Ką rinktis odos priežiūrai vasaros šurmulio metu?

Ką rinktis odos priežiūrai vasaros šurmulio metu?

COMODYNES sukurta tiems, kas myli laisvę. Tie, kas pirmą kartą išgirdo šį pavadinimą, garantuotai iki šiol neatkreipė dėmesio į tai, kaip vasarą gali būti sudėtinga skirti laiko odos grožiui, nes COMODYNES jau nuo 1996 metų padarė smagų perversmą veido higienos srityje, o dabar yra būtent tai, į ką bando lygiuotis kiti šios srities produktų gamintojai.

Vis dar nenutuoki, apie ką mes čia? Ogi apie viską apimančias, mūsų problemas greitai sprendžiančias, jokių kaprizų nerodančias ir isterijų nekeliančias, ypatingai drėgnas ir nenusakomai švelnias, tyliai ir greitai visus viršvalandžius už mus su šypsena nudirbančias, kitokias, nei įprasta, makiažo valymo servetėles.

Tiesa, nuo tada, kai COMODYNES pirmą kartą išvydo mūsų veidų šviesą, jos gerokai patobulėjo, o jų spektras ir paskirtis dar labiau išsiplėtė. Pirmosios savaiminio įdegio servetėlės Self-Tanning, šveičiamosios servetėlės Easy Peeling, įvairios veido kaukės – tai kiti inovatyvūs COMODYNES gaminiai, be kurių savo gyvenimo neįsivaizduoja milijonai visur skubančių gudručių. Jie puikiai žino, kad būna gyvenime akimirkų, kai nieko nėra geriau, nei COMODYNES rankinės kišenėlėje.

 

Kodėl makiažo valymo servetėlės?

  • Nes taupo mūsų brangų laiką.
  • Nes gali pakeisti net kelias kitas priemones, todėl kad tai – pienelis, tonikas ir akių makiažo valiklis vienoje servetėlėje.
  • Nes tinka ne tik moterims, makiažui valyti, bet ir vyrams –  dienos dulkes nušluostyti.
  • Nes skirtos ne tik veidui, bet ir paakiams. Atitinka ašarų pH. Ar žinai, koks jis?
  • Nes nedirgina odos, nepalieka sausumo, tempimo jausmo.
  • Nes gaminamos naudojant atnaujintą micelinio vandens formulę, kuri garantuoja maksimalų makiažo valymo efektyvumą kartu su didžiausiu saugumu odai.
  • Nes micelės yra unikali sferinė cheminė struktūra, kaip magnetas sutraukianti riebalus, vaškus, nešvarumus nuo odos, paversdama juos emulsija ir uždarydama juos savo viduje, taigi –  palikdama odą švarią.
  • Nes servetėlės yra hipoalerginės, be parabenų, be dažiklių, dermatologiškai, kliniškai ir mikrobiologiškai patikrintos,  100%  natūralaus pluošto ir biologiškai suyrančios.
  • Nes servetėles galima pasirinkti ir skirtingiems veido odos tipams su skirtingais poreikiais. Ar riebi, ar sausa oda, ar mišri, ar jautri – kiekvienai sava formulė, papildyta vis kitomis sudedamosiomis dalimis, tarnaujančiomis vienam tikslui – kad bet kurio tipo oda būtų švari, sudrėkinta, nuraminta ir gaivi. Normaliai odai - su dedešvų ekstraktu, pasižyminčiu stipriu sutraukiamuoju, minkštinamuoju ir drėkinamuoju veikimu, raminančiu odą, šalinančiu dirglumą ir uždegimus. Ypač sausai odai – su drėkinamuoju pieneliu, antioksidacinio poveikio kivių ekstraktu,  lotosų ekstraktu, pantalonliu ir betainu, kurie padeda malšinti odos sudirgimą ir niežėjimą. Riebiai ar mišriai odai skirtos servetėlės – su žaliosios arbatos ekstraktu, turinčiu atioksidacinį poveikį, stimuliuojančiu odos mikrocirkuliaciją, kuri labai svarbi odai su padidėjusia sebumo sekrecija ir per daug atvertomis poromis. Jautriai odai - su specialiu PHYTELENE kompleksu, kupinu natūralių augalinių ingredientų (medetkų, paprastųjų jonažolių, ramunėlių, liepžiedžių, rugiagėlių ekstraktų), kuris ramina, mažina paburkimą, skatina jautrios odos mikrocirkuliaciją, kad net ir labiausiai reaguojanti į dirginimą oda būtų tinkamai nuraminta ir sudrėkinta. Į aknę linkusiai odai skirtose valomosiose servetėlėse yra ne tik uždegimo slopinamuoju poveikiu pasižyminčio arbatmedžių aliejaus, bet Trikenol plus komplekso, kuris padeda mažinti  spuogų ir inkštirų susidarymo riziką. Salicilo rūgštis ir 5% alkoholio servelėse – šveičiamajam ir valomajam poveikiui.

Ir dar – labai svarbu - COMODYNES yra iš tikrųjų labai drėgnos, iš tikrųjų labai švelnios  –  atidarei pakelį, nuvalei veidą ir išmetei. Net ir pati paskutinioji servetėlė pakelyje bus tokia pat drėgna, kaip pirmoji.

