preloader

Prašome palaukti

Visos Prekės
Visos Prekės

Ląstelių senėjimas ir oksidacinis stresas

Ląstelių senėjimas ir oksidacinis stresas

Mes visi senstame ir tam turi įtakos laikas. Pastaraisiais dešimtmečiais buvo pasiūlyta keletas teorijų apie senėjimo priežastis, pabrėžiančių „laisvųjų radikalų teoriją“, kaip ląstelių senėjimo paaiškinimą. Mūsų organizme nuolat vyksta įvairios cheminės reakcijos, kurių metu susidaro laisvieji radikalai, labai nestabilios reaktyvaus deguonies molekulės, kurios atakuoja mūsų ląsteles, pažeisdamos lipidų, baltymų ir mūsų DNR struktūrą, todėl palaipsniui ląstelės pradeda senti. Kovai su tuo, mūsų organizmas turi antioksidacinę sistemą, kuri apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, stabdo jų formavimąsi bei neutralizuoja naujai susidariusius laisvuosius radikalus. Tačiau sutrikus pusiausvyrai tarp laisvųjų radikalų susidarymo organizme ir ten veikiančių antioksidantų, nebelieka organizmo apsaugos ir pasireiškia “oksidacinis stresas”, kuris sukelia progresuojantį mūsų organizmo nusidėvėjimą. Tam, kad išvengtume oksidacinio streso, turime stiprinti mūsų organizmo antioksidacinius barjerus ir vienas iš tokių būdų yra sveika, subalansuota mityba, kurioje gausu antioksidantų.


Pataria gydytoja dermatologė Violeta Medvedeva.


Odos priežiūros priemonių ir procedūrų, regis, netrūksta, bet net ir pačios veiksmingiausios jų, deja, nesustabdo senėjimo proceso. Kodėl?

Todėl, kad negalime kalbėti apie odos priežiūrą ir grožį atskirai nuo visame organizme vykstančių procesų, sveikatos problemų, patiriamo streso, žalingų įpročių, hormoninių pokyčių. Tepti kremą nesirūpinant sveikata – tas pat kaip dažyti namo fasadą, nekreipiant dėmesio į griūvančius pamatus. Nuolat atrandama vis naujų priežasčių, kodėl žmonės sensta ir kaip tai būtų galima pristabdyti. Viena populiariausių ir labiausiai patvirtintų – laisvųjų radikalų poveikis.


Kas gi tie laisvieji radikalai ir kaip nuo jų apsisaugoti?

Laisvieji radikalai – tai labai nestabilios reaktyvaus deguonies molekulės. Jos atakuoja mūsų ląsteles, bandydamos prie jų prisijungti, ir taip pažeidžia lipidų, baltymų ir DNR struktūrą. Tai vadinama oksidacija. Ji ne tik didina sergamumą onkologinėmis, širdies ir kraujagyslių bei kitomis ligomis, bet ir labai pastebimai veikia odą: ši vysta, pilkėja, sausėja, pigmentuojasi ir t. t. Sveikas organizmas turi nuo laisvųjų radikalų poveikio saugančią antioksidacinę sistemą, bet su amžiumi ši sistema vis labiau silpnėja. Tuomet reikėtų jai padėti, vartojant antioksidantų turintį maistą, papildus, kremus. Stipriais antioksidantais laikomi vitaminai A, C, E, B2, taip pat tokie mikroelementai kaip cinkas, selenas ir kt. Šis sąrašas nuolat pildomas naujais atradimais.


Ir kokie gi atradimai patys naujausi?

Štai neseniai buvo išsiaiškinta, kad labai stiprus antioksidantas yra resveratrolis – medžiaga randama raudonosiose vynuogėse. Deja, tam, kad gautum dienai reikalingą šio antioksidanto kiekį, reikėtų suvalgyti 45 kg vynuogių! Laimei, mokslininkai rado būdą, kaip padidinti resveratrolio kiekį vynuogėse, kaip iš jų išgauti reikiamą koncentratą ir sukūrė kompleksą „Stilvid®“ – šis patentuotas resverastrolio koncentratas įeina į „Revidox+“ sudėtį. Svarbu tai, kad, vartojant šį papildą, gerėja ne tik odos, bet ir viso organizmo būklė, atsiranda daugiau energijos.


Kada vertėtų pradėti vartoti  „Revidox+“?

Rekomenduojama šį papildą pradėti vartoti maždaug nuo 35 m. metų, tačiau griežtos ribos negali būti – jis labai tinka ir staiga numetus svorio, patiriant stresą, turint žalingų įpročių, kitaip tariant, visais atvejais, kai oksidaciniai procesai organizme suaktyvėja.

 


Veikimas. REVIDOX+ sudėtyje yra išskirtinio, patentuoto resveratrolio STILVID®, praturtinto standartizuotu granatų ekstraktu, taip pat vitamino B2, vitamino C, cinko ir seleno, kurie padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. Taip pat, vitaminas C svarbus normaliam kolageno formavimui, o vitaminas B2 normaliai odos būklei palaikyti, cinkas svarbus normaliai DNR sintezei.

REVIDOX+ dėka unikalios technologijos STILVID®, suteikia galimybę suvartoti didelį kiekį resveratrolio esantį vienoje kapsulėje (iki 2000 kartų didesnis resveratrolio kiekis, nei paprastai yra vynuogėse). 1 REVIDOX+ kapsulė atitinka net 45 kg vynuogių teikiamą naudą.