Ar žinote, kodėl keičiantis orams skauda sąnarius?

Ar žinote, kodėl keičiantis orams skauda sąnarius?

Sąnarių skausmas – itin varginantis, dažnai užklumpantis naktį, neleidžiantis kokybiškai pailsėti, o galiausiai apsunkinantis ir kasdienius darbus, ir įprastą veiklą. 67 metų ponia Valerija pasakoja, kad ją vargina pasikartojantys pečių, alkūnių ir pirštų sąnarių skausmai. Sąnarius pradėjo skaudėti, kai moteriai įsisiurbė erkė, o skausmai ypač paūmėja keičiantis orams.

„Po erkės įkandimo jaučiu sąnarių skausmus, bet gydytojai nieko konkretaus nerado. Taip pat pastebėjau, kad skausmai paūmėja, kai vėsta orai ar būna drėgna. Vos truputį pašąlu rankas, ir kaipmat pradeda skaudėti sąnarius“, – pasakoja ponia Valerija. Pasak jos, didelę įtaką turi temperatūrų skirtumai, o pavasaris – pats metas darbams ir namie, ir sode. Nuolatinių skausmų ji nejaučia. Bet sąnariai pradeda skaudėti naktį, ryte rankos būna užtirpusios, o tai labai apsunkina įprastą veiklą.

Moteris jaučia pulsuojantį skausmą, ypač mažųjų plaštakos sąnarių. Dėl to konsultavosi su gydytojais, darė tyrimus, tačiau jie sąnarių pakitimų neparodė. Nors skausmai ir erzina, griebtis tablečių ponia Valerija nenorėtų, todėl ieško kitų būdų simptomams palengvinti. Draugei parekomendavus, ji pabandė „Flexiseq gelį: „Buvau labai nustebusi, nes užteko patepti geliu ir skausmas atlėgo. Nebereikia nei šildymų, nei trynimų. Atsikeliu rytais ir lyg niekur nieko galiu imtis darbų“, – patirtimi dalijasi moteris.