Oda – nebyli vizitinė kortelė

Oda – nebyli vizitinė kortelė

Sveika, švytinti veido oda - tai moters vidinis veidrodis. Lyg nebyli vizitinė kortelė. Kaip norėtume, kad ji nepasakotų apie nemiegotas naktis, nuovargį ar buvusį smagų vakarėlį. O kaip tik atvirkščiai -net po sunkios darbo savaitės švytėtų ir leistų sužibėti priėmime, draugų susibūrime ar naktiniame klube.

Niekada neturime laiko, o kartais tiesiog patingime padaryti šiek tiek daugiau nei esame įpratusios. Vidutiniškai veido priežiūrai skiriame apie 10-15 min. per dieną. Atliekame tik įprastas rytines bei vakarines veido priežiūros procedūras: valome veidą bei tepame kremu. Norėtųsi jog to pakaktų. Tačiau net taisyklingai valant ir drėkinant veidą dažniausiai drėgmės kiekis odoje būna per mažas. Juk net 80 proc. laiko mes praleidžiame patalpose, tad natūralios drėgmės gauname itin mažai.

Specialistai rekomenduoja būtinai atrasti laiko ir prie kasdieninės odos priežiūros priemonių sąrašo įsitraukti ir įprasti naudoti veido kaukes. Drėkinančias – bent kartą per savaitę. Jei oda linkusi sausėti, kaukę reikėtų naudoti dar dažniau.


Kaip atrasti laiko veido kaukei?

Lietuvos farmacijos profesionalai ir Prancūzijos grožio meistrais jums siūlo išeitį – lengvai ir paprastai naudojamas Ellamé šilkines veido kaukes. Jos tokios plonos, kad priglunda lyg antra oda. Labai skubančioms moterims nereikės papildomai gaišti laiko kaukės užsidėjimui. Dėka šilkinio pagrindo kaukė tvirtai priglunda, lėčiau džiūsta, nekrinta. Užsidėjusios kaukę galėsite tęsti visus suplanuotus ruošos darbus, kol Jūsų oda mėgausis drėkinimu.

Žinoma, turinčios galimybę kelias minutes skirti sau, su kauke gali puikiai atsipalaiduoti ir mėgautis šilkiniu prisilietimu be rūpesčių.


Ellamé - šilkinės veido kaukės

Šilkas pasirinktas neatsitiktinai. Šilkas yra natūralus biopluoštas, sudarytas iš baltymų. Į šilko sudėtį įeina net aštuoniolika iš dvidešimties amino rūgščių, kurios yra būdingos žmogaus odos epidermio baltymams. Pagrindinis šilko baltymas – fibroinas – yra laikomas labai giminingu žmogaus baltymams. Dėl šios savybės jis visiškai nedirgina mūsų imuninės sistemos, gerai išlaiko drėgmės ir šilumos pusiausvyrą, leidžia kūnui lengvai kvėpuoti.

Būtent šilkinis pagrindas, prisotintas visomis veikliosiomis medžiagomis, šį produktą išskiria iš kitų. Kaukės pagrindas yra labai plonas jis labai gerai priglunda prie odos,  neleidžia išgaruoti veikliosioms medžiagoms, sudaro natūralų barjerą tarp odos ir aplinkos, oda geriau absorbuoja visas veikliąsias medžiagas, ilgiau išlieka drėgna.


Išskirtinė sudėtis

Ellamé veido kaukių sudėtyje dar viena staigmena – biopeptidai. Tai biologiškai aktyvios medžiagos, imituojančios natūralias odoje vykstančias reakcijas. Priemonės su biopeptidais yra vienos inovatyviausių, išmaniausių ir efektyviausių biotechnologinių sprendimų. 

Dėka biopeptidų kaukės tinka net jautrios odos priežiūrai.  Lietuvoje dėl nuolatinės dažnos temperatūrų kaitos labai didelis procentas žmonių skundžiasi odos jautrumu. Oda išsausėja, ima rausti, išryškėja kapiliarių šakelės, vargina tempimo jausmas. Vienas iš sudėtyje esančių peptidų didina jautrios odos tolerancijos lygį, t. y. mažina reakciją į neigiamus veiksnius, nemalonius pojūčius, skausmą. Ellamé „Anti – aging“ kaukėje esantys peptidai prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius bei skatina natūralius odos ląstelių gyvybinius procesus – elastino, kolageno sintezę.

Ellamé  kaukėse taip pat gausu odą drėkinančių ingredientų – tai hialurono rūgštis, įvairių augalų ekstraktai. „Anti – aging“ kaukė papildomai praturtinta šilko baltymais, keramidais, koloidiniu auksu.

Palepinusios savo odą veido kaukėmis bent porą kartų per savaitę net pačios nustebsite kokį rezultatą išvysite veidrodyje kiekvieną vakarą grįžusios namo. Nebeliks nuodėmingų nuovargio žymių, džiugins skaisti veido oda ir kaukių norėsis dar ir dar!