Lierac – tai himnas moters grožiui

Lierac – tai himnas moters grožiui

Pasitelkus augalų paslaptis gebančias išnaudoti aukštąsias technologijas, siūlo šiuolaikinei moteriai individualų odos priežiūros būdą. Patikimas Lierac estetinės korekcijos poveikis. Sukurtas estetinės dermatologijos gydytojo 1975 m. Aktyvi fitokosmetika veido odai ir kūnui. Galima rasti tik vaistinėse. Gaminama iš augalų, gėlių, vaisių nuovirų, emulsijų ir ekstraktų pasitelkus inovacines technologijas ir estetinės dermatologijas žinias.

 

 
Lierac asortimentas yra pritaikytas kiekvienai moteriai – turit problemą, Lierac turi atsakymą. Ypatinga akių priežiūros linija: raukšlės, patamsėję ratilai, maišėliai po akims, liftingas. Inovacinė celiulito linija, kurį turi nemažai patentų ir apdovanojimų visam pasaulyje: stangrumo praradimas, patinimas, apelsino žievelė. Įspūdinga yra estetinės dermatologijos linija: botulino, adipocitų ir mezoterapijos injekcijų alternatyva – tai išskirtiniai produktai vaistinėse, sukurti per dermatologinę prizmę. Lierac padės Jums kovoti su strijoms ne tik neštumo metu, bet ir padės, dėka ampulių koncentrato, sumažinti esamas. Lierac platus asortimentas padės Jums rasti tinkamą priežiūros kosmetiką: nuo senėjimo, paakių oda, drėkinimas, jautri oda, odos valymas, celiulitas ir strijos, krūtinės ir dekolte priežiūra. Produktų paskirtis, tekstūra ir savybės padės kiekvienai moteriai išreikšti savo moteriškumą.

 

 

 

Lierac – tai tavo kūno kalba, belieka tik išsirinkti

 

 

Initiatic kremas – nuo pirmųjų raukšlių
Inovatyvus kompleksas: atstato optimalų ląstelių metabolizmą (keratinas, filagrinas ir kolagenas). Ekskluzyvinis kompeksas: aukštos technologijos peptidai ir goji ekstraktas. Intensyvus drėkinimas 5% - augaliniai polisacharidai ir glicerinas. Specifiniai ingredientai: kamelijos aliejus minkština ir maitina, taukmedžio sviestas atstato. Turtinga ir kreminė tekstūra. Puikiai tinka normaliai/sausai odai. Galima naudoti žiemą Naudojimas: visą veidą ir kaklą tepti ant švarios odos ryte ir (ar) vakare.

 

 

 

Initiatic fluidas - nuo pirmųjų raukšlių
Inovatyvus kompleksas: atstato optimalų ląstėlių metabolizmą (keratinas, filagrinas ir kolagenas). Ekskluzyvinis kompeksas: aukštos technologijos peptidai ir goji ekstraktas. Intensyvus drėkinimas 5% - augaliniai polisacharidai ir glicerinas. Specifiniai ingredientai: 0,5% augalinių ekstraktų priduoda matinio efekto. Lengva tekstūra. Puikiai tinka normaliai/mišriai veido odai. Naudojimas: visą veidą ir kaklą tepti ant švarios odos ryte ir (ar) vakare.

 

 

 

Hydra-Chrono+ Intense Rehydrating Balzamas – intensyvus drėkinimas dehidratuotai odai 
Drėkinimas, apsauga, atgaiva. Aukštų technologijų drėkinimas ir multi apsauga (anti-oksidantas, apsauga nuo užterštumo, anti-stresas). Natūralus augaliniai ekstraktai – pakalnutės ekstraktas, hiacintos ekstraktas (ypač stiprus drėkinimo procesas). Drėkinamasis kompleksas: japoniškų pakalnučių ekstraktas 13%, rožių ekstraktas 0,5%. Priduoda komforto, atstato drėgmės balansą, saugo nuo aplinkos poveikio. Naudojimas: visą veidą ir kaklą tepti ant švarios odos ryte ir (ar) vakare. Žiemą galima naudoti kaip naktinį kremą.

 

 

 

Hydra-Chrono+ Gentle soothing cream – intensyvus drėkinimas jautriai odai 
Aukštų technologijų drėkinimas ir multi apsauga (anti-oksidantas, apsauga nuo užterštumo, anti-stresas). Natūralus augaliniai ekstraktai – pakalnutės ekstraktas, hiacintos ekstraktas (ypač stiprus drėkinimo procesas). Drėkinamasis kompleksas: japoniškų pakalnučių ekstraktas 11%, hiacintų ekstraktas 2,5%. Raminamasis kompleksas: dedešva ir linas 0,5%. Ramina jautrią odą, priduoda komforto ir minkštumo. Naudojimas: visą veidą ir kaklą tepti ant švarios odos ryte ir (ar) vakare. Žiemą galima naudoti kaip naktinį kremą.

 

 

 

Demaquillant Purete – gaivinantis, nuplaunantis visus nešvarumas prausiklis visų tipų odai 
Ypatinga priežiūra – eko oda: sinergija augalinio medaus ir probiotiko atstato ir apsaugo veido odos ekosistemą. Tinka valyti veidui ir akims. Aktyvus ingredientai: eko oda formulė, anyžius ir laimas. Gaivinantis gelis praturtintas salicilio rūgštimi skirtas tinkamai nuvalyti odą, apsaugo, minkština ir lygina. Naudojimas: pirštų galiukais darant mažus sukamuosius judesius, gelio užtepti ant sudrėkintos veido ir kaklo odos. Leisti suputoti, nuplauti drungnu vandeniu. Nusausinti.