preloader

Prašome palaukti

IBUPROM, 200mg, dengtos tabletės, N10
IBUPROM, 200mg, dengtos tabletės, N10

IBUPROM, 200mg, dengtos tabletės, N10

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Ibuprofenas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 200mg
Prekės kodas: 837199
IBUPROM vartojamas kūno temperatūrai mažinti ir silpnam ar vidutinio stiprumo skausmui malšinti, tokiam kaip galvos, dantų, mėnesinių, raumenų ar sąnarių.
1,50 €
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Vaistinis preparatas

IBUPROM vartojamas kūno temperatūrai mažinti ir silpnam ar vidutinio stiprumo skausmui malšinti, tokiam kaip galvos, dantų, mėnesinių, raumenų ar sąnarių.

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
- Jeigu per 3 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.


Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1. Kas yra IBUPROM ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant IBUPROM
3. Kaip vartoti IBUPROM
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti IBUPROM
6. Pakuotės turinys ir kita informacija


1. Kas yra IBUPROM ir kam jis vartojamas

Veiklioji medžiaga (dėl kurios vaistas veikia) yra ibuprofenas. Jis priklauso vaistų, vadinamų nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), grupei. IBUPROM vartojamas kūno temperatūrai mažinti ir silpnam ar vidutinio stiprumo skausmui malšinti, tokiam kaip galvos, dantų, mėnesinių, raumenų ar sąnarių.


2. Kas žinotina prieš vartojant IBUPROM

IBUPROM vartoti negalima:
- jeigu yra alergija ibuprofenui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
- jei Jums yra ar buvo skrandžio, dvylikapirštės žarnos ar stemplės opa arba kraujavimas iš virškinimo trakto (buvo du ar daugiau opos arba kraujavimo atvejų);
- jei Jums yra buvęs kraujavimas iš virškinimo trakto ar jo perforacija (prakiurimas), susiję su nesteroidinių vaistų nuo uždegimo vartojimu;
- jei anksčiau Jums yra buvusi alergija acetilsalicilo rūgščiai (aspirinui) ir/ar kitiems nesteroidiniams vaistams nuo uždegimo (sekreto tekėjimas iš nosies, dilgėlinė, bronchų astma, angioneurozinis pabrinkimas);
- kraujavimas į smegenis, virškinimo traktą arba kitoks kraujavimas;
- paskutinių trijų nėštumo mėnesių laikotarpiu;
- vaikams, jaunesniems kaip 6 metų;
- jei Jums yra sunkus širdies nepakankamumas;
- jei Jums yra kraujo krešėjimo sutrikimas;
- jei Jums yra sunkus inkstų ar sunkus kepenų nepakankamumas;
- jei vartojate kitų NVNU skausmui malšinti;
- sisteminė raudonoji vilkligė.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prieš pradėdami vartoti IBUPROM:
- jei turite inkstų, kepenų ar žarnyno problemų, ar sergate kepenų nepakankamumu;
- jei Jums padidėjęs cholesterolio kiekis ar prieš tai yra buvęs infarktas;
- jei Jums yra širdies nepakankamumas, periferinių arterijų liga, išeminė širdies liga ar smegenų kraujagyslių liga;
- jei sergate diabetu;
- jei Jums anksčiau buvo virškinimo trakto opa ar kitokių sunkių virškinamojo trakto sutrikimų (pvz., opinis kolitas, Krono liga);
- jei sergate sistemine raudonąja vilklige (imuninės sistemos būklė, sukelianti sąnarių skausmus, odos pokyčius ir kitų organų sutrikimus);
- jei Jums yra įgimtas porfirino apykaitos sutrikimas (pvz., ūmi protarpinė porfirija);
- jeigu sergate hipertenzija (padidėjęs kraujospūdis);
- jeigu sergate ar sirgote bronchų astma;
- jei esate senyvo amžiaus pacientas;
- rūkote;
- jeigu Jums yra dehidratacija (skysčių praradimas). Dehidratuotiems vaikams ir paaugliams yra inkstų nepakankamumo pavojus;
- jeigu Jūs kartu vartojate vaistus, galinčius padidinti opų ar kraujavimo pavojų, pvz., geriamuosius kortikosteroidus, antikoaguliantus (tokius kaip varfarinas), selektyvius serotonino reabsorbcijos inhibitorius ar antiagregantus (tokius kaip aspirinas).

Kitos atsargumo priemonės
Labai retai pastebėta sunkių odos reakcijų (kai kurios iš jų buvo mirtinos), įskaitant eksfoliacinį dermatitą, Stevens-Johnson sindromą bei toksinę epidermio nekrolizę - Lyell sindromą, susijusių su NVNU vartojimu. Manoma, kad šių reakcijų atsiradimo rizika yra didžiausia gydymo pradžioje, daugumoje atvejų jos prasidėjo per pirmąjį gydymo mėnesį. Pastebėjus pirmųjų odos išbėrimo, gleivinės pažeidimo ar kitų padidėjusio jautrumo reakcijos požymių, ibuprofeno vartojimą reikia nutraukti.

IBUPROM 200 mg dengtos tabletės gali sumažinti infekcijos simptomus (pvz., galvos skausmą, karščiavimą) ir dėl to gali būti sunkiau nustatyti diagnozę ir atitinkamai gydyti ligą. Jeigu blogai pasijutote ir Jums reikia apsilankyti pas gydytoją, nepamirškite jam pasakyti, kad vartojate IBUPROM 200 mg dengtų tablečių.