 

Kur naudoti makiažo valymo servetėles?

Keliaujant ar atostogaujant, COMODYNES servetėlės – nepamainomos. Jas ne tik galima neštis į lėktuvą rankiniame bagaže, servetėlės gali pakeisti visą pulką mums „tokių būtinų“ kasdien tonikų, losjonų, kremų buteliukų, tūtelių, indelių. Paskaičiuoji, kiek dienų keliausi, ir įsimeti įprasto dydžio ar kelioninį COMODYNES servetėlių pakelį.

Svečiuose - panaši istorija. Juk jeigu nakvosi, tai vakare ne tik lovą klosi. Nusibraukei makiažą servetėle, oda - jau paruošta miegui – be jokių papildomų sluoksnių raminimui, drėkinimui, maitinimui. Taigi, į tą privalomąjį rinkinį „į svečius“ šalia švarių kojinių, dantų šepetuko ir krapštuko dar pridėk ir COMODYNES.

Sporto klube. Ypač, kai atbėgi sportuoti tiesiai po darbo ir, aišku, būni pasidažiusi. Kad dailindama kūno linijas neskriaustum veido odos, makiažą greitai nusivalyk ir nesidairydama varyk deginti tūkstančius kalorijų, po to dar į pirtį ir baseiną. Švariu veidu, o ne prakaitu praskiestu apvarvėjusiu makiažu, dirginančiu odą ir gresiančiu spuogų susidarymu.  

 

Kada naudoti COMODYNES?

Po ilgiau užsitęsusio vakarėlio. Taigi, net jeigu grįžai vėlai vėlai, nuvalyti makiažo likučius yra būtina, jei nenori ryte pabusti ir atrodyti lyg šimto metų senumo. Net jeigu labai tingisi. Ir būtent, kai tingisi – su COMODYNES tai yra lygiai keli „brūkšt“ – viena servetėlės puse, o tada kita. Tik tiek!

Kai pats metas šveisti. Nes yra ir šveičiančių odą COMODYNES EASY PEELING. Jos šiek tiek kitokios - su specialiai šiurkštesniu servetėlės paviršiumi, kuris nušveičia negyvas odos ląsteles, giliai išvalo poras. Oda atsinaujina, tampa lygesnė ir glotnesnė. Servetėlės audinyje esančios mikrosferos giliai valo odą, o biologinės kilmės ingredientai skatina ląstelių atsinaujinimą. Opuncijų ekstrakte esantys enzimai skatina korneocitų (suragėjusių epidermio ląstelių) atsiskyrimą ir pasišalinimą. Glicerolis ir gliukozės vediniai drėkina, minkština odą, sulaiko vandenį paviršiniame odos sluoksnyje. Hamamelių vandenyje esantys taninai, flavonoidai, fitosteroliai turi sutraukiamąjį, tonizuojamąjį ir minkštinamąjį poveikį. Ir, aišku, servetėlės tinka veido ir kūno odai, visiems odos tipams.

Kai reikia skubios pagalbos. Skirtingos kaukės  – skirtingiems nenumatytiems atvejams. Kaktos, nosies ir smakro valymui - T-Zone Mask, energizuojantis vitaminų kokteilis pavargusiai odai - Energy Mask, stangrumą praradusios odos reanimacijai tiks greito skaistinamojo poveikio Beauty Flash Mask. Vieno COMODYNES kaukės maišelio turinio kaip tik užtenka visam veidui užtepti. O jei visai nėra laiko? Gaivinamoji  stangrinamoji veido kaukė ant natūralaus audinio lakšto – Anti-Aging Mask –  tai skubi 10 minučių terapija, kol išgeriamas pirmasis puodelis kavos ar vakaro arbata.

Kai trūksta saulės. Kai daugiau nei pusę metų nematome saulės ir tampame panašūs į baltai melsvą varškės sūrį ūkininkų turgelyje. Nors žinome, kad svilintis saulėje  - kenksminga, bet noro atrodyti lyg po atostogų nestinga. COMODYNES apie tai pagalvojo ir sukūrė savaiminio įdegio servetėles (ir pirštinę visam kūnui) Self-Tanning, kad padėtų itin lengvai padės pasiekti tą laukinės padūkėlės įdegusiais skruostais įvaizdį. Tinka ir veidui, ir kūnui. Yra nuplaunamų – rudoms kojoms vienam vakarui, yra ir ilgiau veikiančių, todėl saulės bučinių sodrumą gali reguliuoti pati. Pagrindinis savaiminio įdegio servetėlių ingredientas – patobulintas (kad neriestų nosies specifinis kvapas) dihidroksiacetonas, išgaunamas iš natūralaus cukraus. Ši medžiaga reaguoja su odos paviršiuje esančiais baltymais ir suteikia rudą atspalvį. Tai saugi ir visiems odos tipams tinkama medžiaga. Tik savaiminis įdegis neapsaugo nuo saulės spindulių, bet kiekviena gražuolė tai žino, ar ne?

 

Ir visa tai, ko gero, dar ne viskas, bet viskas yra COMODYNES ir jų suteikiama laisvė. Tik žinai, kur didžiausias paradoksas? Ieškodama laisvės, garantuotai pateksi į COMODYNES nelaisvę. Bet ji bus saldi.