preloader

Prašome palaukti

„Švarus“ grožis – odos priežiūros makiažas šiuolaikiškai moteriai

„Švarus“ grožis – odos priežiūros makiažas šiuolaikiškai moteriai


„jane iredale“ dekoratyvinės mineralinės odos priežiūros kosmetikos linijos idėją ir istoriją pradėjo kompanijos įkūrėja Jane Iredale – iš Anglijos atvykusi į JAV studijuoti ir vėliau pradėjusi savo karjerą pramogų industrijoje. Daug dirbdama su filmų, televizijos ir teatro srities moterimis, Jane matė, kokią neigiamą įtaką odai daro kasdien naudojamas grimas ir makiažo priemonės. Po intensyvių ieškojimų ir tyrimų, 1994 metais ji sukūrė ir pristatė pirmą „jane iredale“ linijos produktą – birią mineralinę pudrą („Amazing Base“), kurios pagrindinė paskirtis buvo puoselėti odą ir jos nedirginti.

Jane Iredale esmine vizija tapo poreikis jaustis gerai, savo produktų liniją kurti ir gaminti su meile bei padėti moterims įvairiose šalyse jaustis puikiai ir užtikrintai...

2014 metais Jane pelnė Tarptautinės SPA asociacijos (ISPA) vizijos apdovanojimą – toks apdovanojimas įteikiamas kasmet žmogui, kuris per visą gyvenimo karjerą savo pastangomis ir pasiekimais įnešė didelį indėlį į sveikatingumo industrijos vystymosi procesą. ISPA prezidentas Lynne McNees pasakė: „Nuo pat pirmos dienos Jane buvo SPA industrijos lyderė ir rėmėja. Jos esminis nuopelnas yra asmeniniai pasiekimai, padedantys visų amžiaus grupių ir tautybių moterims jaustis gerai ir labiau pasitikėti savimi.“ 

Jane Iredale – ypatinga moteris, vėliau pelniusi daug kitų puikių pripažinimų ir įvertinimų. Dėl savo asmeninių savybių, gamindama su meile gamtai ir moteriai, ji įkvėpė ir savo produktų linijos išskirtinumą. Siekiant, kad šiuolaikiška moteris atrodytų gražiai ir kartu rūpintųsi bei išlaikytų savo odą sveiką ir skaisčią, „jane iredale“ produktų linija siūlo:
- odą puoselėjančius ir švarius ingredientus;
- natūralias odos priežiūros formules;
- efektyvią antibakterinę mineralų funkciją;
- puikų maskavimą ir itin ilgai išliekantį padengimą;
- malonesnę ir lengvesnę kasdienę grožio rutiną;
- atsparumą vandeniui iki 40 min. ir plataus spektro apsaugą nuo UVA/UVB saulės spindulių*.

* Visi „jane iredale“ SPF apsaugą turintys produktai yra rekomenduojami Tarptautinio odos vėžio fondo kaip efektyvūs ir saugūs naudoti kiekvieną dieną.


„jane iredale“ produktai yra saugūs ir naudingi odai, kadangi jų sudėtyje nėra:
- parabenų;
- mineralinių aliejų;
- talko;
- ftalatų;
- sintetinių kvapiklių ir konservantų;
- genetiškai modifikuotų produktų;
- nano dalelių.

Visi produktai yra dermatologiškai patikrinti ir puikiai tinka net ypač alergiškai odai, pasižymi efektyvia apsaugine funkcija, nekemša porų ir leidžia odai kvėpuoti.

Gera moterų savijauta, filantropinė veikla, gamtą ir gyvūnus tausojantis sertifikuotas gamybos procesas yra pagrindiniai „Iredale Cosmetics, Inc.“ misijos kriterijai. „jane iredale“ linija yra šios misijos dalis, nes norime, kad visame pasaulyje moterys, pradėjusios šią kelionę kartu su mumis, jaustųsi gerai ir labiau pasitikėtų savimi.

Apie praktinę mineralinės kosmetikos naudą odai ir išskirtinumą pakalbinome garsią kosmetologę ir odos terapeutę Andrėją Krasnevičienę, grožio ir sveikatos srityje dirbančią jau daugiau nei 20 metų, vedančią specializuotus mokymus ir nuolat atnaujinančią žinias stažuotėse pas žymiausius mezoterapijos specialistus Prancūzijoje bei Italijoje. Andrėja – savo srities profesionalė, kuriai odos priežiūra yra neatsiejama ne tik kaip profesijos sritis, bet ir kasdienė grožio rutina. Kosmetologė jau daugiau kaip 7 metus yra mineralinės kosmetikos „jane iredale“ partnerė, todėl mielai sutiko pasidalinti savo nuomone apie mineralinės kosmetikos naudą odai.

