„Švarus“ grožis – odos priežiūros makiažas šiuolaikiškai moteriai

„Švarus“ grožis – odos priežiūros makiažas šiuolaikiškai moteriai


„jane iredale“ dekoratyvinės mineralinės odos priežiūros kosmetikos linijos idėją ir istoriją pradėjo kompanijos įkūrėja Jane Iredale – iš Anglijos atvykusi į JAV studijuoti ir vėliau pradėjusi savo karjerą pramogų industrijoje. Daug dirbdama su filmų, televizijos ir teatro srities moterimis, Jane matė, kokią neigiamą įtaką odai daro kasdien naudojamas grimas ir makiažo priemonės. Po intensyvių ieškojimų ir tyrimų, 1994 metais ji sukūrė ir pristatė pirmą „jane iredale“ linijos produktą – birią mineralinę pudrą („Amazing Base“), kurios pagrindinė paskirtis buvo puoselėti odą ir jos nedirginti.

Jane Iredale esmine vizija tapo poreikis jaustis gerai, savo produktų liniją kurti ir gaminti su meile bei padėti moterims įvairiose šalyse jaustis puikiai ir užtikrintai...

2014 metais Jane pelnė Tarptautinės SPA asociacijos (ISPA) vizijos apdovanojimą – toks apdovanojimas įteikiamas kasmet žmogui, kuris per visą gyvenimo karjerą savo pastangomis ir pasiekimais įnešė didelį indėlį į sveikatingumo industrijos vystymosi procesą. ISPA prezidentas Lynne McNees pasakė: „Nuo pat pirmos dienos Jane buvo SPA industrijos lyderė ir rėmėja. Jos esminis nuopelnas yra asmeniniai pasiekimai, padedantys visų amžiaus grupių ir tautybių moterims jaustis gerai ir labiau pasitikėti savimi.“ 

Jane Iredale – ypatinga moteris, vėliau pelniusi daug kitų puikių pripažinimų ir įvertinimų. Dėl savo asmeninių savybių, gamindama su meile gamtai ir moteriai, ji įkvėpė ir savo produktų linijos išskirtinumą. Siekiant, kad šiuolaikiška moteris atrodytų gražiai ir kartu rūpintųsi bei išlaikytų savo odą sveiką ir skaisčią, „jane iredale“ produktų linija siūlo:
- odą puoselėjančius ir švarius ingredientus;
- natūralias odos priežiūros formules;
- efektyvią antibakterinę mineralų funkciją;
- puikų maskavimą ir itin ilgai išliekantį padengimą;
- malonesnę ir lengvesnę kasdienę grožio rutiną;
- atsparumą vandeniui iki 40 min. ir plataus spektro apsaugą nuo UVA/UVB saulės spindulių*.

* Visi „jane iredale“ SPF apsaugą turintys produktai yra rekomenduojami Tarptautinio odos vėžio fondo kaip efektyvūs ir saugūs naudoti kiekvieną dieną.


„jane iredale“ produktai yra saugūs ir naudingi odai, kadangi jų sudėtyje nėra:
- parabenų;
- mineralinių aliejų;
- talko;
- ftalatų;
- sintetinių kvapiklių ir konservantų;
- genetiškai modifikuotų produktų;
- nano dalelių.

Visi produktai yra dermatologiškai patikrinti ir puikiai tinka net ypač alergiškai odai, pasižymi efektyvia apsaugine funkcija, nekemša porų ir leidžia odai kvėpuoti.

Gera moterų savijauta, filantropinė veikla, gamtą ir gyvūnus tausojantis sertifikuotas gamybos procesas yra pagrindiniai „Iredale Cosmetics, Inc.“ misijos kriterijai. „jane iredale“ linija yra šios misijos dalis, nes norime, kad visame pasaulyje moterys, pradėjusios šią kelionę kartu su mumis, jaustųsi gerai ir labiau pasitikėtų savimi.

Apie praktinę mineralinės kosmetikos naudą odai ir išskirtinumą pakalbinome garsią kosmetologę ir odos terapeutę Andrėją Krasnevičienę, grožio ir sveikatos srityje dirbančią jau daugiau nei 20 metų, vedančią specializuotus mokymus ir nuolat atnaujinančią žinias stažuotėse pas žymiausius mezoterapijos specialistus Prancūzijoje bei Italijoje. Andrėja – savo srities profesionalė, kuriai odos priežiūra yra neatsiejama ne tik kaip profesijos sritis, bet ir kasdienė grožio rutina. Kosmetologė jau daugiau kaip 7 metus yra mineralinės kosmetikos „jane iredale“ partnerė, todėl mielai sutiko pasidalinti savo nuomone apie mineralinės kosmetikos naudą odai.

„Dėl pakankamai atšiauraus ir permainingo Lietuvos klimato bei dažnos temperatūrų kaitos, be jokios abejonės, visoms savo klientėms patariu naudoti kokybišką odos priežiūros ir dekoratyvinę kosmetiką. Kalbant apie mineralines pudras,  labai svarbu paminėti, kad jos ne tik nedirgina odos, bet ir suteikia stiprią SPF apsaugą nuo saulės – tai aktualu visais metų laikais. Mano mėgstamas posakis – makiažas, tai lyg „paltukas“ odai!“ – teigia Andrėja Krasnevičienė

Pasak Andrėjos, mineralinės pudros yra patrauklios ir dėl savo daugiafunkciškumo – kartu tai puiki apsauga nuo žalingų UVA/UVB saulės spindulių bei tobulai lygaus odos atspalvio įvaizdis, kas ypač aktualu moterims, turinčioms odos pigmentacijos problemų.

Kosmetikos produktai, turintys apsauginį SPF faktorių, padės išvengti naujai atsirandančių pigmentinių d