preloader

Prašome palaukti

Visos Prekės
Visos Prekės

Fillerina - kosmetinė procedūra namuose

Fillerina - kosmetinė procedūra namuose

Kiekvienas turime puikią gamtos dovaną – apie du kvadratinius metrus stebuklingo audinio: minkšto ir kvėpuojančio, elastingo ir tvirto. Jis mus šildo ir saugo, jaučia aplinkos signalus, geba pats atsinaujinti. Kas tai? Tikriausiai nesunku suprasti - tai mūsų oda. Deja, nevisada esame ja patenkinti, o dar blogiau, kad ji „dėvisi“ – sensta.


Senėjimo požymiai

Nors odą kaip ir visą organizmą veikia tie patys gamtos dėsniai, joje senėjimo požymiai pastebimi pirmiausiai. Gal todėl kasdienė akistata su veidrodžiu dažnai nėra smagi – šen raukšlelė, ten raukšlelė, lyg ir skruostai kažkokie pasmukę, ir lūpos beformės. Gerai, kad nematome savo odos per mikroskopą – dar labiau sunerimtume, pastebėję išplonėjusius audinio pagrindą sudarančius baltyminius siūlelius, praskydusį, netaisyklingą jų raštą.


Grožio industrija ir hialurono rūgštis

Žinoma, nevalia ignoruoti tiesų apie grožį iš vidaus, viso organizmo sveikatą ir harmoniją. Tai visada bus siekiamybė. Tačiau juk norisi padėti pačiai odai tiesiogiai. Ir be jokios abejonės greitai, efektyviai, patikimai. Vardan to dirba visa grožio industrija. Jau nuo 2007 m. mokslinių tyrimų taikinyje atsidūrė hialurono rūgštis. Unikali šios medžiagos savybė – prisijungti vandens molekules - padeda palaikyti odos tonusą, putlumą, elastingumą. Todėl pastaraisiais metais hialuroną rekordiškai dažnai naudoja estetinės medicinos specialistai ir kosmetologai. Pasaulyje išpopuliarėjo hialurono injekcijos į odą.


Operatyvu – gerai ar blogai?

Operatyvumas – tai greitis ir tikslumas bet kurioje veikloje, taip pat ir medicininėje. Hialurono injekcijų į odą efektas greitas ir iš karto matomas, nes kiekvienu dūriu suleidžiamas tam tikras kiekis didelio molekulinio svorio dalelių, kurios sujungia daug vandens. Žinoma, yra ir neigiamų aspektų – audinys traumuojamas, gali parausti, patinti, atsirasti kraujosruvų. Be to, atliekant injekciją neįmanoma tiksliai nustatyti ar suleistas preparato kiekis yra adekvatus poreikiui ir į kurį odos sluosnį hialuronas pateks.


„Biologinė adata“

Šveicarijos mokslininkams gimė idėja sukurti alternatyvą injekcijoms – surasti būdą hialurono rūgštį įterpti į odą jos netraumuojant, fiziologiškai pagrįstu keliu. Šioje srityje nemažai nuveikė kompanijos LABO Cosprophar tyrėjai. Jie užsibrėžė tikslą ištirti įvairaus molekulinio svorio hialurono rūgšties penetraciją į odą. Savo darbe jie naudojo gyvus audinius ir Franz tipo difuzines celes. Pasirodė, kad skirtingo dydžio hialurono molekulės pasižymi skirtingu skvarbumu. Po keletą metų trukusių eksperimentų buvo sukurtas ir užpatentuotas unikalus hialurono rūgšties molekulių mišinys.

Po efektyvų įsigėrimą patvirtinančių in vivo bandymų mokslininkai jį pripažino „biologine adata“. Taip atsirado „Fillerina“.


Kosmetinis užpildas išoriniam naudojimui

„Fillerina“ - naujos kartos raukšlių užpildymo ir šalinimo priemonė išoriniam vartojimui. Želė pavidalo užpildą sudaro novatoriškas šešių rūšių hialurono rūgšties molekulių mišinys. Dėl skirtingo molekulių skvarbumo tolygiai užpildomi visi odos sluoksniai – nuo paviršinių iki pačių giliausių. Tuo būdu „Fillerina“ lygina kaktos raukšles, raukšles tarp antakių, „žąsies kojeles“ aplink akis, mažina gilius griovelius tarp nosies ir lūpų kampo, kaklo linkius. Oda tampa akivaizdžiai lygesnė. Be to, kosmetinis užpildas palaipsniui pakelia veido kontūrą, paryškina skruostikaulių liniją, putlina lūpas.


Efektyvi  procedūra namuose

Dažna moteriška svajonė – susikurti SPA namuose, sau mieloje įprastoje aplinkoje, pačiu tinkamiausiu laiku, kai niekur nereikia skubėti. „Fillerina“ jau tapo tokio pačio artimiausio SPA dalimi tūkstančiams moterų visame pasaulyje. Ypatingas šios priemonės  poveikis įgalina namuose atlikti efektyvią kosmetinę procedūrą. Specialiu aplikatoriumi galima tiksliai užtepti užpildą ant veido ir kaklo raukšlelių, skruostikaulių, lūpų.  Žinoma, čia būtinas vanduo! Jo prieš procedūrą su „Fillerina“ rekomenduojama išgerti dvi stiklines.