Makiažo patarimai: kaip dekoratyvinės kosmetikos pagalba išgauti skaistų ir spindintį veidą?

Makiažo patarimai: kaip dekoratyvinės kosmetikos pagalba išgauti skaistų ir spindintį veidą?

Visada svajojai pasidaryti makiažą namuose, kuris prilygtų atliktam profesionalo? Tai tikrai nėra neįmanoma misija. Profesionaliai atrodančio makiažo paslaptis – sveikai atrodanti ir spindinti veido oda. Skaityk ir sužinok, kaip tinkamai padengti veidą makiažu, kad oda būtų spindinti, o makiažas išliktų nepriekaištingas visą dieną!

Paruošk veidą!

Visų pirma, norint išgauti gražios, švytinčios odos efektą, būtinas drėkinimas. Nesvarbu, ar Tavo oda yra riebi, sausa ar mišri! Kiekvieną odą visuose amžiaus tarpsniuose reikia drėkinti. Tai pagrindinė taisyklė siekiant turėti gražią ir sveiką odą.

Išsirink tinkamiausią makiažo pagrindą tavo odos tipui!

  • Sausa, jautri oda. Rekomenduoju rinktis drėkinančias kremines pudras, jos padės išvengti sausų vietų išryškėjimo dienos bėgyje. Nenaudok priemonių, kurių sudėtyje yra konservantų, kvapiniųjų medžiagų, gliuteno.
  • Normali oda. Jei Tavo oda nėra probleminė, siūlyčiau rinktis vandens pagrindo lengvą kreminę pudrą. Veidas atrodys gaiviau ir natūraliau. 
  • Probleminė oda (riebi, mišri, linkusi į spuogus).  Kasdieniam makiažui rinkis priemones, skirtas būtent riebiai odai, kurios suteiks matiškumo ir nepriekaišingai padengs veido odą. O ypatingoms progoms rinkis silikonų pagrindu sukurtą makiažo pagrindą. 

Slaptas ginklas! Jei trokšti sveikos ir gaivios odos įspūdžio, tačiau neturi laiko kas rytą makiažui skirti daug laiko, rinkis sezono hitą - mineralinę pudrą. 

Šepetėlis ar kempinėlė? Ką rinktis? 

Paprasta! Pasirinkimas priklauso makiažo pagrindo, pudros tekstūros:

  • jei renkiesi lengvos tekstūros, vandens pagrindo pudrą, dengimui rekomenduoju rinktis šepetėlį;
  • sunkesnės tekstūros pudrai (pvz. silikoninę) dengti, naudok tik kempinėlę. Prieš naudojimą ją sudrėkink vandeniu ar specialiu fiksatoriumi - taip išvengsi kaukės efekto ir visas pudros perteklius nuo veido bus pašalintas. 

Sukurtą makiažą būtinai užfiksuok! Kad makiažas nepriekaištingai atrodytų visą dieną, padenk padenk jį biriu, sausu kosmetikos produktu:

  • Sausai, normaliai odai rekomenduoju birią ar kompaktinę pudrą, kad oda atrodytų skaistesnė. 
  • Riebiai ir mišriai odai – siūlyčiau rinktis priemonių derinį. T zoną denk matiškumo suteikiančia biria pudra, o likusį veidą, švytėjimo suteikiančia biria ar kompaktine pudra.
  • Pasitelk naujausią makiažo tendenciją (strobing)! Iškiliausias veido vietas paryškink skaistinamosiomis priemonėmis. Ši technika paryškina natūralų veido spindesį, suteikia veidui gyvybingumo.