Mitai apie odos drėkinimą: ar tikrai žinote viską?

Mitai apie odos drėkinimą: ar tikrai žinote viską?

Nuolat su draugėmis dalinatės patarimais apie veido odos drėkinimą ir reguliariai lankotės pas kosmetologę, tačiau oda tebėra sausa, paraudus ir šerpetoja? O gal jaučiatės pasiklydusi grožio priemonių džiunglėse, o ant šūsnio  buteliukų surašytos veikliosios medžiagos dažnai skamba nesuprantamai ir žada stebuklus. Taip, visos sutiksime, kad pasirinkti tinkamiausią priemonę  nesibaigiančiame sąraše – vis sudėtingiau.

Kosmetologai tik patvirtintų, jog svarbiausias gražios odos receptas yra drėkinimas, drėkinimas ir dar kartą drėkinimas. Pateikiame jums penkis mitus apie odos drėkinimą bei priežiūrą.

Mitas  - šveitimas provokuoja odos sausumą ir šerpetojimą.

Pylingo arba šveitimo procedūra būtina kitam svarbiam drėkinimo etapui. Jeigu nepašalinsite negyvų ląstelių, oda, pasidengusi šiuo nematomu kiautu, negalės efektyviai įsisavinti grožio priemonių. Tad rūpindamosis savo oda nepamirškite ir šveitimo procedūros.

Mitas: Pasirūpinti oda kelionių metu – neįmanoma misija.

Atostogų metu nepamirškite, jog vanduo – geriausias jūsų draugas. Kaitriausių dienų metu visuomet rankinėje turėkite vandens buteliuka, taip pat naudokite aerozolonius purškiklius.

Šalia mėgstamų suknelių į kelionių krepšį įsimeskite drėkinančių ir odą maitinančių BIOCELL kaukių ir jūsų oda atostogų metu – jau pasirūpinta. Drėkinkite odą po saulės vonių vasarą – tiesiog grįžus iš paplūdimio įsirenkite nuosavą SPA namuose ir pasilepinkite.

Procedūra paprasta - ant švarios nupraustos odos užsidėkite kaukę, palaikykite ją, nuo kaukės likusį skysčio perteklių paskirstykie ant veido ar kaklo zonos  ir Jūs pasiruošusi suspindėti vakarėlyje. Galėsite džiaugtis elastingesne, skaistesne oda. Vasaros atostogų metu rinkitės regeneruojančią BIOCELL veido kaukę, kurios sudėtyje esantis saldymedžio ekstraktas ir sojų aliejus apsaugos jūsų odą nuo žalingų UV spindulių.

Mitas: Hialurono rūgštis veiksminga tik injekcijomis.

Paniškai bijote adatų ir vis dar galvojate, kad hialurono rūgštis  veiksminga tik įleidžiant į odą? Tai toli gražu ne vienintelis ir net nebūtinai veiksmingiausias jos panaudojimo būdas! Išbandykite drėkinamąsias BIOCELL kaukes ar kapsules su hialuronu. Nuėmus kaukę iškart pajusite malonų poveikį, nes hialurono rūgštis įsigeria tiesiai į odą. Tuo tarpu BIOCELL geriamosios kapsulės su hialurono rūgštimi veikia ne tik veido, bet ir visą odą kompleksiškai iš vidaus.

Mitas: Hialurono rūgštis -  cheminiu būdu išgaunama medžiaga.

Daug kam sudėtingas hialurono rūgšties pavadinimas asocijuojasi su dirbtinomis cheminėmis medžiagomis, tačiau ši rūgštis yra natūrali mūsų organizme sutinkama medžiaga, o ne svetimkūnis.  Kiekvienas suaugęs žmogus savo organizme nešiojasi apie 15 gramų hialurono.

Hialurono molekulė gali pritraukti 1000 kartų daugiau vandens nei sveria pati, tad ši natūrali medžiaga – nepamainoma odos drėkinimo pagalbininkė.

Mitas: Hialurono rūgšties poveikio teks laukti amžinybę.

Jeigu pasirinksite BIOCELL drėkinamąsias kaukes su hialurono rūgštimi, jums tereikės skirti 20 min., kad pajustumėte efektą. Po kelių kartų naudojimo pagerės odos būklė, susitrauks poros, o oda tas elastingesnė.

Drėkinamuosius kremus naudoti patogiau nei vienkartines kaukes.

Nors kremo indelis atrodo ilgalaikiškesnė investicija į jūsų grožį, kaukės čia turi keletą pranašumų. Sandarioje pakuotėje saugomos kaukės nereaguoja į aplinkos veiksnius, jose nesidaugina bakterijos. Be to, didesnio ploto prie veido odos prigludusi kaukė sušildo odos paviršių, taip pagerindama kraujotaką ir hialurono įsisavinimą. Sušilus odos paviršiui taipogi lengviau atsiveria ir išsivalo poros.

Mitas. Hialurono rūgštis yra grožio priemonėse, tačiau neturi nieko bendro su senėjimo procesu.

Pastebėta, kad nuo 25-erių metų amžiaus žmogaus organizme hialurono rūgšties ima spačiai mažėti. Tyrimai rodo, jog penkiasdešimtmečio organizme hialurono yra dvigubai mažiau nei paauglio, tad natūraliai mažėjant šios medžiagos pamažu suglemba, skaistumą praranda ir veido oda.