Prasidėjus karantinui, „Eurovaistinė internete“ skelbia apie tris pokyčius apsiperkantiems internetu

Prasidėjus karantinui, „Eurovaistinė internete“ skelbia apie tris pokyčius apsiperkantiems internetu
Reaguodama į augantį sergančiųjų koronavirusu skaičių ir Lietuvoje įsigaliojusį karantiną, „Eurovaistinė internete“ keičia užsakymų pristatymo sąlygas, taip siekiant užtikrinti, kad daugiau apsiperkančių internetu klientų reikiamas prekes gautų patogiau ir neišeidami iš namų.

1. Šalyje nemažėjant koronaviruso atvejų ir įsigaliojant karantino režimui priemėme sprendimą „Eurovaistinė internete“ mažinti pristatymo į namus kainą ir kviečiame rinktis šį užsakymų pristatymo būdą. „Siekdami užtikrinti klientų patogumą sumažinome šio pristatymo būdo kainą ir šiuo metu ji dar patrauklesnė. Užsakymai į namus nemokamai bus pristatomi, jeigu krepšelio vertė didesnė nei 25 eurai. Šis sprendimas leis apsiperkantiems internetu likti namuose“, – sako „Eurovaistinė internete“ vadovė Justė Levčenkaitė. Užsisakius prekių už mažiau nei 25 eurus, pristatymas į namus kainuos 1,90 euro.

2. Dėl išaugusio klientų skaičiaus užsakymai pristatomi per dvi darbo dienas. „Imamės visų priemonių, kad užsakymai būtų pristatyti kuo skubiau, tačiau negalime klientams žadėti to, ko šiuo metu negalime garantuoti. Užsakymų skaičius visoje e. komercijos rinkoje yra išaugęs, todėl apgailestaujame, kad tenka laukti kiek ilgiau nei įprastai“, – sako J. Levčenkaitė.

3. Klientai pageidaujantys prekes gauti tą pačią dieną gali rinktis specialią ZITI CITY kurjerio paslaugą arba užsakymo atsiėmimą tą pačią dieną paštomatuose. ZITI CITY tos pačios dienos pristatymas į namus nemokamas klientams, kurie užsisakė prekių už daugiau nei 35 eurus.