Subalansuoti veido priežiūros ritualai nuo senėjimo

Subalansuoti veido priežiūros ritualai nuo senėjimo

Skirtingais amžiaus tarpsniais oda reikalauja skirtingos priežiūros. Tai lemia daug faktorių – ne tik amžius, su juo lėtėjantys biologiniai procesai, bet ir didėjantis stresas bei atsakomybės. Laboratoires FILORGA specialistai supranta gražios, žvalios bei jaunatviškos išvaizdos svarbą kiekvienai moteriai – tai įkvepia ją žvelgti į pasaulį optimistiškai, pasitikėti savimi ir kurti ambicingus planus ateičiai. Kruopščiai atrinktos priemonės užtikrins, jog oda gaus visas reikalingas medžiagas bei ja bus tinkamai pasirūpinta.


20+

Šio amžiaus tarpsnio atstovės ambicingos, jų darbas įtemptas, pastangų įdedama daug, taip pat nemažą rolę jų gyvenime užima renginiai bei vakarėliai, tad laiko kokybiškam miegui lieka nedaug...

Tokiu atveju būtina pasirūpinti tinkama odos senėjimo prevencija:  tinkamai ją valyti, reguliariai drėkinti, suteikti spindesio ir kovoti su spuogeliais bei užsikemšančiomis poromis.

Priemonės:

Kruopščiam odos nuvalymui, drėkinimui bei elastingumo suteikimui tiks valomosios putos arba micelinis vanduo.

Pasirūpinti plona ir jautria paakių oda anksčiau, nei pastebime pirmuosius senėjimo požymius, leis paakių kontūro kremas „Optim-Eyes“. Lengvos tekstūros kremas švelniai kovoja su paburkimais, patamsėjimais ir raukšlelėmis.

Intensyviam odos drėkinimui ir smulkių raukšlelių išlyginimui skirtas kremas „Hydra-Filler“ apsaugos bei pripildys odą drėgmės tiek dieną, tiek naktį.

Daugiafunkcinis odos kremas „BB-Perfect“ suteiks atspalvį, suvienodins spalvą ir paslėps dėmeles, neapsunkindamas odos.


30+

Moters gyvenime atsiranda dar daugiau atsakomybių, užimtumo, streso, bet lieka kur kas mažiau noro matyti viso to padarinius veide!

Rūpinimuisi savo išvaizda tinkamos priemonės, kurias naudojame ir jaunesniame amžiuje, bet būtina pasirūpinti aktyvesne odos regeneracija, kadangi laikui bėgant odos atsinaujinimo procesai sulėtėja.

Priemonės:

Naktinis kremas „Sleep&Peel“ su hidroksirūgštimis pašalina negyvą ląstelių sluoksnį nuo odos paviršiaus bei paskatina naujų ląstelių aktyvumą giliuosiuose jos sluoksniuose, todėl vyksta visapusiška odos regeneracija. Be to, oda yra pašviesinama, sulyginamas jos tonas.

Kaukėje „Meso-Mask“ esantis veikliųjų medžiagų kompleksas itin skatina ląstelių veiklą bei yra ypač saugus, todėl ją galima tepti ir ant paakių zonos. Kauke palepinti nepamirškite ir kaklo, dekolte, bei išorinės plaštakų pusės. Kaukė ne tik kovoja su raukšlėmis, bet ir šviesina veido odą, suteikdama jai spindesio, švytėjimo bei gaivumo!

Norint išvengti pigmentinių dėmių atsiradimo, nepamainoma priemone taps serumas „Pigment-Perfect“, savyje turintis vitamino C ir aktyviai atgaivinantis pavargusią bei papilkėjusią odą.

„Meso+“ serumas užtikrina giluminę odos regeneraciją, prisotina odą veikliųjų medžiagų bei vitaminų kokteiliu ir lygina raukšles. Šilkinės tekstūros priemonė lengvai įsigeria į odą, padaro ją aksominę, lygią ir putnią. Naudokite ryte ir vakare prieš kremą arba vietoje jo.


40+

Pagrindinis rūpestis šiuo amžiaus tarpsniu yra išlaikyti odos struktūrą, švytėjimą, jaunystę bei kovoti su raukšlėmis.

Produktai:

Naktį odai suteikite neįtikėtiną ir visapusišką anti-ageing priežiūrą: juodasis „Skin-Absolute“ kremas su rudaisiais dumbliais ir meteoritų pudra lygina raukšles, suteikia stangrumo, įveikia pigmentines dėmes bei grąžina prarastą spindesį. „Skin-Absolute“ spinduliuoja solidžią prabangą.  Tai Premium produktas, aukščiausia klasė.

„Time-Filler“ kovai su raukšlėmis, atsirandančiomis dėl įvairių priežasčių – įtampos, gravitacijos, pavojingų aplinkos veiksnių. Jo sudėtyje esantis peptidų kompleksas imituoja botokso poveikį (riboja raumenų susitraukimus), todėl yra švelniai lyginamos veido, kaklo bei dekolte srityje esančios raukšlės.