„Antipodes“ – moksliškai patvirtintas grožis iš Naujosios Zelandijos!

„Antipodes“ – moksliškai patvirtintas grožis iš Naujosios Zelandijos!

„Antipodes“ – moksliškai patvirtintas grožis iš Naujosios Zelandijos!

Jeigu keliausite į Naująją Zelandiją, nenustebkite, sutikę kokį vieną kitą nežemišką sutvėrimą – angelą arba elfą, besisupantį ant lianų atogrąžų miške ar besimaudantį krištolinio tyrumo krioklyje. Būtent čia jie mėgaujasi rojaus atgarsiais ir leidžia laiką žmogaus nepaliestuose gamtos kampeliuose.

Susipažinkite su premium klasės ekologiška ir sertifikuota, dieviškais aromatais ir moksliškai patvirtintu efektyvumu pasižyminčia „Antipodes“ kosmetika, atkeliavusia iš Naujosios Zelandijos gamtos lobynų!

Kosmetikos įkūrėja – Elisabeth Barbalich, gimusi ir užaugusi Naujojoje Zelandijoje, siekė atskleisti savo gimtojo krašto grožį ir tyrumą visam pasauliui. Įgijusi biologės išsilavinimą, būdama mama, ji ieškojo natūralios ir efektyvios kosmetikos, kuri savo poveikiu nenusileistų aukštesnės klasės prekiniams ženklams. Tokios neradusi, nusprendė sukurti savo priemonių liniją, kuri pasirodė 2006 m. ir leido įrodyti moterims visame pasaulyje, jog įmanoma mėgautis greitu ir akivaizdžiu rezultatu, netepant chemijos ant savo veido ir kūno.


Kur slypi paslaptis?

Tai – unikalūs biologiškai aktyvūs ingredientai bei nuolat atliekami efektyvumą patvirtinantys moksliniai tyrimai.

• Naujosios Zelandijos gamtai jau bene 80 milijonų metų. Unikalus landšaftas – upės, kanjonai, kalnai, ugnikalniai, žaliuojantys atogrąžų miškai ir vandenyno pakrantės – leidžia klestėti įvairių augalų rūšims. Aktyvi saulė sunokina pasakiško sultingumo ir dydžio vaisius bei uogas, leidžia skleistis užburiančių aromatų žiedams.


 „Antipodes“ ingredientai

Pohutukawa medis – dar vadinamas pietų Kalėdų eglute, kadangi žydi vasaros sezonu, kuomet zelandiečiai švenčia Kalėdas. Ryškūs raudoni žiedai ne tik pritraukia paukščius ir vabzdžius, mintančius saldžiu nektaru, bet ir sukaupia daug antioksidacinėmis ir drėkinamosiomis savybėmis pasižyminčio ekstrakto.  „Antipodes Aura“ veido kaukė, kurioje gausu Pohutukawa žiedų ekstrakto, atkuria pavargusios odos atspalvį, prisotina drėgme ir matomai atgaivina.

 

Kawakawa medis – nuo seno naudojamas liaudies medicinoje dėl savo uždegimą slopinančių, poras sutraukiančių ir skaistinamųjų savybių. Kawakawa lapų ekstrakto gausu „Antipodes“  veido prausiklyje „Hallelujah.

 

Avokadų aliejus – „žaliasis auksas“. Avokadai Naujojoje Zelandijoje užauga milžiniško dydžio, todėl vieno vaisiaus pakanka dviem žmonėms sočiai pavalgyti. Iš jų sultingo minkštimo spaudžiamas vertingas aliejus, kuriame gausu omega 3 ir omega 9 riebiųjų rūgščių. Jis ne tik efektyviai šviesina, minkština ir drėkina odą, bet ir skatina kolageno sintezę.  „Antipodes“  maitinamasis avokadų naktinis kremas padidina I tipo kolageno sintezę dermoje net 92 proc.*! O štai Divine“ veido aliejus efektyviai mažina odos pigmentaciją, atsiradusią dėl hormoninių pokyčių organizme arba saulės spindulių.

