Taisyklinga veido odos rutina ir priemonė, kurią verta turėti kiekvienoje kosmetinėje

Taisyklinga veido odos rutina ir priemonė, kurią verta turėti kiekvienoje kosmetinėje

Tinkama veido odos priežiūra – ypač svarbi, neatsižvelgiant į metų laiką. Daugelis moterų mano, kad kruopščiau rūpintis veido oda būtina vėlyvą rudenį, žiemos metu, kai odą nugairina šaltis, speigas, tačiau kasdieninės procedūros ir ritualai ne mažiau svarbūs ir šiltuoju metų laiku, kai odą neigiamai veikia saulė, aukšta temperatūra, drėgmės stygius. Netinkamai prižiūrima veido oda išsausėja, atsiranda raukšlelių, užkemšamos poros, atsiranda spuogų ir kt.

Taigi, kokias priemones verta turėti vonios kambario spintelėje bei kosmetinėje, ir ką svarbu žinoti apie ypač patogų veido odos priežiūros produktą – lakštines veido kaukes?
 

3 pagrindinės veido odos priežiūros priemonės: kokios jos?

Kiekvienos moters kosmetinėje turėtų būti 3 pagrindiniai veido odos priežiūros produktai: valomoji priemonė (prausiklis, micelinis vanduo ar pienelis), tonikas ir veido kremas:

  1. Valomoji priemonė efektyviai padeda pašalinti odos riebalų perteklių, nešvarumus ir paruošia odą kitoms procedūroms.
  2. Tonikas drėkina, tonizuoja, atkuria odos pH.
  3. Kremas drėkina, maitina, skaistina odą, mažina raukšleles, dažnai padeda spręsti ir specifines odos problemas. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ryte ir vakare naudojami skirtingi kremai.
     

Papildomos veido odos priežiūros priemonės

Veido odos šveitikliai paprastai naudojami kartą per savaitę. Jie padeda pašalinti negyvąsias odos ląsteles, valo poras, suteikia odai skaistumo, minkštumo.

Veido serumai veikia panašiai kaip kremai, tik jie – dar intensyvesnio poveikio, giliau drėkina, veiksmingiau sprendžia odos problemas. Serumu odą reikėtų tepti prieš naudojant kremą.

Veido kaukės. Net ir taisyklingai prižiūrint veido odą, dažnai drėgmės lygis būna nepakankamas, todėl efektyviai ir greitai jį atkuria veido kaukės. Jų naudą verta panagrinėti plačiau.

Lakštinės veido kaukės – naujai atrandamas odos priežiūros produktas

Lietuvos farmacijos profesionalai ir Prancūzijos grožio meistrai siūlo sprendimą – lengvai ir paprastai naudojamas „Ellamé“ šilkines veido kaukes. Dėl specialios gamybos technologijos kaukių pagrindas – itin plonas šilkinis lakštas, kuris priglunda lyg antra oda. Labai skubančioms moterims nereikės papildomai gaišti laiko kaukei užsidėti. Ji tvirtai priglunda, lėčiau džiūsta, nekrinta. Užsidėjusios kaukę, kol Jūsų oda mėgausis drėkinimu, galėsite tęsti visus suplanuotus ruošos darbus.

Žinoma, turint galimybę kelias minutes skirti sau, veido kaukė gali puikiai atpalaiduoti ir leisti mėgautis šilkiniu prisilietimu be rūpesčių. Lakštines veido kaukes labai patogu naudoti ir kelionių, atostogų metu, kai stinga laiko odos priežiūrai ar reikia „greitosios pagalbos“ odai nudegus, išsausėjus.

Kuo ypatingos „Ellamé“ šilkinės veido kaukės?

Šilkas pasirinktas neatsitiktinai: jis yra natūralus biopluoštas, sudarytas iš baltymų. Į šilko sudėtį įeina net aštuoniolika iš dvidešimties aminorūgščių, kurios būdingos žmogaus odos epidermio baltymams. Pagrindinis šilko baltymas – fibroinas – laikomas labai giminingu žmogaus baltymams. Dėl šios savybės jis visiškai nedirgina mūsų imuninės sistemos, gerai išlaiko drėgmės ir šilumos pusiausvyrą, leidžia odai kvėpuoti.

Būtent šilkinis pagrindas, prisotintas veikliosiomis medžiagomis, šį produktą išskiria iš kitų. „Ellamé“ kaukės yra labai plonos, labai gerai priglunda prie odos, neleidžia išgaruoti veikliosioms medžiagoms, sudaro natūralų barjerą tarp odos ir aplinkos, oda geriau absorbuoja visas veikliąsias medžiagas, ilgiau išlieka drėgna.

Priklausomai nuo odos poreikių, galima rinktis iš trijų itin turtingos sudėties „Ellamé“ kaukių – drėkinančios, stangrinančios ir regeneruojančios. 

Išlaisvinkite savo žavesį su „Ellamé“!