Tobulos pudros paieškos – ko reikia jūsų odai

Tobulos pudros  paieškos – ko reikia jūsų odai

Išsirinkti tinkamą pudrą, kuri ir odos trūkumus paslėptų, ir puikiai pasiskirstytų ant veido - gali tapti tikru iššūkiu. Pasiklydę pudrų kategorijų ir rūšių gausoje, išsirenkame dar vieną odos poreikius neatitinkančią priemonę ir prarandame viltį turėti tobulai atrodantį veidą.

Nenuleiskite rankų! Apžvelkime pudrų  kategorijas bei jų savybes ir pabadykime kartu išrinkti jums tinkamiausią.

Taigi, pudros  skirstomas į 2 kategorijas – skystą ir sausą. Pastaroji būna  biri ir kompaktinė, o skysta skirstoma į kreminės tekstūros ir šiai dienai populiariausią – fluidinę.

Sausos ir normalios odos savininkės dažniausiai renkasi skystas pudras, mišrios ir riebios odos savininkės – sausas, įtikėjusios, kad skysta pudra tik padidins sebumo gamybą ir užkimš poras.

O abiejų odos tipų savininkių reikalavimai pudrai tie patys, kad pagrindas būtų nepastebimas ant odos, nesutekėtų į raukšleles, atrodytų natūraliai, maskuotų smulkius tono ir reljefo trūkumus, kad nekenktų veido odai.

Visus šiuos kriterijus su kaupu gali išpildyti skystos fluidinės pudros ir maloniai nustebinti abiejų odos tipų savininkes. Fluidinės Pharmaceris F pudros yra lengvos, skystos tekstūros, kas leidžia pasiekti natūraliai ir nepriekaištingai atrodančios veido odos įspūdį be didelių pastangų.

Jei turite poreikį ne tik suvienodinti odos toną, bet ir „paslėpti“ didesnius trūkumus – veido raudonį, spuogelius, pigmentines dėmeles,  ieškokite  intensyviai maskuojančios Pharmaceris F Intense coverage fluidinės pudros. Tinkama visiems odos tipams, net ir brandžiai ar jautriai.

O  mišrios, riebios ir problematiškos odos savininkėms tiks Pharmaceris F Mattyfying – matinė, odos poras siaurinanti pudra. Priemonė ne tik maskuos spuogelius, suteiks ilgalaikį matinį efektą, bet ir sutrauks išsiplėtusias poras, suteikdama lygesnį odos reljefą.

Susipažinkite su Pharmaceris F pudrų galimybėmis artimiau, pasirinkite jūsų odos tipą atitinkančią pudrą ir būkite nustebinta lig šiol neturėtu rezultatu.


Pharmaceris F Intense coverage

Pharmaceris F Mattifying

Intensyviai maskuojanti pudra su SPF20

Matinė, poras siaurinanti pudra su SPF25

Skirta visiems odos tipams, odai su išsiplėtusiais kapiliarais, odai su pigmentinėmis dėmėmis, jautriai odai

Skirta riebiai, mišriai, spuoguotai odai bei odai linkusiai į blizgesį

Gerai maskuoja odos trūkumus

Gerai maskuoja odos trūkumus

Neužkemša porų

Neužkemša porų

Suteikia natūralų atspalvį

Suteikia natūralų atspalvį

Nesukuria "kaukės efekto"

Nesukuria "kaukės efekto"

Patikrinta dermatologų

Patikrinta dermatologų

Hipoalerginė

Hipoalerginė

Be parabenų

Be parabenų

Be kvapiklių

Be kvapiklių


Sumažina matomas, didesnes poras


Absorbuoja sebumo perteklių


Suteikia natūralų, matinį atspalvį