„Aš atradau tobulas sauskelnes“

„Aš atradau tobulas sauskelnes“

Brigitos Balčiūnienės šeimoje auga trys mažyliai. Ji džiaugiasi, kad  pagrandukei Elenai nuo pat gimimo galėjo naudoti ekologiškas „BAMBO Nature“ sauskelnes. Pasaulį mažylė išvydo anksčiau, nei planuota, todėl mama itin džiaugėsi, kad atsirado „BAMBO Premature“ sprendimas, skirtas mažiausiems – vos kilogramą sveriantiems ankstukams. Kelias į ekologiškų „BAMBO“ sauskelnių atradimą buvo nelengvas, mat, išbandė daug, kol rado tinkamas. O „BAMBO“ į šeimos namus pirmąkart atkeliavo, kai problemų su šlapinimusi naktimis turėjo vyresnysis sūnus Rapolas. Tad tąkart naudojo „BAMBO DREAMY“, skirtą vaikams iki 35 kg. Šiandien problemos praeityje, o Brigita geru žodžiu mini iki šiol pagrandukės naudojamas sauskelnes.

 

Kaip atradote „BAMBO Nature“ sauskelnes?

Žinote, vyresnės kartos atstovai vis sako: „Lengva dabar auginti vaikus, juk yra sauskelnės. Vis dėlto mūsų draugystė su sauskelnėmis su visais vaikais nebuvo lengva. Vyresniajam sauskelnių „BAMBO“ užsakėme, kai jau buvo ūgtelėjęs ir netikėtai prasidėjo šlapinimosi į lovą bėdos.

 

Iki tol buvote girdėję apie „BAMBO Nature“?

Ne. Ir tai turbūt laikau didžiausiu praradimu. Vos tik su vyresnėliu jas pabandėme ir pamatėme efektą, užsakiau jų ir jaunesniajam broliui. Žinote, aprašymai visų atrodo įspūdingi, bet šios sauskelnės, sakyčiau, pristatomos net per kukliai.

Kuo jos sužavėjo?

Vidurinėliui ilgai ieškojome tinkamų – bandėme įvairiausias, bet, kad ir šiek tiek panaudojus, vis atsirasdavo odelės paraudimų, iššutimų. Buvau nusprendusi, kad visos sauskelnės vienodos, skiriasi tik kaina. O kai vyriausiajam sūnui panaudojome „BAMBO“, net ir po nakties miego jokio užpakaliuko paraudimo dėl itin gero sauskelnių sugeriamumo. Supratau, kad tai yra tai, ko reikia ir mažajam.

 

Ar vis dar eksperimentuojate ir lyginate?

Tikrai ne. Manau, bet kuri mama, bent kartą išbandžiusi „BAMBO“, net nežiūrės į kitų sauskelnių pusę. Kam ieškoti geriau, jei jau šios sauskelnės yra be kenksmingų medžiagų, chemikalų, optinių baliklių, drėkinamųjų losjonų, sintetinių kvapų ar latekso? Jos pralaidžios orui, su natūraliu kviečių krakmolu, o viršutinis sluoksnis užtikrina sausumo pojūtį, puikiai sugerdamas skystį ir išnaikindamas nemalonų kvapą.

 

Taip įsigilinote ir ištyrinėjote šias sauskelnes?

Po to, kai buvau jau nusivylusi visomis sauskelnėmis, tikrai daug tyrinėjau. Iki „BAMBO“ bandėme kitas ekologiškas sauskelnes ir, turiu pripažinti, patyrėme visišką fiasko, po to ilgai teko kovoti su alerginėmis reakcijomis ir atsiradusiomis inkstų problemomis. Gydytoja paaiškino, kad greičiausiai dėl prasto sugeriamumo į šlapimo takus pateko bakterijų. Gydymas buvo ilgas ir nemalonus. Todėl galiu tik pasikartoti, kad „BAMBO“ tapo visiškai tobulu mūsų šeimos atradimu, šias sauskelnes iki šiol rekomenduoju kiekvienai mamai ir ypač susilaukus pirmagimio.

 

Kodėl būtent pirmagimio?

Tam, kad neužtruktų, ieškodamos geresnio sprendimo, nes pati įsitikinau, kad geriau už „BAMBO“ rinkoje kol kas nėra. O kainos ir kokybės santykis yra tobulas.

