Kam laukti, kol bus per vėlu? Dantis pradėkite prižiūrėti nuo dantenų!

Kam laukti, kol bus per vėlu? Dantis pradėkite prižiūrėti nuo dantenų!

Ar kada nors svarstėte, kodėl valantis dantis kraujuoja dantenos? Turite nuostabią šypseną, tačiau uždegimas vis pasikartoja? Būkite budrūs – gražių dantų dantenos ne visada yra sveikos! 

VISŲ SVARBIAUSIA – HIGIENA

Kasdienė profilaktika, įskaitant tinkamą dantų valymą šepetėliu ir siūlu, padeda apsisaugoti nuo burnos ligų. Tinkamai higienai užtikrinti privalome pasirinkti tinkamą dantų šepetėlį ir dantų pastą bei tinkamai valyti dantis. Tačiau ar dantenomis rūpinamės taip pat kruopščiai, kaip ir dantimis?

NEPAMIRŠKITE SAVO DANTENŲ

Sukamaisiais judesiais valyti dantis turite bent du kartus per dieną. Svarbu atkreipti dėmesį ir į tinkamą kryptį – valyti pradėkite nuo dantenų, po to pereikite prie dantų ir juos valykite plačiais judesiais. Išsivalius dantis, naudinga dantų siūlu kruopščiai išvalyti tarpdančius.

IŠSIRINKITE DANTŲ PASTĄ

Patys svarbiausi sprendimai, susiję su burnos higiena, priimami dažniausiai parduotuvėje, renkantis dantų pastą. Tačiau ne visos dantų pastos užtikrina tinkamą dantenų priežiūrą. „Himalaya Gum Expert“ dantų pastų asortimentas puikiai padeda užtikrinti pagrindinius kasdienės burnos priežiūros poreikius: stiprius dantis, sveikas dantenas ir gaivų kvapą. „Himalaya“ produktai gaminami iš natūralių augalinės kilmės medžiagų, remiantis ajurvedine medicina, kuri yra praktikuojama jau 5 000 metų. Visos „Himalaya Gum Expert“ dantų pastos – augalinės kilmės ir 100 proc. vegetariški gaminiai be parabenų. „Gum Expert“ dantų pastoms gaminti naudojamų persinių salvadorų savybės suteikia dantenoms tvirtumo, veiksmingai naikina patogenines bakterijas, kovoja su apnašomis ir balina dantis.

Kiekviena dantų pasta turi konkrečią paskirtį, todėl visi gali pasirinkti savo asmeniniams poreikiams tinkamiausią produktą. „Complete Care Herbal“ suteikia 12 valandų apsaugą nuo kenksmingų mikrobų, padeda apsaugoti dantenas nuo kraujavimo ir neleidžia ant dantų kauptis apnašoms. Visa tai užtikrina  persinių salvadorų, granatų vaisių, gumiarabikų derinys ir kitos sudedamosios medžiagos. „Sparkly White Herbal“ – dantų pasta, papildyta papajose ir ananasuose esančiais natūraliais balinamaisiais fermentais, skirta žmonėms, turintiems problemų dėl pakitusios dantų spalvos. Aiškus skirtumas sistemingai naudojant šią pastą pastebimas vos po dviejų savaičių. 

Žmonėms, kurių  dantys yra jautrūs, yapč patiks „Sensi-Relief Herbal“ dantų pasta, praturtinta špinatų ekstraktu, kuris padeda sumažinti dantų jautrumą ir ilgainiui numalšina nemalonius pujūčius. 

Norėdami ilgai išliekančio ir gaivaus burnos kvapo, naudokite „Mint Fresh Herbal“ su indiškų pankolių ir mėtų ekstraktais.

Ar žinojote:

  • dažniausia dantų praradimo priežastis tarp suaugusiųjų yra periodonto liga, kurią sukelia apnašos, besikaupiančios ant dantų paviršiaus ir sukeliančios uždegimą;
  • tinkama profilaktinė burnos priežiūra priklauso nuo reguliarių apsilankymų pas stomatologą ir nuo to, ar pasirenkate dantų pastą, kuri atitinka Jūsų dantų poreikius bei stiprina dantenas;
  • persinė salvadora jau tūkstančius metų naudojama kaip natūrali dantų valymo priemonė daugelyje pasaulio vietų. Kadangi jos sudėtyje yra natūraliai gamtoje susidarančių veikliųjų medžiagų ir visiškai nėra cheminių elementų, todėl yra saugi naudoti tiek suaugusiesiems, tiek vaikams.