preloader

Prašome palaukti

DUREX stimuliuojamieji prezervatyvai INTENSE, 56 mm, 3 vnt.

DUREX stimuliuojamieji prezervatyvai INTENSE, 56 mm, 3 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 590062706835

Šeimos planavimui. Su mėtų aromatu.

4,29 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Medicinos priemonė

Šeimos planavimui. Su mėtų aromatu.Stimuliuojamieji prezervatyvai „Durex Intense“:

 

  • su ranteliais ir taškų formos iškilimais, su geliu „Desirex“, užtikrinančiu šilumos, šalčio ir dilginimo pojūčius;
  • lengvai užmaunami, su spermos rezervuaru – patogu ir gerai priglunda;
  • skaidraus, natūralaus kaučiuko latekso;
  • nominalusis plotis 56 mm.

 

 

Atidžiai perskaitykite nurodymus, pateiktus pakuotės vidinėje pusėje. Prezervatyvą naudokite tik kartą. Joks kontracepcijos metodas neapsaugo 100 proc. nuo nėštumo, ŽIV ir lytiniu keliu perduodamų infekcijų. Patikrinta dermatologų.  Šis produktas gali sukelti dirginimą. Jeigu taip nutiktų, nebenaudokite. Jei nepagerėja, kreipkitės į gydytoją. Kartu su prezervatyvais naudojami geliai „Durex Play™“ gali sustiprinti malonumą. Informacijos apie konkretaus lubrikanto suderinamumą su prezervatyvais ieškokite jo instrukcijoje. 100 proc. patikrinta elektroniniu būdu.

 

Apsilankykite durex.com ir sužinokite daugiau.

Prezervatyvų „Durex“ naudojimas: uždėkite prezervatyvą iki varpai paliečiant kitą asmenį. Tai padeda išvengti nėštumo ir grėsmės užsikrėsti lytiniu keliu perduodamomis infekcinėmis ligomis. Prieš naudojimą patikrinkite tinkamumo naudoti terminą, nurodytą ant pakuotės. Jeigu individuali prezervatyvo pakuotė akivaizdžiai pažeista, prezervatyvą išmeskite ir rinkitės kitą, su nepažeista pakuote.

 

Prezervatyvo uždėjimas: 1. Elkitės atsargiai, nepažeiskite prezervatyvo nagais ir aštriais daiktais. 2. Įsitikinkite, kad ritinėlis yra išorėje, suimkite už spenelio formos galiuko ir užmaukite prezervatyvą ant sustandėjusios varpos galvutės. 3. Užvyniokite prezervatyvą iki varpos pagrindo. Patikrinkite, ar prezervatyvas nesmunka, ar neapgaubia per tampriai, nes dėl to jis gali plyšti. Prezervatyvą numaukite iš karto po ejakuliacijos. Prezervatyvą tvirtai suimkite ties varpos pagrindu ir taip laikydami numaukite. 4. Išmeskite į šiukšlių dėžę. Nemeskite į unitazą.

 

Naudojimo patarimai: naudokite tik tuos lubrikantus, kurie tinka naudoti su prezervatyvais. Aliejiniai lubrikantai (vazelinas, kūdikių aliejus, kai kurie pesarai) ir kai kurie vietiškai naudojami varpos ir makšties vaistai gali pažeisti prezervatyvus. SUSTOKITE, jei naudojant prezervatyvą jaučiamas diskomfortas arba dirginimas. Šie prezervatyvai yra pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, todėl asmenims, jautriems lateksui, gali pasireikšti alerginė reakcija ir net anafilaksinis šokas. Jeigu prezervatyvą pirmiausia naudojate oralinei sueičiai, po to bet kokiai kitai sueičiai užmaukite naują prezervatyvą. Prezervatyvą naudokite tik vieną kartą. Naudojant pakartotinai, gali išaugti plyšimo ir infekcijų pernešimo rizika.

 

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, jei: naudojate vietinio poveikio varpos ar makšties vaistus; po naudojimo išlieka dirginimas ar diskomforto pojūtis; įtariate, kad galite būti alergiškas (-a) lateksui; naudojant prezervatyvas prateka arba suplyšta (kreipkitės kuo greičiau per 72 valandas).

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės