Patarimai, kaip prižiūrėti kūdikio odą

Patarimai, kaip prižiūrėti kūdikio odą

Pagrindinės „bebble“ vertybės yra išdėstytos penkiuose pagrindiniuose principuose. Būtent jie užtikrina Tavo ramybę ir pasitikėjimą, kad savo mažyliui pasirenki tai, kas yra geriausia.

 

 

Nuo pirmosios dienos – kadangi produktams būdinga ypatinga tekstūra ir švelnus alergijos nesukeliantis aromatas, visus juos galima naudoti nuo pat mažylio gimimo. 

Ištirti ir patikrinti – produktai sukurti laikantis Europos standartų, jie ištirti dermatologiškai ir pripažinti mamų. 

Saugumas – visų pirma. „bebble“ produktuose nėra alkoholio, parabenų ir dirbtinių dažiklių, jie netiriami su gyvūnais. 

Natūralus poveikis – žolelių ekstraktai ir natūralūs aliejai veikia tausojančiai ir veiksmingai.
 

Visapusė priežiūra – „bebble“ gaminių asortimente rasite visus pagrindinius kasdienei Tavo kūdikio priežiūrai reikalingus gaminius. 

 VYSTYKLŲ KEITIMAS

 


Vystyklų keitimas yra kasdienis ritualas, su kuriuo susiduria kiekviena savo mažylį prižiūrinti mama. Vystyklo pridengta kūdikio oda yra itin švelni, linkusi parausti, čia gali atsirasti uždegimas. Todėl nuo pirmosios dienos ji reikalauja itin švelnios priežiūros.


Kremas vystyklų sričiai, 75 ml - Apsaugantis nuo drėgmės - lengvai užtepamas - raminantis. Kremas „bebble“ ramina ir apsaugo vystyklo dengiamą švelnią mažylio odą, kuri būna užteršta ir drėgna. Veikliosios medžiagos apsaugo odą nuo drėgmės ir uždegimo. Minkšta tekstūra sudaro ploną apsauginį sluoksnį, kuris saugo viršutinį odos sluoksnį nuo drėgmės poveikio. Kreme yra daug natūralių aliejų ir D-pantenolio, kurie apsaugo ir maitina odą. Ploną kremo sluoksnį rekomenduojama tepti ant švarios ir sausos odos kiekvieną kartą keičiant vystyklus.
Drėgnos servetėlės, 72 vnt. - Švelnios – gaivios - valančios. Daugiafunkcinės drėgnos servetėlės „bebble“ yra labai naudingos bendraujant su mažuoju angelėliu bet kuriuo dienos metu. Minkštos švelniu, drėkinančiu losjonu, kurio sudėtyje yra žolių ekstrakto, praturtintos valomosios servetėlės kūdikiams. Drėgnos valomosios servetėlės švelniai nuvalo jautrią kūdikio odą ir padeda išsaugoti natūralų pH. Drėgnos servetėlės „bebble“ yra nepakeičiamos keičiant vystyklus, taip pat idealiai tinka po maitinimo, žaidžiant ar išėjus pasivaikščiotiOdos dirginimą mažinantis kremas, 60 ml - Apsaugantis – raminantis - gydantis. Šis „gelbėjamasis“ kremas specialiai sukurtas greitai ir veiksmingai padėti malšinti odos sudirgimą ir paraudimą. Jis stebuklingai veikia problemines sritis. Pavyzdžiui, vystyklo dengiamą odą, alkūnių ir kelių linkių bei pažastų sritis, paausius bei kaklą. Veiksminga kremo receptūra malšina paraudimą ir sumažina dėl uždegimo ar kitų odos pakenkimų atsiradusius nemalonius pojūčius. Ant švarios ir sausos odos užtepkite ploną sluoksnį. Odos dirginimą mažinantį kremą „bebble“ naudokite reguliariai, jo tepkite iš karto pastebėję pirmuosius odos sudirgimo požymius.MAUDYMASIS