„Dėl pakankamai atšiauraus ir permainingo Lietuvos klimato bei dažnos temperatūrų kaitos, be jokios abejonės, visoms savo klientėms patariu naudoti kokybišką odos priežiūros ir dekoratyvinę kosmetiką. Kalbant apie mineralines pudras,  labai svarbu paminėti, kad jos ne tik nedirgina odos, bet ir suteikia stiprią SPF apsaugą nuo saulės – tai aktualu visais metų laikais. Mano mėgstamas posakis – makiažas, tai lyg „paltukas“ odai!“ – teigia Andrėja Krasnevičienė

Pasak Andrėjos, mineralinės pudros yra patrauklios ir dėl savo daugiafunkciškumo – kartu tai puiki apsauga nuo žalingų UVA/UVB saulės spindulių bei tobulai lygaus odos atspalvio įvaizdis, kas ypač aktualu moterims, turinčioms odos pigmentacijos problemų.

Kosmetikos produktai, turintys apsauginį SPF faktorių, padės išvengti naujai atsirandančių pigmentinių dėmių ir apsaugos odą nuo žalingų gamtos ir oro taršos veiksnių. Taip pat derėtų nepamiršti, kad SPF filtras ant odos aktyvus tik porą valandų, todėl, praleidus daugiau laiko patalpose (ofise ar namuose), ir, einant į tiesioginę saulę, reikėtų lengvai, švelniai atnaujinti makiažą (nedideliu sluoksniu padengti odą mineraliniu makiažo pagrindu) – taip SPF filtras taps vėl aktyvus ir oda bus tinkamai apsaugota.

„Natūralu, kad dažnai su klientėmis diskutuojame apie makiažo priemones – jos klausia ir prašo mano patarimų ir rekomendacijų dėl dekoratyvinės kosmetikos produktų parinkimo. Dauguma nori išvengti „apkrautos odos“ efekto, kai oda su makiažo pagrindu akivaizdžiai atrodo tarsi kaukė. Kadangi mineraliniai makiažo pagrindai yra skalsūs ir stipriai pigmentuoti, įprastai pakanka tik vieno dengiamojo sluoksnio, kad odos atspalvis taptų tolygus ir visi odos netobulumai būtų puikiai užmaskuoti, bet kartu oda atrodytų skaisčiai ir natūraliai. Reikėtų išskirti paakių ir vokų zonas – jų maskavimui dažniausiai rekomenduoju būtent mineralinės kosmetikos priemones, kadangi oda aplink akis yra labai jautri ir plona (dažnai ir pati akių gleivinė – dirgli, alergiška), o mineralai ne tik padeda išvengti odos sudirgimo, bet ir ją nuramina bei apsaugo nuo saulės.

Paauglėms, kurios tik pradeda naudoti dekoratyvinę kosmetiką, akcentuoju, kad kokybiškos ir natūralios kosmetikos naudojimas ankstyvoje jaunystėje – tai investicija į ilgalaikę gražios odos išvaizdą. Kokius produktus pradės naudoti, tokia odos būkle ir galės džiaugtis ateityje. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į produktų sudėtį – nepatartini ir odai kenksmingi ingredientai, kurių derėtų vengti: talkas, mineraliniai aliejai, ftalatai, parabenai ir kt. 

Taip pat patariu būtinai pasidomėti, kokiomis naudingomis veikliosiomis medžiagomis papildytos produktų formulės, kad oda gautų maksimalią naudą ir jaustųsi puikiai.“

„jane iredale“  kosmetikoje vieni pagrindinių ingredientų yra švarūs jūrinės kilmės mineralai, dumbliai ir vertingi augaliniai ekstraktai, kurie taip pat dažnai naudojami ir profesionalioje kosmetologijoje. Šie ingredientai turi efektyvių uždegimą malšinančių ir antiseptinių savybių, kurios ypač aktualios akne ar rožine besiskundžiančioms klientėms.

