Skaisčiai odai atostogų metu

Skaisčiai odai atostogų metu

Sutaupykite vietos savo lagamine! Tik tai, ko reikia nepriekaištingai Jūsų odos priežiūrai - sertifikuota ekologiška kosmetika Dr. Hauschka jau pasirūpino Jūsų odos poreikiais kelionių metu. Kol mes ilsimės ar keliaujame, mūsų oda nenustoja dirbti, tad turime ja rūpintis ne mažiau nei kiekvieną dieną. Dr. Hauschka Jūsų odą lepina nuolat – tyri šalto spaudimo augaliniai aliejai ir aukščiausios kokybės augaliniai ekstraktai, pagaminti iš savo klestėjimo metu nuskintų augalų, užtikrina visavertę odos priežiūrą.

Ideali išeitis kelionės kosmetinei – Dr. Hauschka veido priežiūros rinkiniai, sukomplektuoti į patogias dėžutes, atsižvelgiant į konkrečius odos poreikius. Normalios, sausos ar jautrios odos savininkės įvertins rinkinį, kuriame ras Valomąjį kremą, Valomąjį pienelį, Veido toniką ir trijų rūšių dieninius kremus, pritaikytus kasdieniam poreikiui – giliai drėkinantį ir saugantį nuo neigiamo išorės poveikio Svarainių kremą, raustančią odą raminantį ir intensyviai odą saugantį Rožių kremą bei veido odos kraujotaką gerinantį ypač lengvą Gaivinamąjį kremą.

Jeigu Jūsų oda riebesnė, Jus vargina nuolat išlendantis odos blizgėjimas ar įvairūs uždegimai, Jums patiks Dr. Hauschka kasdienės riebios veido odos priežiūros rinkinys, kuriame be įprastų Dr. Hauschka priemonių, skirtų valyti ir tonizuoti veidą, rasite ir Skaistinamąjį aliejų bei Melisų kremą, kurie padės suvaldyti pernelyg intensyvią riebalinių liaukų veiklą ir suteiks odai matinį įspūdį. Be to, radę pusvalandį tarp visų kelionių malonumų, galėsite pasilepinti trijų tipų odos kaukėmis, kurios padės atverti odos poras, išvalys giluminius nešvarumus ir išlygins odos atspalvį, nuslopins uždegimus ir suteiks odai iš karto matomo skaistumo. Būkite žavinga!

Per atostogas lepinsitės saulės voniomis? Tuomet būtinai į lagaminą įsimeskite Dr. Hauschka losjoną po deginimosi, kuris vėsina ir gaivina saulės nugairintą kūno odą bei padeda išlaikyti tolygų įdegį dar ilgiau. Ekologiškai užaugintų morkų, kinrožių ir svarainių sėklų ekstraktai prisotins Jūsų odą intensyvios drėgmės ir padės ją išlaikyti ilgą laiką.

Išsitepę drėkinamuoju Losjonu po deginimosi palepinkite ir veido odą – po kaitrios saulės ją akimirksniu atgaivins Dr. Hauschka raminamoji kaukė, kuri mažina įkaitusios odos raudonį ir intensyviai atstato prarastą drėgmę. Svietsmedžių sviestas, makadamijų ir kokosų aliejus padeda atstatyti sudirgusios odos paviršių, o svarainių sėklų ir hamamelių ekstraktai sugrąžiną drėgmės pojūtį. Naudokite šią kaukę kiekvieną kartą, sugrįžę po saulės procedūrų. Grįžę po atostogų dar ilgai galėsite džiaugtis skaisčia ir švytinčia veido oda – Jūsų oda to nusipelnė!