, ko reikia jos klientams. „Jie turi būti iš ties efektyvūs ir tikti net ir jautriausiam odos tipui. Dėl ypatingo odą jauninančio poveikio juos renkuosi ir pati, ir rekomenduoju kitiems. Manau, kad Filorga - tai kosmetika, kuri niekada nenuvils!“

Šiandien FILORGA didžiosiose Eurovaistinėse pristato Medi-Cosmetique® anti-ageing kosmetikos priemonių liniją, gimusią apjungus kosmetologijos ir estetinės medicinos sritis. Pirmoji dermo-kosmetikos produktų linija iš Prancūzijos, tiesiogiai įkvėpta estetinės medicinos – tai akivaizdus veiksmingumas ir kasdienės odos priežiūros malonumas viename! Senėjimą stabdanti FILORGA kosmetika puikiai veikia kaip namų priemonė nuo senėjimo, o taip pat puikiai papildo profesionalias procedūras, tad nuo šiol anti-ageing procedūrų efektyvumu gali džiaugtis kiekvienas, o ne tik tie, kurie reguliariai lankosi estetinės medicinos klinikose.