Kosmetika, kurią rekomenduoja ,,Misis Pasaulis" Tatjana Lavrinovič

Makiažas profesionaliam įvaizdžiui
 
„RVB Lab“ makiažo priemonių linija yra kompaktiška, tačiau joje yra visko, ko reikia, įskaitant – labai veiksmingas priemones, pasižyminčias malonia tekstūra ir plačia madingų spalvų palete. Šios priemonės idealiai tinka kuriant profesionalų įvaizdį tiek ypatingoms progoms, tiek kasdieniame gyvenime. Priemones lengva naudoti dėl jų gamyboje naudojamų ypatingų technologijų. Galima pasirinkti kompaktinę, skystą arba kreminę pudras, ypač gerai dengiančią
pudrą ar labai lengvą, tobulai tinkančią sukurti bet kokio tipo makiažą. Akių makiažui galima pasirinkti madingų
spalvų ir ypač gerai maišomų tekstūrų priemones, taip pat – patogius akių pieštukus ir veiksmingumu pasižyminčius blakstienų tušus. Visos šios priemonės gali padėti sukurti bet kokį įvaizdį – nuo drąsiausio ir labiausiai rafinuoto iki visiškai natūralaus. Lūpdažiai, lūpų pieštukai ir blizgiai sukuria tobulą, ilgai išsilaikantį ir malonų lūpų makiažą. Makiažo priemonių linijoje taip pat yra ir odai paruoštų, tinkamų makiažo bazių, kad makiažas būtų tobulas, bei šepetėlių ir kitų
priedų geriausiems rezultatams pasiekti.
 
Dermokosmetinių produktų sudėtyje nėra parabenų, parafino, neorganinio aliejaus, etileno glikolio, ftalatų, trichlosano ar kitų ingredientų, kurie sumažina produkto kokybę ar sukelia odos sudirginimą.
 
Tatjana, turite mėgstamiausių „RVB Lab“ makiažo priemonių?
 
Didžiausią įspūdį man paliko tonizuojamieji makiažo produktai – kreminės pudros. „RVB Lab“ technologiškai jas labai aiškiai atskyrė pagal reikalingumą. Paprastą dieną aš naudoju lengvą „Cream Compact Foundation“ pagrindą, o išeinant į sceną nepakeičiama yra stipri ir tanki pagrindo tekstūra, tokia kaip „Long Lasting Camouflage Foundation“.
70 metų trunkanti graži meilės istorija
Dermatologinės kosmetikos mokslui susidūrus su itališkuoju grožio kultu gimsta inovacijos. Dėl jų kažkada susijungė žymus italų makiažo prekės ženklas, kurį įkūrė italų makiažo pranašu tituluojamas Diego Dalla Palma, ir profesionalams skirtų grožio priemonių lyderis RVB SKINLAB.
Grožio priemonių linija “Diego Dalla Palma Professional” vienija kūrybiškumą, eleganciją ir grožį su neįprastu bei elegantišku įvaizdžiu, o RVB SKINLAB jau 70 metų yra mokslinio tikslumo simbolis. Ši sąjunga leido iškilti prekės ženklui, kurį pamilo milijonai vartotojų, susižavėjusių idėjomis, moksliniais tyrimais ir produkcija, kurios 100 procentų pagaminta Italijoje. Tai ideali produktų linija merginoms ir moterims, kurios ieško profesionalių rezultatų tiek ypatingomis progomis, tiek ir kasdieniame gyvenime.