Naujas, dvelkiantis gaiva ir jaunatviškumu JANE IREDALE prekės ženklo įvaizdis

Naujas, dvelkiantis gaiva ir jaunatviškumu JANE IREDALE prekės ženklo įvaizdis

Jau kurį laiką grožio pasaulis bando prisijaukinti tvarumo idėjas: aplinkai draugiškos pakuotės, plastiko atsisakymas, priemonių universalumas ir, žinoma, žmogui bei aplinkai nekenksminga sudėtis. Kaip visa tai atrodo realybėje? Susipažinkime su tvariais jane iredale prekės ženklo sprendimais.

 

Atnaujintas, aplinkai draugiškas pakuočių dizainas

Naujas, dvelkiantis gaiva ir jaunatviškumu jane iredale prekės ženklo įvaizdis – tai bene laukiamiausias 2022-ųjų metų įvykis. Esame pripratę prie elegantiško, rafinuoto ir kartais kiek brandaus šio prekės ženklo stiliaus, tačiau jau visai netrukus mus pasitiks ypač modernūs ir minimalistiniai šio įvaizdžio pokyčiai.

Suprantama, kad pasikeitimai susiję ne tik su išvaizda. Nors visų pamilti presuoti mineralinio makiažo pagrindai PurePressed Base jau ne vienerius metus suteikia galimybę naudotis daugkartinio naudojimo kompaktiniais presuotos pudros dėklais perkant tik pudros papildymus, šį kartą žengiame dar toliau. Vietoje įprastų plastikinių papildymo pakuočių pudros papildymą nuo šiol gausite aplinkai draugiškame kartoniniame įpakavime!

 

Universalios makiažo priemonės

Vienas paprastesnių žingsnių tvarumo link – gerai apgalvotas kosmetinės turinys. Šiuolaikinės moterys ieško makiažo priemonių, kurios suteikia puikų rezultatą be didesnių pastangų. Taip vadinamas dviejų minučių makiažas taupo laiką ir vietą kosmetinėje. Tarp perkamiausių jane iredale prekių galime rasti net kelias universalias makiažo priemones:

  • jau minėtas PurePressed Base presuotas mineralinis makiažo pagrindas. Tai apsauga nuo saulės, maskuoklis ir makiažo pagrindas „viename“;
  • Just Kissed lūpų pigmentą išryškinantis balzamas. Drėkina, paryškina, o svarbiausia gali būti naudojamas kaip kreminiai skaistalai;
  • 4-ių spalvų bronzantas – ne tik išryškins skruostus ir atgaivins veidą, bet ir puikiai pasitarnaus kaip akių šešėliai;
  • ECOCERT natūralios ir organinės kosmetikos sertifikatu pažymėti drėkinamieji purškikliai Hydration Spray atlieka drėkiklio ir makiažo fiksatoriaus funkcijas, o sumaišyti su biriais mineralais Amazing Base paverčia juos lengvos tekstūros kreminiu makiažo pagrindu.

 

Tvarumas įprastuose grožio ritualuose

Kasdien atliekame daugybę mums įprastų veiksmų ir dažnai net nesusimąstome, kokią įtaką jie turi aplinkai. Jeigu bent minimaliai dažomės, natūralu, kad vakare su malonumu nusivalome makiažą ir skubame odą pamaitinti kremais bei serumais. Tačiau, ką naudojame makiažui nuvalyti?

Micelinis vanduo arba makiažo valymo pienelis, prie kurių dažnai „prisijungia“ ir vienkartinis vatos diskelis ar net keli... O JANE IREDALE ragina atsisakyti vienkartinių priemonių ir makiažui valyti siūlo naudoti Magic Mitt mikropluošto pirštinę. Ši pirštinė greitai ir kruopščiai pašalina purvo likučius ir makiažą be valiklio, naudojant tik šiltą vandenį.