preloader

Prašome palaukti

E-vaistinės klientų aptarnavimas 8 5 260 2200

Žavingas vakaro įvaizdis su Justina Gafaro

Žavingas vakaro įvaizdis su Justina Gafaro

akarinis makiažas ne visuomet turi būti ypatingai ryškus – nebūtina naudoti daug skirtingų kosmetikos priemonių norint išgauti žavingą įvaizdį. Kartais, norint patraukti žvilgsnį, užtenka pasirinkti keletą kokybiškų kosmetikos priemonių,  kurios paryškins tavo bruožus ir taip sukurs elegantišką, neperkrautą ir visoms progoms tinkantį makiažą. Na, o kaip pasidaryti tokį makiažą, kurį atlikti gali ir skubėdama po darbų,  parodys bei papasakos vizažistė Justina Gafaro (Makiažo studija GAFARO) 

Pirmas žingsnis: odos padengimas baze

Norint, kad oda atrodytų lygi ir makiažas išsilaikytų ilgiau, Justina rekomenduoja naudoti makiažo bazę. Atliekant šį makiažą buvo naudojama Jane Iredale „Smooth Affair“ drėkinamoji makiažo bazė. Ji pasižymi jauninamuoju poveikiu, išlygina odos spalvą, sutraukia poras ir užtikrina odos spindesį. Bazę Justina dengia sudrėkinta kempinėle, tačiau tu tai gali padaryti tiesiog pirštais. Bazė greitai susigeria ir sudrėkina odą.


Antras žingsnis: maskavimas

Kartais odos trūkumams užmaskuoti nereikia naudoti makiažo pagrindo – tai padaryti užtenka tiesiog su maskuokliu.  Justina pataria maskavimo priemonę dengti kempinėle. Taip lengviau ir greičiau paskirstysi maskuoklį į odą. Kempinėlė taip pat padeda sukurti plonesnį bei natūralesnį sluoksnį. Na, o tam, kad oda neblizgėtų ir makiažas išsilaikytų ilgiau, maskuoklį reikėtų užfiksuoti biria pudra – ji turėtų būti permatomo atspalvio. 

Trečias žingsnis: odos švytėjimas

Veido švytėjimui, šiltumui ir ryškumui suteikti Justina naudojo Jane Iredale „Moonglow“ bronzantą – tai universalus produktas, kurį galima naudoti veido skaistinimui, kaip bronzantą bei akių šešėlius. Bronziniu atspalviu paryškink aukščiausias veido dalis – skruostikaulius, kaktos viršūnę, nosytę bei smakrą. Švytinčia pudra, iš to pačios paletės, paskaistink aukščiausią skruostikaulių dalį, nosytės galiuką bei lūpų centrą. Oda akimirksniu atrodys skaisčiai ir gaiviai.


Ketvirtas žingsnis: akys

Naudodama tą pačią priemonę, šviesiausią produkto spalvą pašviesink vidinius akių kampučius bei antakių išlenkimą. Sekančia, tamsesne spalva, padenk voko vidurį. Trečiąją spalva bei sklaidymo šepetėliu paryškink voko išorinę dalį ties akiduobes linkiu. Išretušuok atspalvį į apačią link blakstienų. Tamsiausia paletės spalva dar karta paryškink voko išorinę dalį, kad dvi šešėlių spalvos susijungtų ir taptų viena. Taip pat šia spalva paryškink apatinę blakstienų liniją. 

Ryškesniam žvilgsniui naudok akių apvadą – pieštuku nubrėžk liniją prie pat blakstienų šaknelės. Linija neprivalo būti tolygi, ją galima paretušuoti šepetėliu – jis sukuria minkštos linijos efektą. Tokiu pačiu būdu lengvai paryškink ir apatinę blakstienų liniją.

Triukas

Justina pataria: norint, jog akys atrodytų atviresnės, naudok šviesų akių pravedimo pieštuką – juo brėžk į apatinę vidinę akies liniją. Svarbu, kad pieštuko atspalvis butu ne baltas, o kūno spalvos. 

Akių makiažą, kaip visada, užbaik blakstienų tušu.

Penktas žingsnis: antakiai

Antakiai įrėminą veidą, todėl šis žingsnis turėtų būti vienas svarbesnių po veido padengimo. Pieštuku sukurk antakio kontūro liniją ir antakius užpildyk brėždama mažus brūkšnelius, taip imituodama augančius plaukelius. Antakio netolygumus paslėpsi naudodama tą pačią maskavimo priemonę, kurią naudojai paakiams. Antakiai akimirksniu atrodo ryškesni ir švaresni. Plaukelius sušukuoti Justina rekomenduoja naudojant permatomą antakių gelį. Taip sušukuoti antakiai išsilaikys visą dieną.

Na ir paskutinis žingsnis yra lūpos - žiemą lūpos dažniausiai būna sausos, tad Justina rekomenduoja naudoti drėkinamuosius lūpų dažus. 

 

Makiažo atlikimą gali peržiūrėti žemiau esančiame video. 
 

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.