Apsaugokite savo vaiką nuo žalingų saulės spindulių

Apsaugokite savo vaiką nuo žalingų saulės spindulių

Atėjus šiltajam metų sezonui, saulėtą dieną norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje: pakvėpuoti grynu oru, pasidžiaugti šiluma ir maloniu poilsiu. Maudynės ir žaidimai saulėje, be abejonės, labai džiugina vaikus. Žinant, kad saulė yra vienas pagrindinių vitamino D šaltinių, tai šiek tiek nuramina ir mamas. Tačiau ar žinote, kokią neigiamą įtaką saulės spinduliai daro mūsų odai? Juose esantys ultravioletiniai spinduliai skatina odos senėjimą, pigmento melanino veiklos procesus, mažina odos elastingumą, sukelia odos nudegimus ir kt.

Derėtų turėti omenyje, kad intensyviausi UV spinduliai būna maždaug nuo 10 iki 15 valandos. Tokiu metu rekomenduojama saule mėgautis sakingai ir riboti buvimą tiesioginiuose spinduliuose. Nors lengvi, šviesūs drabužiai, akiniai su UV filtrais, galvos apdangalai ir yra vieni pagrindinių apsaugos nuo saulės priemonių, dalis spindulių gali pasiekti odą ir rengiant vaikus tinkamais drabužiais. Kad ir kur bebūtumėte – gamtoje, paplūdimyje, prie ežero ar žaidimų aikštelėje, siekiant apsaugoti odą nuo galimų nudegimų, labai svarbu naudoti tam skirtas apsaugines priemones. Vienas iš sprendimų – kompanijos „Babe Laboratorios“ siūloma produktų linija vaikams „Babe Pediatric“.


„Babe“ apsauginiai losjonai vaikams

Saulės spinduliai veikia visus, tačiau dėl jautresnės odelės labai svarbu suteikti tinkamą apsaugą vaikams. Kompanijos „Babe“ siūlomi tepami ir purškiami vaikiški losjonai puikiai tiks švelniai, jautriai kūdikių ir vaikų odelei. Šie losjonai saugo odą nuo žalingų UVA ir UVB spindulių, o sudėtyje esančios medžiagos, tokios kaip bisabololis, alavijai ir vitaminas E, pasižymi raminančiomis, antioksidacinėmis savybėmis. „Babe Pediatric“ losjonų SPF (saulės apsaugos faktorius) yra 50+, priemonės pasižymi ypač stipria apsauga nuo saulės bei sulaiko apie 98 procentus saulės spindulių. Dermatologiškai patikrinti produktai vaikams puikiai susigeria į odą ir suteikia jai tinkamą apsaugą.


„Babe“ produktų linija vaikams yra:

  • Be konservantų;
  • Be parabenų;
  • Be alkoholio;
  • Be dažiklių;
  • Be ftalatų;
  • Hipoalerginiai;
  • Be mineralinių aliejų;
  • Tinkantys naudoti kasdien.
  • pH 7.5

Mėgaukitės saule ne tik saikingai, bet ir saugiai. Apsaugokite save ir savo vaiką nuo žalingų saulės spindulių ir džiaukitės šiluma bei grynu oru be papildomos rizikos.