AKNE:

                      Prieš                                                 Po


ROŽINĖ:

                       Prieš                                                 Po


Odos priežiūrai skirtų produktų sudėtyse dominuoja vaisių – natūralūs greipfrutų, obuolių, apelsinų žievelių bei granatų – ekstraktai. Šie ingredientai natūralios rūgštinės kilmės, todėl efektyviai drėkina, gaivina, sutraukia poras ir suteikia odai skaistumo. Produktų formulės yra visiškai saugios – naudojamos ypač grynos, šalto spaudimo veikliosios medžiagos fototoksiškumo (saulės alerginės reakcijos) prevencijai. 

„Gera odos būklė priklauso ne tik nuo kosmetologo, bet ir nuo pačio kliento. Atlikus procedūrą kosmetologo kabinete, labai svarbus yra tęstinumas – odos priežiūra namuose. Po beveik visų profesionalių odos terapijos procedūrų, aš naudoju „jane iredale“ mineralinę kosmetiką – taip nuraminu odą, sulyginu jos atspalvį, suteikiu SPF ir antibakterinę apsaugą.“ – teigia Andrėja Krasnevičienė.

Kadangi Lietuvoje šildymo sezonas trunka net 6-7 mėnesius, susiduriame ir su išsausėjusių, skilinėjančių lūpų problema – joms trūksta vitaminų, sausėja gleivinė. Daug laiko praleidžiame uždarose sausose patalpose, todėl lūpų apsauga ir drėkinimas taip pat labai svarbūs. Reikėtų nepamiršti pasirūpinti ir lūpų odos būkle bei naudoti intensyviai drėkinančius lūpų balzamus ar blizgesius. „jane iredale“ lūpų priežiūros linijos produktų formulės yra sukurtos naudojant natūralius, intensyviai odą drėkinančius ingredientus. Sudėtyse dominuoja natūralūs ekstraktai, todėl produktai pasižymi maloniu vaisių ir uogų aromatu. 

Andrėjos mėgstamiausi „jane iredale“ produktai

Odai„Liquid Minerals“ skystas makiažo pagrindas „Amber“ ir „Purepressed Base“ presuotas makiažo pagrindas „Golden Glow“.

„Nemėgstu odą apkraunančio makiažo – su „sunkiais“ makiažo pagrindais jaučiuosi lyg su kauke. Tuomet pati sau atrodau daug vyresnė ir pastebiu išryškėjusias raukšleles. Noriu, kad mano oda jaustųsi komfortiškai, gaiviai ir būtų intensyviai sudrėkinta. Šį efektą pasiekiu su „Liquid Minerals“ skystu makiažo pagrindu, kurį jau daug metų naudoju kasdien. Fiksavimui renkuosi „Purepressed Base“ presuotą makiažo pagrindą, kuris užfiksuoja skystą produktą, yra lengvas ir patogus naudoti ir svarbiausia – įsimetus į rankinuką galima bet kada patogiai atšviežinti makiažą ir atnaujinti SPF apsaugą nuo saulės“ – pasakoja Andrėja Krasnevičienė.

Lūpoms„PureGloss“ lūpų blizgesys ir „Just Kissed“ lūpų pigmentą išryškinantis balzamas.

„Kadangi aš visą dieną bendrauju su klientais, vedu seminarus, tikrai jaučiu, kaip tai neigiamai veikia mano lūpų odą. Lūpoms reikalinga drėgmė, kuri įsiskverbtų į giliausius jų sluoksnius ir išsilaikytų visą dieną, todėl mano mėgstamiausias produktas – „PureGloss“ lūpų blizgis (visuomet jį turiu medicininio chalato kišenėje). Taip pat labai mėgstu ir „Just Kissed“ lūpų balzamus – jie nesuteikia ypač intensyvaus drėkinimo, bet sukuria puikią bazę blizgesiui ir reaguoja su odos pH, todėl išryškina natūralų lūpų odos pigmentą ir išlieka visą dieną. Šio balzamo privalumas – ir labai natūraliai bei lengvai išryškintas lūpų kontūras, kuris su amžiumi dažnai būna išblukęs“ – teigia Andrėja Krasnevičienė.

„Rūpinkitės savo oda, naudokite kokybiškus kosmetikos produktus – tai investicija ne tik į Jūsų grožį, bet ir į odos sveikatą!“ (Andrėja Krasnevičienė, „NordClinic“ kosmetologė ir grožio terapeutė).
Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.