„Eurovaistinė internete“ puošiasi ūsais ir ragina vyrus konsultuotis internetu

„Eurovaistinė internete“ puošiasi ūsais ir ragina vyrus konsultuotis internetu

„Eurovaistinė internete“ vėl jungiasi prie tarptautinės iniciatyvos ir lapkritį skelbia vyrų mėnesiu. Ta proga laikinai papuošia savo logotipą ūsais ir primena vyrams – sveikata ir gera savijauta būtina rūpintis nuolatos, o apie problemas kalbėtis su specialistu gali būti jauku ir paprasta!

 

Konsultuotis internetu – patogu ir greita

„Eurovaistinė internete“ vaistininkės ir odos priežiūros (dermo) specialistės, konsultuojančios klientus internetu (el. paštu, telefonu ar aktyviame pokalbio lange), pastebi, kad palyginus su moterimis vyrai gerokai rečiau konsultuojasi. Tačiau išdrįstančių papasakoti apie savo problemas ir besikreipiančių patarimo vyrų vis tik daugėja.

Vaistininkės įvardija, kad dažniausiai pasikonsultuoti ryžtasi jaunesnio amžiaus vyrai – jie kreipiasi dėl įvairių kasdienių vitaminų ar papildų sportui vartojimo, sporto traumų. Tuo tarpu vyresni vyrai prašo patarimų dėl lytinio aktyvumo, erekcijos palaikymo, taip pat prostatos sutrikimų.

Tiesa, kiek rečiau nei vaistininkės vyrų užklausų internetu sulaukia dermo specialistės. Besikreipiantys nori pasitarti, kaip spręsti padidėjusio plaukų slinkimo ir retėjimo problemas, mažoji dalis konsultuojasi dėl odos problemų ar kasdienės odos priežiūros. 

„Eurovaistinė internete“ vadovė Justė Levčenkaitė sako, jog būtent tokios internetu konsultuojančių specialisčių pastebimos tendencijos skatina kasmet prisidėti prie vyrų mėnesio iniciatyvos ir toliau raginti juos išgirsti kūno siunčiamus signalus bei padrąsinti kreiptis pagalbos.

„Norime priminti vyrams, kad rūpintis gera savijauta ir sveikata būtina nuolatos, o kreiptis pagalbos ar pasikonsultuoti – jokia gėda. Mūsų specialistai pasiruošę išklausyti ir patarti per nuotolį prireikus galima pasikonsultuoti tiesiog iš namų ar darbo, o tai ypač patogu ir greita. Be to, konsultuojantis internetu užtikrinamas visiškas anonimiškumas ir suteikiama asmeninė konsultacija, ne tik bendra informacija, skirta plačiajai auditorijai. Tad vyrai gali jaustis jaukiai ir būti ramūs kalbėdami apie bet kokias problemas, o pasikonsultavę iškart internetu įsigyti ir reikiamų prekių bei taip sutaupyti laiko“, – sako J. Levčenkaitė.

 

Kreiptis laiku – tai išvengti problemos

„Eurovaistinė internete“ konsultuojanti vaistininkė Dovilė sako, jog vyrai labiau linkę ignoruoti įvairius organizmo siunčiamus signalus, lyginant su moterimis, ir tik pajutę paūmėjimą pagalvoja apie konsultaciją. „Pajutus pirmuosius, galbūt iš pažiūros ir nereikšmingus simptomus, vis tiek raginame kreiptis pasikonsultuoti. Mes galime padėti juos įvertinti ir patarti, kaip elgtis toliau. Atviras pokalbis su specialistu ir laiko bei dėmesio skyrimas savo sveikatai, gali padėti užbėgti už akių rimtai problemai“,  priduria vaistininkė.

„Eurovaistinė internete“ dermo specialistė Orinta paantrina, jog dėl odos problemų vyrai taip pat kreipiasi tik tada, kai jos jau tampa itin rimtos. Pavyzdžiui, atsiradus sunkiai aknės formai, prasidėjus intensyviam plaukų slinkimui. „Vyrams būtina tinkamai prižiūrėti odą, o atsiradus bėrimams, spuogeliams ar žaizdelėms po skutimosi, reikėtų nieko nelaukiant pasikonsultuoti su odos priežiūros specialistu. Galime patarti, kokias kasdienes odos priežiūros ar skutimosi priemones rinktis ir suteikti bet kokią kitą reikalingą informaciją“, – vyrų dėmesį atkreipia dermo specialistė.

„Eurovaistinė internete“ ragina vyrus būti drąsiems išgirsti savo kūno signalus ir norint pasikonsultuoti ar pasitarti renkantis prekes, kreiptis į Eurovaistinė Internete vaistininkus ir dermo specialistus nemokamai konsultacijai internetu

Taip pat vyrų mėnesio proga specialiai atrinkome ir geriausius Eurovaistine.lt produktus vyrų grožiui ir gerai savijautai: https://www.eurovaistine.lt/drasa-pasirupinti-savimi