Justė Arlauskaitė-Jazzu: „Svarbu, kad ne tik buitis, bet ir būtis būtų graži“

Justė Arlauskaitė-Jazzu: „Svarbu, kad ne tik buitis, bet ir būtis būtų graži“

Justė Arlauskaitė-Jazzu: „Svarbu, kad ne tik buitis, bet ir būtis būtų graži“

Po 7 metus trukusių kelionių po pasaulį Justės Arlauskaitės-Jazzu gyvenimo nuotykiai dabar vyksta namuose – atrasti kasdienybės džiaugsmus paskatino sūnaus Majaus gimimas. J. Arlauskaitė-Jazzu atvira –dabar jos dienotvarkę reguliuoja būtent Majus. Pokalbio metu atlikėja papasakojo ir apie motinystės pamokas, ir apie buities pasirinkimus.

180 laipsnių apsisukęs gyvenimas

„Tapus mama, pasikeitė absoliučiai viskas – atrodo, kad pati gimiau iš naujo. Dabar man gera keltis ryte kasdien, nes pažiūriu į savo vaiką ir beprasidedanti diena iškart tampa geriausia gyvenime“, – džiaugsmu dalinosi J. Arlauskaitė-Jazzu. Dainininkė sako, kad tapus mama pradėjo naujai džiuginti ir buitis, kurios, keliaudama po pasaulį su mylimuoju Donatu Ivanausku, neturėjo.„Niekada nebūčiau patikėjusi, kad man patiks buitis, ankstyvi rytai, tyla ir šeimyninis gyvenimas. Dabar nesinori išeiti iš namų – čia ramu, gera, saugu. Namuose žaidžiame su Majumi, gaminu vakarienes“, – pasakoja atlikėja. J. Arlauskaitė-Jazzu sako, kad namuose, kaip ir gyvenime, ji stengiasi kuo daugiau klausyti savo širdies, todėl nuo nuovargio ginasi meile sau: nuo masažų ar sporto iki grojimo ir meditacijos.

Buities pagalbininkai

Buitį palengvina bei nuo nuovargio apsaugo ir daiktai, kuriuos atlikėja renkasi atsakingai – įsigydama tik aukščiausios kokybės produktus ir darkart panaudodama daiktus, kuriuos perleidžia artimieji. J. Arlauskaitė-Jazzu sako, kad gamtai draugiški, ekologiški ir organiški produktai jai tokie pat svarbūs, kaip ir seniau, o išsirinkti geriausius padeda medikų patarimai ir intuicija„Nelabai klausau patarimų, kuriuos randu internete, nes visi jie labai skirtingi, tarp jų lengva pasiklysti. Atsiradus Majui, norisi dar daugiau sielos ir kūno švaros, todėl šeimoje atsirado ir skrupulingesnis rūšiavimas, ir nauji produktai“, – teigia J. Arlauskaitė-Jazzu. „Bet ko vaikui nenaudojame – renkamės „Bambo Nature“ produktus, nes mums labai patinka tiek šių gamintojų sauskelnės, tiek kremai ir prausikliai. Visi šie produktai yra labai subtilūs, geros sudėties ir bekvapiai.“ Su „Bambo Nature“ – danų gamintojais, jau 40 metų aprūpinančiais tėvus sertifikuotais kūdikių produktais: sauskelnėmis ir higienos priemonėmis – J. Arlauskaitė-Jazzu bendradarbiauja nuo pat Majaus gimimo. Paklausta, koks produktas sutaupo daugiausia laiko ir kantrybės, dainininkė šypsosi: „Geriausias išradimas yra sauskelnės-kelnaitės. Jas uždėti galima greitai ir paprastai – nereikia kaskart su vaiku žaisti sumo imtynių.“

Vertingiausia motinystės pamoka

Nors tapusi mama J. Arlauskaitė-Jazzu kasdien mokosi naujų dalykų, būtent paprastumą atlikėja įvardija didžiausia pamoka, kurią jai suteikė motinystė. „Į viską pradėjau žiūrėti paprasčiau. Dabar kiekviena problema man atrodo išsprendžiama, o dalykai, kurie atrodydavo labai svarbūs ar baisūs, taip nebeatrodo. Vienintelis dalykas, dėl kurio iš tiesų rūpinuosi – mano vaikas,“ – sako dainininkė.