Susigrąžinti jaunystę be chirurgijos. Tai įmanoma?

Susigrąžinti jaunystę be chirurgijos. Tai įmanoma?

„Visų moterų veidai ateityje bus vienodi?“, – žiūrėdama fantastinį filmą dukra uždavė klausimą mamai. Iš pirmo žvilgsnio juokingas klausimas vis dėlto verčia susimąstyti kur kas giliau. Juk tikrai nežinome, kiek rytoj pažengs plastinė chirurgija ir nežaboti visuomenės norai, tarnaujantys išgalvotiems grožio standartams. 

Visais laikais žmonija, o ypač moterys, siekė sustabdyti laiką ir išsaugoti jaunystę – 24 val. per parą nuo seniausių laikų ir taip be sekundės pertraukėlės nuolatos dūzgiančiame grožio pramonės avilyje. Lygi oda, putlesnės lūpos, apvalūs sėdmenys, standi kūtinė, ryškūs skruostikauliai – ir dar daugelis kitų taip trokštamų patobulinimų. Negailestingame grožio mados sūkuryje nuskęsta klausimai apie sveikatą. 

Štai kodėl greta sparčiai besivystančios ir gausaus klientų rato išlaikomos plastinės chirurgijos industrijos pasaulinėse kosmetikos laboratorijose gimsta idėjos, kaip atrasti senėjimo stabdymo ir geros sveikatos balansą.

Vienos iš pažangiausių ir novatoriškiausių senėjimo lėtinimo srityje „Transformulas“ kosmetikos kūrėjai – gydytojai dermatologai teigia, kad jaunystė ir grožis įmanomas ir be chirurgo skalpelio. Siekdami proveržio savo sirtyje ir drąsiai kalbėdami apie naujas galimybes, jie remiasi moksliniais tyrimais ir atliktais eksperimentais. 

„Transformulas“ kosmetika yra skirta greitiems ir realiems rezultatams pasiekti. Pagrindinį odos priežiūros gaminių asortimentą sudaro dešimt ypač aukštos kokybės, platinamų jau 13-oje pasaulio šalių. Ši kosmetika ne kartą apdovanota už sukurtas saugias ir inovatyvias senėjimo procesų stabdymo formules. 


Natūraliai putlios lūpos

Atpažinti dirbtinai prišvirkštas ir geidulingas lūpas nėra sudėtinga, ypač jei tai nekokybiškas specialisto darbas, kurį rizikuodamos renkasi taupančios moterys. „Transformulas LipVolume“ – tarptautinius apdovanojimus pelniusi priemonė lūpų apimčiai didinti be adatos ir jokių žalingų papildų. Tai unikalus preparatas, kurio sudėtyje yra aktyviųjų lipopeptidų. Jis iškart suteikia gaivos kvapą ir švelnų dilgčiojimo pojūtį be jokio stipraus gėlimo. Pojūtis kaip balzamo, o atrodo kaip tobulas blizgis, sukuriantis nuostabų „3D“ efektą Jūsų lūpoms. Ilgalaikis šios priemonės naudojimas sumažina lūpų sausumą ir šiurkštumą bei padidina natūralaus kolageno gamybą – lūpų paviršiaus apimtis išauga iki 40 proc. Be to, naudojimo metu ne tik stimuliuojama kolageno sintezė, bet ir mažinamos smulkios linijos ir apibrėžiama lūpų struktūra. Atlikti klinikiniai tyrimai visais atvejais patvirtino didesnę lūpų apimtį, jų kontūrų ryškumą, geresnę drėgmės būklę. „3D“ matavimai naudojant stereo fotometrinę analizę parodė, kad padidėjo ne tik faktinė lūpų apimtis, bet 350 proc. išaugo ir kolageno sintezė.  


Nebereikalingos nuotraukų retušavimo programėlės 

Pasaulį užvaldžiusi nuotraukų retušavimo manija nėra amžina, natūralus grožis visada bus madingesnis už dirbtiniais būdais sukurtą įvaizdį. „Transformulas FaceContour & Tightening Crème“ kremo kūrėjai siūlo kontroliuoti savo senėjimo procesus ir kontūruoti veidą natūraliomis ir sveikomis priemonėmis, kurios patobulina Jūsų išbaigtą atvaizdą. Šis pažangus kremas išsiskiria dvigubu poveikiu: pakelia ir atgaivina pavargusią odą bei akivaizdžiai sumažina  mimikų raukšles. Patentuotas „Eyeseryl“ ingredientas mažina niežėjimą ir patinimą, didina odos elastingumą ir tamprumą. Ilgalaikis jo naudojimas sumažina bendrą patinimą, atkuriama ląstelių struktūra ir kolageno gamyba.


Užblokuoti raukšleles be injekcijų

Dar keli stebinantys šios kosmetikos produktai – „Transformulas WrinkleBlock“ kremas ir „Transformulas LineFiller“ veido linijų ir raukšlių serumas – naujienos, sukurtos naudojant ypač pažangiassenėjimo stabdymo technologijas ir preparatus. Šios priemonės skirtos norinčioms ryškaus ir greito efekto kovojant su raukšlėmis, bet vengiančioms skausmingų veido injekcijų. 

„Transformulas WrinkleBlock“ kremas akimirksniu užšaldo raumenų judesį, natūraliai sumažindamas veido linijas ir raukšleles. Ilgalaikis jo naudojimas fiksuoja ir išlygina veido kontūrą. 

„Transformulas LineFiller“ serumas lengvai įsigeria į odą ir  stipriai drėkindamas mažina mimikų paliktas linijas ir veido raukšleles. Akivaizdūs rezultatai laukia jau po 30 naudojimo dienų.

 

Dėmesys rankoms išdavikėms

Pasipriešinti gravitacijai ir susigrąžinti savo rankų jaunystę ir sveiką išvaizdą – kiekvienos moters uždavinys. Revoliucinė „Transformulas ArmLift“ priemonė sutvirtina ir pakelia viršutinę rankų sritį, gerina bendrą odos struktūrą ir formuoja specialų skydą, padedantį palaikyti odos tonusą ir nesuglebti. 

Siekiant apsaugoti plaštakas nuo senėjimo požymių, buvo sukurtas „Transformulas YouthFul“ – kremas, kuris drėkina, maitina, apsaugo ir tokiu būdu pagerina vyresnių rankų ir kojų išvaizdą. Jo efektyvumo paslaptis - juodųjų serbentų aliejus ir kakavos sviestas, gerai žinomi dėl jų natūralių maitinamųjų savybių.

 

Vandenyno gelmių stebuklai „Marine Miracle“ kosmetikos kolekcijoje

„Transformulas“ kosmetikos kūrėjai pristato ir prabangią „Marine Miracle“ kosmetikos priemonių liniją, sukurtą iš vandenyno gelmėse slypinčių gėrybių. Prisodrinta jūros dumblių ir druskų, ši kosmetika stebina savo giluminėmis odos regeneruojamosiomis  ir drėkinamosiomis savybėmis. Valomasis gelis, maitinamasis dieninis kremas, atstatomasis naktinis kremas bei akių zonos serumas – tai produktai, kupini mineralinių ir maistinių medžiagų, kurių paskirtis atjauninti, drėkinti ir detoksikuoti. 

Tegul moksliniais tyrimais pagrįstos grožio puoselėjimo priemonės tampa Jūsų kasdieninės odos priežiūros dalimi. Mylėkite save ir mokėkite pasilepinti, juk laimė slypi sveikatoje ir mažuose gyvenimo malonumuose.