Žavingas vakaro įvaizdis su Justina Gafaro

Žavingas vakaro įvaizdis su Justina Gafaro

akarinis makiažas ne visuomet turi būti ypatingai ryškus – nebūtina naudoti daug skirtingų kosmetikos priemonių norint išgauti žavingą įvaizdį. Kartais, norint patraukti žvilgsnį, užtenka pasirinkti keletą kokybiškų kosmetikos priemonių,  kurios paryškins tavo bruožus ir taip sukurs elegantišką, neperkrautą ir visoms progoms tinkantį makiažą. Na, o kaip pasidaryti tokį makiažą, kurį atlikti gali ir skubėdama po darbų,  parodys bei papasakos vizažistė Justina Gafaro (Makiažo studija GAFARO) 

Pirmas žingsnis: odos padengimas baze

Norint, kad oda atrodytų lygi ir makiažas išsilaikytų ilgiau, Justina rekomenduoja naudoti makiažo bazę. Atliekant šį makiažą buvo naudojama Jane Iredale „Smooth Affair“ drėkinamoji makiažo bazė. Ji pasižymi jauninamuoju poveikiu, išlygina odos spalvą, sutraukia poras ir užtikrina odos spindesį. Bazę Justina dengia sudrėkinta kempinėle, tačiau tu tai gali padaryti tiesiog pirštais. Bazė greitai susigeria ir sudrėkina odą.

Antras žingsnis: maskavimas

Kartais odos trūkumams užmaskuoti nereikia naudoti makiažo pagrindo – tai padaryti užtenka tiesiog su maskuokliu.  Justina pataria maskavimo priemonę dengti kempinėle. Taip lengviau ir greičiau paskirstysi maskuoklį į odą. Kempinėlė taip pat padeda sukurti plonesnį bei natūralesnį sluoksnį. Na, o tam, kad oda neblizgėtų ir makiažas išsilaikytų ilgiau, maskuoklį reikėtų užfiksuoti biria pudra – ji turėtų būti permatomo atspalvio. 

Trečias žingsnis: odos švytėjimas

 

Veido švytėjimui, šiltumui ir ryškumui suteikti Justina naudojo Jane Iredale „Moonglow“ bronzantą – tai universalus produktas, kurį galima naudoti veido skaistinimui, kaip bronzantą bei akių šešėlius. Bronziniu atspalviu paryškink aukščiausias veido dalis – skruostikaulius, kaktos viršūnę, nosytę bei smakrą. Švytinčia pudra, iš to pačios paletės, paskaistink aukščiausią skruostikaulių dalį, nosytės galiuką bei lūpų centrą. Oda akimirksniu atrodys skaisčiai ir gaiviai.