Triguba „EISENBERG Paris“ paslaptis

Triguba „EISENBERG Paris“ paslaptis

Kiekvieno sėkmingo verslo istorijoje būna momentas, nuo kurio prasideda didžioji istorija. Vieniems tai – teisinga idėja, kitiems – reikiama pažintis, tretiems – tinkamas laikmetis ar aplinkybės.

Prancūzų prabangos prekių ženklo moterims ir vyrams „EISENBERG Paris“, pristatančio profesionalių aukštųjų technologijų produktų asortimentą, apimantį odos ir kūno priežiūrą, makiažo priemones, apsaugą nuo saulės ir unikalias kerinčių kvepalų kolekcijas, sėkmės paslaptimi tapo vienas labai svarbus inovatyvus atradimas.
 

MAGIŠKA TRIJULĖ

Tai buvo patentuota trio-molekulė „Trio-Molecular“, kuri absoliučiai pakeitė požiūrį į odos priežiūros priemones – tiksliau, nurodė aiškią kryptį, kokie iš tiesų turėtų būti kokybiški odos puoselėjimo produktai ir kaip jie turėtų veikti. Žinoma, tokį tikslą pasiekti galėjo tik itin atsidavęs grožio ir aukštųjų technologijų tyrimų sričiai žmogus – kompanijos įkūrėjas, pasaulinio lygio odos priežiūros ekspertas, derinantis mokslą ir gamtą – José Eisenberg. Sekdamas tėvo pėdomis, į šeimos verslą įsiliejo ir jo sūnus Edmond Eisenberg, prižiūrintis tarptautinę prekės ženklo strategiją, vizualinį identitetą ir vertybes. Dviejų tam pačiam verslui atsidavusių vyrų energija ir profesionalumas lėmė tinkamus sprendimus, kurių rezultatas – „EISENBERG“ tyrimų metu atrasta ir patentuota revoliucinė „Trio-Molecular“ formulė.  Pagal ją trys sinergiškai veikiančios molekulės idealiai regeneruoja odą, suteikia jai energijos ir deguonies. Net 15 metų trukę tyrimai buvo grindžiami biokosmetinių molekulių – enzimų, citokinų ir biostimulino – kombinuotu veikimu ir senėjimą stabdančiu poveikiu. Enzimai – atkuria, citokinai – suteikia energijos, biostimulinas – aprūpina deguonimi. Suteikiant odai šiuos tris komponentus, pridėjus papildomų inovatyvių ingredientų, itin atsakingai stebint visus gamybos procesus, sukuriamos išties įspūdingos, nesuvokiamai malonių tekstūrų skirtingos paskirties odos puoselėjimo priemonės. Priemonių spektras platus ir kiekviena linija turi savo „bestselerius“.MOTERIMS

Kuriant „Eisenberg Classic“ liniją dėmesio centre buvo išskirtinai moterų poreikiai ir troškimai. Ši nuolat plėtojama linija siūlo kasdienines veido ir kūno odos priežiūros priemones, atitinkančias specifinius įvairių tipų odos poreikius ir pritaikytas kiekvienai moteriai pagal jos lūkesčius. Valikliai, kaukės, serumai, kremai – magiškai įtraukiantis odos puoselėjimo priemonių pasaulis, visam laikui negailestingai pavergiantis kiekvieną save mylinčią moterį... Visos priemonės yra be parabenų, su „Trio-Molecular“ formule, užtikrinančia jauninamąsias savybes, bei kruopščiai atrinktomis veikliosiomis medžiagomis. Rezultatas matomas jau po pirmojo naudojimo – oda akimirksniu atrodo jaunesnė, dailesnė ir stangresnė!

      

VYRAMS

Rūpintis odos grožiu ir sveikata – ne vien tik moterų privilegija. Vyrams taip pat svarbu, kaip jie atrodo. Bet  jiems taip pat svarbu, kad būtų patogu, greita, paprasta ir veiksminga. Todėl buvo sukurta ir VYRŲ ODOS PRIEŽIŪROS LINIJA. Šios linijos asortimentą sudaro veido ir kūno priežiūros priemonės, pritaikytos šiuolaikiniam miesto vyrui, gyvenančiam aplinkoje, kurioje jo odą veikia kenksmingi veiksniai. Tai veiksmingos ir malonios priemonės, kurias greita ir lengva naudoti ir kurios užtikrina IŠKART pastebimus rezultatus. Tolygaus atspalvio, stangresnė veido oda, mažiau matomos poros, mažiau pastebimos raukšlės ir išskirtinis komfortas – jokio riebumo ar sunkumo pojūčio.VISIEMS

„START LINIJA“ – skirta visiems, siekiantiems jau nuo 20-ties metų amžiaus ir vyresniems, turėti normalią odą bei norintiems atrasti antioksiduojamąsias, nuo taršos saugančias priemones, be jokių papildomų nereikalingų ingredientų. Kiekvienos priemonės formulė papildyta 100 % natūraliomis tikslinėmis veikliosiomis medžiagomis. Liniją sudaro įvairios odos valymo, drėkinimo, maitinimo, detoksikavimo priemonės, kurių slaptasis ginklas yra dvi išskirtinės natūralios veikliosios medžiagos. PORTULAKŲ EKSTRAKTAS drėkina odą ir užtikrina gerą jos būklę. MORINGŲ SĖKLŲ EKSTRAKTAS giliai valo odą ir saugo nuo aplinkos taršos. Oda ilgiau išlieka puikios būklės ir atgauna švytėjimą.

Pasirinkus bet kokią „EISENBERG Paris“ priemonių liniją, į rankas jums bus įduotas raktas, atrakinantis odos jaunystę.  „Trio-Molecular“ formulė dabar priklauso išskirtinai „EISENBERG“ ir yra kiekvieno odos priežiūros produkto pagrindas.