„Eurovaistinė“ kviečia nemokamai naudotis apsaugos nuo saulės priemone vaistinėse!

„Eurovaistinė“ kviečia nemokamai naudotis apsaugos nuo saulės priemone vaistinėse!

Kartu su vasariškais orais sugrįžta ir suintensyvėję ultravioletiniai spinduliai. Nesisaugant jų gali padidėti skausmingų odos nudegimų, spartesnio odos senėjimo, pigmentinių dėmių atsiradimo bei odos vėžio rizika. Dėl to „Eurovaistinė“ antrus metus tęsia socialinės atsakomybės projektą ir kviečia gyventojus grožio ir kurortinėse vaistinėse pasinaudoti nemokama SPF priemone.

Visą vasarą grožio ir kurortinėse „Eurovaistinėse“ visi norintys klientai galės pasinaudoti nemokamu SPF apsaugos losjonu nuo saulės. Tai padaryti bus itin paprasta. Vaistinėse gyventojų lauks specialūs dozatoriais, po kuriais pakišus rankas, į delnus bus įpurškiamas losjonas.

Kasdien savo odą saugo vos 10 proc. gyventojų

„Sprinter“ apklausos duomenimis, šiltuoju sezonu kasdien savo odą nuo saulės saugo vos 10 proc. žmonių. Iš viso netgi 30 proc. visai nenaudoja nenaudoja priemonių su SPF apsauga, o 34 proc. jas naudoja tik paplūdimyje arba gamtoje.

„Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė teigia, kad ultravioletiniai saulės spinduliai yra pavojingi mūsų odai ištisus metus, todėl priemones su SPF apsauga svarbu naudoti ištisus metus, o ypatingai vasarą.

„SPF filtras gali apsaugoti mūsų odą nuo kenksmingų saulės spindulių, kurie gali paskatinti apgamų ir kitų odos darinių atsiradimą, taip pat nulemia tokius odos pakitimus kaip raukšlelės, pigmentinės dėmės, kuperozė. Negana to, UV spinduliuotė skatina odos vėžio, dar kitaip vadinamo melanoma, išsivystymą. Tuo tarpu naudodami priemones su stipria SPF apsauga, mes netgi galime sulėtinti odos senėjimą, padidinti jos elastingumą ir stangrumą. O jeigu turite neryškių pigmentinių dėmių, SPF filtras gali padėti jas pašviesinti“, – pasakoja A. Vareikienė.

SPF kremo dozatoriai vaistinėse

Apsauginio SPF losjono dozatoriai yra itin patogūs ir panašūs į rankų dezinfekcinio skysčio laikiklius, o juos vaistinėse bus galima atskirti ir ryškios žalios spalvos.

„Ieškojome sprendimo, kuris ne tik atrodytų estetiškai, bet ir būtų funkcionalus. Visi mūsų dozatoriai yra automatizuoti, todėl nereikia spausti mygtuko ar liesti losjono talpos. Tai užtikrina higienišką losjono dozavimą – paprasčiausiai pakišus rankas po dozatoriumi, losjonas automatiškai išpurškiamas į delnus“, – teigia A. Vareikienė.

SPF apsaugos priemonė DERMEDIC SUNBRELLA dozatoriams yra parinkta atsakingai, atsižvelgiant į apsaugos stiprumą, kuris siekia SPF +50.

„Tai visapusiška apsauga nuo UVA, UVB, VL ir IR spindulių būnant saulėje. Užtikrina ilgalaikę apsaugą, skatina odos ląstelių atsinaujinimo procesus ir veikia prieš nemalonius pojūčius, atsiradusius dėl saulės spindulių poveikio. Taip pat priemonė nepalieka lipnumo pojūčio, o prireikus, mūsų konsultantai gali pasiūlyti drėgnų servetėlių rankoms valyti. Tikimės, kad šie dozatoriai paskatins žmones dažniau pasirūpinti savo oda bei padės vasarą pasitikti saugiai ir jaučiantis gerai“, – sako grožio vaistinių vadovė A. Vareikienė.

„Eurovaistinėse“ nemokamai apsaugoti savo odą nuo saulės bus galima visą vasarą, naujieji dozatoriai jau laukia gyventojų grožio produktus parduodančiose vaistinėse Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Druskininkuose, Alytuje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kėdainiuose, Raseiniuose, Klaipėdoje bei visose vaistinėse Nidoje ir Palangoje.