Šluotinių sėklučių (Manuka) medus – unikalus medus, kurį bitės neša tik Naujojoje Zelandijoje. Tai – ypatingu aktyvumu pasižymintis ingredientas, kuris atkuria pažeistą odą, ją skaistina, šviesina, lygina, mažina raukšleles. „Antipodes“ naudoja tik aktyviausią 20+ stiprumo šluotinių sėklučių medų, kurio galios jaučiamos bene visose priemonėse, pavyzdžiui, „Manuka Honey“ odą šviesinančiame dieniniame kreme.

 

Azijinių imbierų ekstraktas – pasižymi odą stiprinančiomis ir nuo oro taršos saugančiomis savybėmis. Jo gausu veido serume „Blessing“, kuris idealiai tiks šiuolaikinei, visur skubančiai moteriai, kuri nori kasdien puikiai atrodyti. 


Moksliškai patentuoti biologiškai aktyvūs kompleksai

 

Naujoji Zelandija garsi kivių vaisiais, taip pat savo vynuogynais. Pasaulyje žinomiausiuose Marlborough vynuogynuose auginamos Sauvignon Blanc ir Pinot Noir vynuogės, iš kurių gaminami gardūs baltasis ir raudonasis vynai. Tačiau jos tinkamos ne tik gėrimų brandinimui – moksliškai įrodyta, jog šiose vynuogėse dvigubai daugiau antioksidantų, palyginus su bet kur kitur pasaulyje augančiomis vynuogėmis! Naujosios Zelandijos saulė yra ypač aktyvi, todėl vynuogių krūmai turi gaminti itin daug biologiškai aktyviųjų medžiagų, siekdami nuo jos apsisaugoti. Būtent todėl augaliniai kompleksai, kuriuose naudojamos minėtos vynuogių rūšys, yra efektyvūs prižiūrint odą.


„Antipodes“ pirmieji panaudojo ir patentavo revoliucinius „Vinanza“ augalinius kompleksus:

 

1. „Vinanza Grape“ yra gaunamas iš Sauvignon Blanc vynuogių. Jis didina odos elastingumą ir tvirtumą 16 proc. ** Šis kompleksas padeda išlaikyti odos minkštumą ir subalansuoja jos drėgmės lygį,  apsaugo nuo senėjimo, skaistina odą ir mažina išsiplėtusias poras. Dieninio kremo „Vanilla Pod  sudėtyje yra būtent „Vinanza Grape“ kompleksas.

2. „Vinanza Kiwi“ padeda pagerinti odos išvaizdą – mažina raudoną spalvą, stiprina odos kapiliarus ir šviesina pigmentines dėmes. Ekstraktas, gautas iš maistingųjų supervaisių kivių žievelių, kurių sudėtyje yra polifenolių, antioksidantų ir fermentų, gerai minkština odos suragėjimus. Šio komplekso gausu „Worship“ serume su antioksidantais, kuris sumažina oksidacinį stresą 90 proc. ***!

3. „Vinanza Performance Plus“ lėtina padidėjusio melanino gamybos sąlygotų pigmentinių dėmių atsiradimą ir mažina paraudusios odos spalvą. Šiame komplekse dera kivių bei vynuogių antioksidantai. Kompleksas įeina į visų priemonių, turinčių SPF 15 saulės apsaugą, sudėtį. „Immortal“ veido ir kūno kremas su aviečių sėklų aliejumi efektyviai saugo nuo žalingo saulės poveikio visus metus.

4. „Vinanza Oxifend“ yra gautas iš Pinot Noir vynuogių žievelės. Jo antioksidacinė galia padeda apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų sukeliamo poveikio. Kompleksas įeina į „Apostle“ šviesinamojo serumo sudėtį.

 

Lietuvaičių pripažinimo jau sulaukė ir mineralinės „Antipodes Performance Plus“ pudros, kurios atstoja ir makiažo pagrindą, ir baigiamąją pudrą. Birios pudros ypač tolygiai pasiskirsto ant odos, nesubėga į raukšleles, susiliedamos su natūralia odos spalva. „Performance Plus“ mineralinės pudros suteikia galimybę atrodyti gaiviai ir natūraliai be storo pudros sluoksnio ant veido. Be to, jų sudėtyje esantys mineralai suteikia SPF 15 apsaugą nuo saulės.

 

12 sodrių viliojančių atspalvių lūpų dažai su avokadų, nakvišų, arganų aliejais bei bičių vašku ne tik lepina jautrią lūpų odą, bet ir itin ilgai išlieka ant lūpų.