Jautrios ir alergiškos odos priežiūra su „SVR Sensitive“ kosmetika

Jautrios ir alergiškos odos priežiūra su „SVR Sensitive“ kosmetika

„SVR“ prekės ženklas buvo įkurtas 1962 metais, jo tikslas – graži oda. Visi produktai yra skirti intensyviai odos priežiūrai, naudojant dermatologiškai aktyvius ingredientus, kurie buvo testuoti net su ypač jautria oda. „SVR Sensitive“ – tai veido priežiūrai skirta kosmetikos linija, specialiai sukurta jautriai ir alergiškai odai. Visi šios linijos produktai – be kvėpiklių, parabenų, mineralinių aliejų, silikonų, taip pat atlikti hipoalerginiai ir dermatologiniai bandymai. Į šios linijos produktų sudėtį įeina 10 procentų  medvilnės sėklų aliejaus, kuris padeda subalansuoti odą, jauninti ją, bei 2 procentai niacinamido, kuris turi uždegimą slopinantį, raminantį ir odos barjerą atstatantį efektą.

SVR Sensitive AR“ micelinis vanduo valo odą, šalina kosmetikos (net ir atsparios vandeniui) likučius, ramina jautrią, į veido rožinę linkusią odą. Visų veido odos tipų oda aplink akis yra jautri, todėl rekomenduojama rinktis šį micelinį vandenį, tinkantį jautriai odai. „SVR Sensitive AR“ micelinis vanduo akimirksniu atvėsiną odą, ramina karščio bangas ir raudonio jausmą. Be kvapų ir be alkoholio. Patikrinta dermatologų ir oftalmologų, tinka ir nešiojantiems kontaktinius lęšius. Pasižymi patogia pakuote ir lengvu dozavimu.

„SVR“ drėkinamasis kremas sausai, į raudonį linkusiai odai „Sensifine AR Creme Riche“ gali padėti sumažinti pastovų ar laikiną odos paraudimą ir paviršiuje matomas smulkias kraujagysles, taip pat sumažinti odos karščio efektą. Gelinis kremas puikiai įsigeria, nepalieka riebios odos jausmo. Šis kremas išsiskiria dėl sudėtyje esančio žalio pigmento, kuris neutralizuoja raudonį. Saldymedžio ekstraktas turi antihistamininį, antialerginį poveikį, išjudina „užsistovėjusį“ kraują, augalinės kilmės skvalenas optimaliai drėkina, o sudėtyje esanti šaldanti „Endothelyol“ (2,5 %) formulė skatina mikrocirkuliaciją, mažina kapiliarų ryškėjimą, ramina.

„SVR“ veido kremas jautriai ir sudirgusiai odai „SensifineCreme“ puikiai tinka normaliai ir sausai odai. Šis produktas teigiamai veikai sudirgusią odą, intensyviai drėkina, gali padėti atstatyti komforto jausmą. Kremas yra minkštos konsistencijos. Dermatologų patikrintas su hiperjautria ir polialergine oda. Gali padėti palaikyti fiziologinį odos pH lygį.