Tinkamai paruošk riebios odos makiažą vasarai

Tinkamai paruošk riebios odos makiažą vasarai

 

Pasirodžius ypatingai šiltiems orams, riebios odos savininkės vis dažniau susiduria su blizgios odos ir nesilaikančio makiažo problema. Šiame trumpame straipsnyje rasi 4 itin paprastus žingsnius, kuriuos reikia atlikti, norint užkirsti kelią išvardintoms problemoms.
 
1. Odos drėkinimas
 
Nors dažnai yra manoma, jog riebios odos drėkinti nereikia, tai yra netiesa. Kuo oda labiau sausėja, tuo daugiau išskiria riebalo, ko riebios odos savininkės tikrai nenori. Tad visuomet pirmas žingsnis turėtų būti odos drėkinimas. Justina naudojo BABE STOP AKN matinį efektą suteikiantį kremą, skirtą riebiai / į aknę linkusiai odai, kuris drėkina, reguliuoja riebalų išsiskyrimą bei suteikia odai matinį efektą.
 
2. Makiažo pagrindas
 
Palaukus 5 minutes, kol kremas susigers, tęsiame su makiažo pagrindu. Jį reikėtų rinktis atidžiai, atsižvelgiant kokį galutinį efektą suteiks. Riebiaodėms patartina naudoti matinį efektą suteikiantį makiažo pagrindą, kad blizgėjimas kuo ilgiau nepasirodytų ant odos. BioNike matinį efektą suteikianti skysta pudra yra puikus variantas, kadangi lengva konsistencija tolygiai suteikia matiškumo veido odai, subalansuoja „T“ zonos blizgesį ir neužkemša porų.
 
3. Maskavimas
 
Sulyginus odos toną, reikėtų užmaskuoti esamą raudonį. Turinčioms riebią odą, puikiai tinka priemonė kuri ne tik maskuoją, bet ir padeda naikinti bėrimus, paraudimus ir kitus odos sudirgimus. Justina naudojo DR.HAUSCHKA maskuojamąjį pieštuką, kuris būtent tam ir skirtas.
 

4. Fiksavimas

Kaip ir po kiekvieno makiažo atlikimo, jį būtina užfiksuoti sausa kompaktine pudra. O riebios odos savininkėms tai yra vienas svarbiausių žingsnių, norint kuo ilgiau odą išlaikyti matinę. DR.HAUSCHKA odos atspalvį koreguojanti pudra, kurią naudojo Justina, paslepia paraudimus, pašviesina šešėlius, o veidui suteikia gaivumo. Odą puoselėjantis mineralinių pigmentų ir vaistinių augalų ekstraktų derinys, iš kurių svarbiausi perluočių ir hamamelių ekstraktai, išlygina odos spalvą.


 

Štai tokie 4 itin paprasti žingsniai, kurie užtikrins ilgesnį matinės odos efektą.