Nuolatinės odos priežiūros galia: Jūsų vakaro ritualas su „Alma K“

Nuolatinės odos priežiūros galia: Jūsų vakaro ritualas su „Alma K“

Veiksminga odos priežiūra prasideda nuo tinkamų priemonių pasirinkimo. Vienos priemonės odai prižiūrėti neužtenka: svarbu susikurti visapusišką rinkinį procedūroms, kurios apimtų visus odos priežiūros aspektus ir tiktų atlikti kiekvieną dieną. Tik nuolat natūraliai prižiūrima ir maitinama oda gali būti tinkamai sudrėkinta ir glotni.

 

Pirmas žingsnis: leiskite sau kelias akimirkas atsipalaiduoti

Moksliniai tyrimai rodo, kad streso mažinimas padeda subalansuoti hormonus, gerinti sveikatą ir užtikrinti gerą savijautą. Taigi, prieš pradėdami odos priežiūros procedūrą, susikurkite atpalaiduojančią atmosferą, kuri padėtų lengviau nusiraminti. Įsipilkite puodelį žolelių arbatos, įsijunkite mėgstamą muziką arba užsidekite aromaterapinę žvakę.

 

Antras žingsnis: švelnus valymas

Pirmiausiai itin svarbu nuvalyti odą ir pašalinti nešvarumus bei negyvąsias ląsteles, kurių per dieną susikaupia ant odos paviršiaus. Įsitikinkite, ar Jūsų valiklis nesausina odos ir neturi stipriai veikiančių arba kenksmingų sudedamųjų medžiagų. „Alma K“ švelnusvalomasis gelis – lengvas švelnių augalinių medžiagų mišinys, kuris nesausina odos. Į gelio sudėtį įeina agurkų bei vynuogių sėklų ekstraktai, raminantys ir atgaivinantys odą. Taip valymo metu natūraliai švelnios sudedamosios medžiagos subalansuoja odą.

 

Trečias žingsnis: kruopštus valymas

Po pagrindinio odos valymo pats laikas kruopščiai nuvalyti makiažą ir pašalinti nešvarumus iš sunkiai prieinamų vietų. Susipažinkite su naująja „Alma K“priemone – valomuojumiceliniu vandeniu. Sudėtyje esančios valomojo aliejaus mikrogranulės pritraukia ir sulaiko net mažiausius nešvarumus bei makiažo likučius. Ši priemonė idealiai tinka valyti akių makiažui ir toms vietoms, kuriose dažnai kaupiasi nešvarumų.

 

Ketvirtas žingsnis: maitinimas ir papildymas

Oda išvalyta ir paruošta maitinamajam drėkinimui ir atnaujinimo poveikiui per naktį. Pats metas suteikti odai giliai papildantį poveikį naudojant naktinį kremą, specialiai sukurtą iš drėkinamųjų augalinių aliejų, kurie užtikrina ilgalaikį odos drėkinimą. „Alma K“ maitinamasis naktinis kremas yra ypač sodrus, o sudėtyje esantys vynuogių sėklų ir simondsijų aliejai intensyviai drėkina. Rezultatas pamaitintos, sudrėkintos ir glotnios odos pojūtis, išliekantis visą naktį.

 

Penktas žingsnis: dėmesio sutelkimas į akis

Atėjo laikas skirti dėmesio gležnai paakių odai, kurios senėjimo požymiai labiausiai matomi. Rekomenduojame naudoti kremą, pavyzdžiui, „AlmaK“ gaivinamąjį paakių kremą, kuris papildytas vitaminu E, puikiai atnaujinančiu ląsteles ir padedančiu odai greičiau įsisavinti kremą. Alma Kpriemonėje taip pat yra peptidų, kurie padeda mažinti paburkimą, avokadų aliejaus sterolinų koncentracijai padidinti ir amžiui iššūkį metančio baltymo, kuris padeda paslėpti odos trūkumus ir smulkias raukšleles. Priemonė taip pat papildyta antioksidantais imbierais. Ši paakių kremo medžiaga padeda atkurti, atpalaiduoti ir nuraminti odą.

 

Šeštas žingsnis: intensyvus poveikis kartą per savaitę

Kartą per savaitę rekomenduojama naudoti stipresnio poveikio priemonę, kuri giliai atkuria odą, ko negali užtikrinti kasdienė priežiūra. Kartą per savaitę, po trečio žingsnio (kruopštaus valymo miceliniu vandeniu), rinkitės „Alma K“valomąją purvo kaukę, papildytą Negyvosios jūros purvu, kuris išsiskiria gilaus valymo ir maitinimo poveikiu odai. Tuomet naudokite Alma Kšveičiamąją mineralinę kaukę, kuri pašalina nešvarumus bei negyvąsias odos ląsteles ir užpildo atviras poras vitaminais bei mineralais. Ši kas savaitę atliekama dviejų žingsnių kaukės procedūra veiksmingas būdas užtikrinti itin intensyvų odos valymą ir reikiamą maitinimą, siekiant, kad ji atrodytų ir būtų sveikesnė bei glotnesnė.

 

Papildomas patarimas: ar norite, kad ypatinga proga oda atrodytų itin švytinti? Šventinį rytą arba iš vakaro skirkite laiko šeštam žingsniui intensyviai procedūrai su dviejų tipų kaukėmis, kad suteiktumėte papildomo spindesio bei švytėjimo ir renginio metu oda atrodytų pati gražiausia.

 

Nuolat prižiūrėkite odą: valykite, drėkinkite ir giliai papildykite. Tai vienintelis būdas užtikrinti, kad oda būtų sveika, glotni, itin jaunatviška, o pojūtis – pats maloniausias.