 

Ar turite kažkokį būdą, kaip nuspręsti, kada laikas keisti sauskelnes?

Net nereikia sukti galvos. Patogumą tėvams ir švarą kūdikiui užtikrina sauskelnėse esanti šlapimo indikacijos juosta. Tiesiog paprasta ir patogu.

 

Ir draugiška aplinkai?

Būtent! Mane tikrai žavi tvarūs sprendimai. „BAMBO“ pagamintos iš greitai suyrančių medžiagų, o pati pakuotė tinka perdirbimui. Šios sauskelnės yra paženklintos oficialiu „Ecolabel“ ženklu, o tai dar ir užtikrina, kad jos pasižymi aukšta kokybe, todėl, mano nuomone, yra tinkamiausias gaminys jūsų vaikui.

 

Jums rūpi, kokioje aplinkoje augs jūsų vaikai?

Visiškai teisingai. Tie sauskelnių naudotojai auga ir tikrai svarbu, kad sauskelnės yra draugiškos ne tik jūsų mažyliui, bet ir gamtai. Mane sužavėjo tai, kad, paieškojus informacijos, sužinojau, jog, gaminant šias sauskelnes, siekiama išvengti bet kokio užterštumo ir net 95 proc. šio produkto yra perdirbami.

 

Jūs pati „BAMBO“ galite drąsiai pavadinti ne tik patogiomis, bet ir saugiomis sauskelnėmis?

Taip, nes jos yra visiškai netoksiškos, be jokių papildomų kvapiklių, dažų, pavojingų cheminių medžiagų ar alergenų. Sauskelnės gaminamos iš itin švelnios, tekstilę primenančios medžiagos, puikiai priglunda prie mažylio odos kaip minkšta tekstilė ir suteikia maksimalų komfortą. Šios sauskelnės pažymėtos „Nordic-Eco Label“ ir „Ecolabel“ ženklu ir yra patikrintos ir patvirtintos dermatologų.

 

Turbūt reikėtų išskirti, kad pats sauskelnių dizainas yra itin patogus?

Taip, nes būtent unikalus sauskelnių dizainas užtikrina, kad kūdikis išliks sausas visą dieną ir naktį. Gaminamos atsižvelgiant į vaikučio anatomiją, šios plonos sauskelnės puikiai prisitaiko prie mažylio kūno formų, maksimaliai apsaugo nuo pratekėjimo ir suteikia laisvę judėti.

 

Neturėjote bėdų dėl galimybės pasirinkti sauskelnių dydį?

Tikrai nežinau nė vieno kito gamintojo, kuris gamintų visiškai orui pralaidžių, hipoalerginių medžiagų sauskelnes nuo 1 iki 50 (pridėjau nuotrauką – turime iki 50 kg) vaikams ir tokių sauskelnių būtų ir tvirtais lipdukais segamų, ir sauskelnių-kelnaičių. Parinkus tinkamo dydžio sauskelnes, galima užtikrinti, kad mažylis išliks sausas, o dėl papildomos apsaugos nuo pratekėjimo jis bus apsaugotas nuo įvairių netikėtumų.

 

O jei reikėtų išskirti vieną svarbiausią šių sauskelnių bruožą?

Mane žavi tai, kad „BAMBO“ turi sluoksnį, kuris ypač greitai absorbuoja skysčius net keletą kartų, todėl jie greitai atitraukiami nuo mažylio odos, taip sukuriamas sausumo pojūtis ir apsaugoma odelė nuo iššutimo. 

 

Kaip trumpai apibūdintumėte „BAMBO“?

Tai itin aukštos kokybės sauskelnės, nebalintos chloru, neturinčios savo sudėtyje latekso ir sintetinių kvapiklių, todėl tai, mano nuomone, yra geriausia, ką galite duoti mažyliui nuo pirmųjų gyvenimo dienų iki dienos, kada nustosite naudoti sauskelnes ir mažylis sės ant puoduko.

 

Ar išbandėte kitus „BAMBO“ produktus?

Po to, kai atradome šias sauskelnes, galima sakyti, jog tapome tyliaisiais „BAMBO“ ambasadoriais. Mūsų namuose didžioji dalis kūdikių kosmetikos yra „BAMBO“. Naudojame ir jų gamybos drėgnas servetėles, ir paklotus.

 

Žurnalas „Tavo vaikas“, straipsnio autorė Eva Kazlauskienė.