Naujos tendencijos odos valyme

Naujos tendencijos odos valyme

Ar esate girdėję apie odos valymo priemones su aktyviosiomis liposomomis ir jose patalpintomis veikliosiomis medžiagomis? Nanotechnologijų pagalba sukurti naujos kartos liposominiai valikliai ne tik efektyviai nuvalo odą bet ir aprūpina ją  naudingomis medžiagomis, o savo rezultatais smarkiai lenkia iki šiol populiariausiais laikytus micelinius vandenis.

 

Kasdienio odos valymo svarba

Kasdienis veido odos valymas yra vienas efektyviausių būdų sveikesnei, jaunatviškesnei ir elastingesnei veido odai išlaikyti. Ir nors ši procedūra yra labai greita ir paprasta, ji suteikia ypatingai didelę naudą mūsų odai. Pirmiausia, atliekant veido odos valymą, yra pašalinami ant jos susikaupę nešvarumai, suragėjusios odos ląstelės, bakterijos ir kiti mikroorganizmai. Tokiu būdu mažėja porų užsikimšimo tikimybė, reguliuojamas natūralus riebalų išsiskyrimas, veido oda įgauna skaistumo, gyvybingumo. Be to, odos valymas yra pats geriausias būdas paruošti odą kitoms odos priežiūros priemonėms. Nesvarbu, ar jūsų veido odos priežiūros režimas susideda iš dviejų ar penkių produktų, jis visada turėtų prasidėti odos valymu ir tonizavimu, kadangi kai ant odos nėra paviršinių nešvarumų, kitų kosmetikos priemonių veikliosios medžiagos nesusiduria su fiziniais barjerais, mažinančiais jų efektyvumą. Idealiu atveju oda turėtų būti valoma du kartus per dieną. Naktį padidėja riebalų išsiskyrimas, todėl labai svarbu ryte valyti odą ir pašalinti riebalų perteklių.

Vakarais yra svarbu pašalinti makiažo likučius ir kitus nešvarumus, susikaupusius ant odos per dieną. Kartą per savaitę rekomenduojama atlikti odos šveitimo procedūrą - taip pašalinami nešvarumai, negyvos veido odos ląstelės bei skatinamas ląstelių atsinaujinimas.

 

Odos lipidinio barjero svarba mūsų odos sveikatai

Su įvairiais aplinkos veiksniais pirmiausia susiduria viršutinis odos sluoksnis – raginis epidermio sluoksnis. Epidermio raginiame sluoksnyje iš riebalų, elastingų medžiagų ir suragėjusių ląstelių susidaro hidrolipidinė plėvelė, kuri ir yra pirmasis barjeras, apsaugantis tikrąją odą – dermą – nuo kenksmingų išorės veiksnių. Jis atlieka labai svarbią apsauginę funkciją, tačiau ant jo ir kaupiasi visi nešvarumai, bakterijos. Su amžiumi ir dėl kenksmingų aplinkos veiksnių odos lipidinis barjeras silpnėja ir oda tampa vis labiau pažeidžiama. Tačiau pasinaudojus lipidų struktūros ypatybėmis bei nanotechnologijomis, buvo sukurtos aktyviosios nano dydžio liposomos – labai maži riebalų burbuliukai, savo sudėtimi artimi organizmo ląstelių sudėčiai ir gebantys pernešti vandenyje ir riebaluose tirpias veikliąsias medžiagas. Jų panaudojimas dermatologijoje – tai technologinė revoliucija, kurios dėka aktyviosios medžiagos pernešamos į giliausius odos sluoksnius. Nano liposomos yra tokios mažos, kad geba prasiskverbti į tarpląstelinę erdvę ir net giliuosiuose odos sluoksniuose esančių ląstelių vidų. Liposominių preparatų naudojimas gali ne tik  padėti atkurti odos barjerinę funkciją, bet ir aprūpinti skirtingus odos sluoksnius reikalingomis medžiagomis. 

 

Liposominių valiklių pranašumai

Kosmetinės odos valymo priemonės su aktyviosiomis liposomomis puikiai šalina odos nešvarumus bei makiažą. Lyginant su populiariosiomis micelėmis ir įvairiais jų produktais, liposominiai valikliai geriau nuvalo odą, kadangi pašalina tiek vandenyje, tiek riebaluose tirpius nešvarumus, kai tuo tarpu miceliniai valikliai šalina tik riebaluose tirpias medžiagas. Taip pat, liposominis valymas yra daug gilesnis nei micelinis. Nano liposomos gali būti kelių skirtingų dydžių ir tai leidžia joms efektyviai pasiskirstyti po kelis odos sluoksnius, o ypatingai mažos nano dydžio liposomos geba prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius, tokiu būdu veikdamos ne vien paviršiuje, bet ir giliau odoje pernešdamos odai reikalingas medžiagas. Liposomos, pagamintos sojų leticino, yra artimos organizmo ląstelių sudėčiai ir savo sudėtyje turi daug riebiųjų rūgščių, kurios skatina ląstelių regeneraciją, veikia priešuždegimiškai ir reguliuoja riebalų išsiskyrimą. Tokiu būdu yra saugomas odos hidrolipidinio barjero vientisumas, užkertamas kelias drėgmės netekimui. Be to, liposominiai valikliai yra gerai toleruojami ir saugūs naudoti, net ir esant ypatingai jautriai odai, jų nereikia nuplauti.

 

Kaip išsirinkti odos valymo priemones?

Kaip ir renkantis bet kurią kitą kosmetikos priemonę, taip ir renkantis odos valymo priemones svarbiausia yra išsirinkti tokį produktą, kuris tiktų jūsų veido odai ir patenkintų jos poreikius. SESDERMA SENSYSES liposominiai valikliai ypatingi tuo, kad perneša veikliąsias medžiagas, reikalingas konkrečiai odos problemai spręsti, į giliausius odos sluoksnius. SENSYSES produktai giliai valo odą, aprūpina ją riebiosiomis rūgštimis ir padeda išlaikyti bei atstatyti sveiką paviršinį odos sluoksnį, tokiu būdu nuramindami žalingų aplinkos veiksnių veikiamą veido odą. 

Pasirinkimai kiekvienam odos tipui:

SENSYSES CLASSIC - visų tipų odai, net ir pačiai jautriausiai. 

SENSYSES SEBUM – riebiai ir į aknę linkusiai odai.

SENSYSES ROS – raustančiai odai ir esant odos rožinei.

SENSYSES LIGHTENING – pigmentuotai ar skaistumą praradusiai odai.

SENSYSES OVALIS - pleiskanojančiai odai su paraudimais ir esant seborėjiniam dermatitui. 

Visi SENSYSES liposominiai valikliai tinka muilo netoleruojančiai odai.