Jaunos ir brandžios odos makiažo skirtumai

Jaunos ir brandžios odos makiažo skirtumai

Jaunos ir brandžios odos makiažo skirtumai

„Jaunos merginos dažnai save makiažo pagalba pasendina, o brandžios moterys nežino kaip taisyklingai dažytis, kad neišryškintų savo raukšlelių“,- pabrėžia vizažistė Justina Gafaro (makiažo studija GAFARO). Todėl jei nori sužinoti, kokie makiažo atlikimo skirtumai yra brandžiai bei jaunai odai – skaityk toliau.

Jaunos odos padengimas

Nors jauna oda dažnai būna linkusi į riebumą, ją vis tiek yra būtina drėkinti. Tam puikiai tinka Jane Iredale drėkinamoji makiažo bazė „Smooth Affair“. Ji išlygina odos atspalvį, sutraukia poras ir užtikrina odos spindesį. Tinkamiausias makiažo pagrindas jaunai odai yra tas, kuris gerai maskuoja, turi pusiau matinį rezultatą ir drėkina odą. Vienas iš tokių yra Max Factor Healthy Skin Harmony – puikiai susiliejantis su oda. Na, o patamsėjusius paakius ar spuogelius galima drąsiai paslėpti su maskuokliu. Pabaigai, tam, kad kreminis makiažo pagrindas išsilaikytų visą dieną , būtinai užfiksuok jį su kompaktine sausa pudra. Justina naudoja daugelio pamėgtą Jane Iredale presuotą mineralinę pudrą – jos pigmentas koncentruotas, todėl net mažiausias gaminio kiekis nepriekaištingai padengia odą.  

Brandžios odos padengimas

Brandžiai odai yra svarbi skaisti ir švytinti oda – būtent toks įvaizdis atjaunina. Todėl mineralinė kosmetika brandžiai odai yra puikus pasirinkimas. Justina tokiam įvaizdžiui sukurti naudojo Jane Iredale skystą mineralinį makiažo pagrindą – tai yra drėkiklis ir makiažo pagrindas viename. Jis vizualiai išlygina raukšleles bei odos atspalvį ir sudaro itin lengvą dengiamąjį sluoksnį. „Brandžiai odai taip pat galima naudoti maskuojamąją priemonę, tačiau jos naudokite šiek tiek mažiau, kad nesubėgtų į mimikos raukšleles.“,- pataria Justina. Odos padengimą taip pat užbaik sausos pudros padengimu.

Veido kontūravimas

Jaunos odos savininkės gražiausius savo bruožus gali išryškinti su kontūravimo priemone, kurią tepti reikia ties skruostikaulio dalimi, kaktos šoneliais, nosytę ir po apatine lūpa, kad ši atrodytų putlesnė. Veido švytėjimui suteikti Justina naudojo Jane Iredale skaistalų paletę – tai yra bronzantas, skaistalai ir šešėliai viename. Keturi nuostabūs atspalviai pradedant nuo šaltos rožinės iki bronzinių tonų, suteikia nuostabaus švytėjimo tavo veido odai. 

Brandžiai odai kontūravimo reikėtų vengti. „Kad oda atrodytų gaivi – venkite rožinių skaistalų, kurie gali brandžią odą sendinti. Geriau rinkitės persikinius arba bronzinius skaistalus kurie atvirkščiai – odą pajaunins.“, - dar vieną patarimą pateikia Justina.