Vaistininkas rekomenduoja: ramiame kūne – rami širdis

Vaistininkas rekomenduoja: ramiame kūne – rami širdis

Kodėl reikalinga ir naudinga vartoti maisto papildus normaliai širdies veiklai palaikyti?

Širdies ligos yra viena dažniausių mirties priežasčių, be to, sergamumas jomis didėja, todėl labai svarbi šių ligų prevencija.
Taip pat ne visada gauname su maistu pakankamą reikiamų medžiagų kiekį, todėl mitybą reikalingomis medžiagomis galima papildyti vartojant maisto papildus.

Ar palaikant normalią širdies veiklą gerėja ir psichologinė žmogaus būsena?

Taip, psichologinė, emocinė būsena glaudžiai susijusi su širdies veikla. Širdies veiklos sutrikimai siejami su psichologiniais sutrikimais – žmonės, patiriantys nuolatinį nerimą, turi didesnę riziką sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Tai galime pastebėti ir pagal pacientų sveikatos būklę – dažnai būtent nerimo, stresinių situacijų metu ir pasireiškia širdies veiklos sutrikimai, kadangi tokiu momentu išskiriami streso hormonai, kurie sukelia kraujagyslių spazmus, trikdo cholesterolio apykaitą.

Ką svarbu žinoti apie maisto papildus, skirtus normaliai širdies veiklai palaikyti? Kaip juos atsirinkti?

Kadangi žmogaus psichologinė būsena stipriai susijusi su širdies veikla, renkantis maisto papildus širdžiai, reikėtų atkreipti dėmesį į jų sudėtį, kurioje turėtų būti medžiagos, padėsiančios palaikyti širdies veiklą ir mažinti nerimą, stresą.

Taip pat renkantis maisto papildą reikėtų atsižvelgti į jo formą – kapsules rinktis ilgalaikiam vartojimui, o jei norima greitesnio poveikio, rekomenduotina rinktis čiulpiamų tablečių arba lašiukų formos preparatą.

Kaip identifikuoti, kada reikėtų pradėti vartoti maisto papildus širdžiai?

Širdies ligas nulemia keletas pagrindinių veiksnių: antsvoris, rūkymas, padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje, cukrinis diabetas, nuolatinis stresas, nerimas, piktnaudžiavimas alkoholiu. Taip pat didesnę riziką turi asmenys, kurie mažai fiziškai juda, dirba sėdimą darbą.

Širdimi reikėtų pradėti rūpintis kuo anksčiau, ne tik pajutus pirmuosius simptomus, todėl atsižvelgus į kiekvieną iš šių atvejų, jau galima parinkti žmogui tinkamą maisto papildą širdžiai stiprinti ir kartu psichologinei būklei gerinti.

Kokios sudėties maisto papildus geriausiai vartoti?

Širdžiai labai svarbūs mikroelementai – kalis ir magnis. Kalis dalyvauja perduodant nervinius impulsus mūsų organizme, palaiko normalią raumenų veiklą ir kraujospūdį. Magnis palaiko normalią raumenų, psichologinę funkciją, padeda išlaikyti normalią elektrolitų pusiausvyrą, padeda sumažinti nuovargį. Esant šių medžiagų trūkumui, gali būti juntami širdies ritmo sutrikimai.

Maisto papildų širdžiai sudėtyje turėtų būti vitamino B6, B12, folio rūgšties.

Žinoma, kad vitaminas B6 dalyvauja magnio, vitamino B12 biocheminiuose procesuose, padeda palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą, nervų sistemos veiklą. Vitaminas B12 padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, normalią psichologinę funkciją, energijos apykaitą. Folio rūgštis bendroje sudėtyje papildo kitų vitaminų veikimą ir padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją, kraujodarą.

Taip pat širdies bei kraujagyslių funkcijai palaikyti yra naudingi ir tam tikri augalai, pavyzdžiui, valerijonas, gudobelė, sukatžolė, česnakas.

Vaistinio valerijono šaknų ekstraktas padeda atsipalaiduoti ir palaikyti gerą psichologinę funkciją. Plunksnalapės gudobelės ir valgomojo česnako ekstraktai padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Paprastosios sukatžolės žolės ekstraktas padeda palaikyti normalų širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimą.

Maisto papildų širdžiai nauda žmogaus organizmui.

Parinkus tinkamos sudėties preparatą, maisto papildai gali padėti palaikyti širdies veiklą aprūpindami ją svarbiausiais mikroelementais, vitaminais. Taip pat jie gali padėti sumažinti įtampą, stresą bei nerimą, pagerinti miegą, kuris yra labai svarbus širdies veiklai.

Kokie „RAMI ŠIRDIS“ maisto papildų širdžiai išskirtinumai?

Pagrindinės savybės:

  • Nr. 1 širdies kategorijoje *;
  • skirti ir širdžiai, ir nusiraminimui;
  • tinka patiriantiems stresą ar įtampą;
  • kapsulės – ilgalaikiam vartojimui, o lašiukai ir čiulpiamos tabletės – greitam poveikiui.

*Remiantis Softdent 2023 duomenimis