Vyresnio amžiaus žmonės gali būti labiau jautrūs ibuprofeno kaip ir kitų vaistų nuo skausmo poveikiui nei suaugę žmonės. Laikykitės vartojimo nurodymų ir vartokite mažiausią vaisto kiekį, kuris malšina skausmą. Vyresnio amžiaus žmonėms labai svarbu skubiai pranešti gydytojui apie pastebėtus nepageidaujamus reiškinius.

Įspėjimai
Tokie vaistai, kaip IBUPROM 200 mg dengtos tabletės, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio („miokardo infarkto") ar insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar 3 dienų gydymo laiko.

Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate diabetu, turite daug cholesterolio arba rūkote), turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku.

Kiti vaistai ir IBUPROM
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Norėdami sumažinti šalutinių poveikių tikimybę, nevartokite šio vaisto kartu su kitais vaistais, kurių sudėtyje yra NVNU (pvz., aspirino, ibuprofeno, naprokseno).

Kai kurie vaistai gali veikti gydymą ibuprofenu arba ibuprofenas gali veikti gydymą kai kuriais vaistais.

Vartojant ibuprofeną, galima sąveika su kitais vaistiniais preparatais, tokiais kaip:
- antikoaguliantams priskiriamais vaistais (veikiančiais kraujo krešėjimą, pvz., varfarinu)
- vaistais, slopinančiais trombocitų agregaciją (skystinančiais kraują, pvz., acetilsalicilo rūgštimi (aspirinu) ar tiklopidinu)
- kiti NVNU, įskaitant selektyvius ciklooksigenazės 2 inhibitorius
- tam tikrais kraujospūdį mažinančiais vaistais (įskaitant AKF inhibitorius, angiotenzino II antagonistus, diuretikus)
- širdį veikiančiais glikozidais (širdį stimuliuojančiais vaistais, pvz., digoksinu)
- kortikosteroidais (vartojamais uždegimui gydyti)
- vaistais, vartojamais laikinam imuninės sistemos nuslopinimui (pvz., metotreksatas, ciklosporinas, takrolimas)
- mifepristonu (vaistu, vartojamu skubiai kontracepcijai); nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo gali mažinti mifepristono efektyvumą
- ličiu (vartojamu manijai ar depresijai gydyti) ar fenitoinu (vartojamu esant epilepsijai), nes ibuprofenas gali padidinti šių vaistų koncentraciją kraujyje
- vaistais, skiriamais ŽIV gydyti (pvz., zidovudinu)
- selektyviais serotonino reabsorbcijos inhibitoriais (SSRI) (vartojama esant depresijai)
- sulfonilšlapalo dariniais (tabletėmis, vartojamomis cukraus kiekiui kraujyje mažinti)
- aminoglikozidais (vartojami bakterinei infekcijai gydyti)
- probenecidu ir sulfinpirazonu (vartojamais podagrai gydyti).

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas
Ibuprofeno negalima vartoti paskutinius tris nėštumo mėnesius. Pirmus 6 nėštumo mėnesius ibuprofeno vartoti nerekomenduojama.

Žindymas
Nors ibuprofeno į motinos pieną patenka labai mažai, tačiau dėl atsargumo žindančioms moterims patariama susilaikyti nuo ibuprofeno vartojimo.

Vaisingumas
Yra duomenų, kad ciklooksigenazę ir prostaglandinų sintezę slopinantys vaistai veikdami ovuliaciją gali sutrikdyti moterų vaisingumą. Šis poveikis praeina nutraukus vaisto vartojimą.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Ibuprofenas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia. Tačiau, vartojamas didelėmis dozėmis, gali sukelti nepageidaujamų poveikių, tokių kaip nuovargis, mieguistumas, galvos svaigimas (dažnas poveikis) ir regos sutrikimai (nedažnas poveikis), todėl pavieniais atvejais gali sutrikti gebėjimas vairuoti automobilį ir valdyti mechanizmus.

IBUPROM sudėtyje yra cukraus (sacharozės).
Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


3. Kaip vartoti IBUPROM

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozavimas ir vartojimo metodas
Simptomams malšinti reikia vartoti mažiausią veiksmingą dozę trumpiausią laiką.

Jei vartojant ibuprofeną trumpai (3 dienas), simptomai išlieka ar sunkėja, pasitarkite su gydytoju.
6-9 metų vaikai (kūno svoris 20-29 kg): vartoti po 1 tabletę kas 6-8 valandas po valgio. Negalima vartoti daugiau nei 3 tabletes per parą (didžiausia paros dozė - 600 mg vartojant per kelis kartus).

10-12 metų vaikai (kūno svoris 30-39 kg): vartoti po 1 tabletę kas 6 valandas po valgio. Negalima vartoti daugiau nei 4 tabletes per parą (didžiausia paros dozė - 800 mg vartojant per kelis kartus).

Suaugusieji ir vyresni kaip 12 metų vaikai. Pradinė dozė yra 2 tabletės, užgeriant vandeniu. Po to, jei būtina, rekomenduojama gerti po 1-2 tabletes kas keturias valandas. Negalima vartoti daugiau kaip 6 tablečių (1200 mg) per 24 valandas.

Jaunesni kaip 6 metų vaikai: Jaunesniems kaip 6 metų vaikams vaisto vartoti negalima.

Senyviems pacientams, taip pat pacientams, kurių inkstų ar kepenų funkcija sutrikusi. Šių grupių pacientams specialaus dozavimo nereikia, tačiau vaistinį preparatą reikia vartoti atsargiai.
Esant sunkiam inkstų arba kepenų funkcijos nepakankamumui, vaistinį preparatą vartoti draudžiama.

Jeigu simptomai pasunkėja ar vaistinio preparato reikia vartoti ilgiau kaip 3 paras 6 metų ir vyresniems vaikams, būtina kreiptis į gydytoją.

Dozės turi būti tolygiai paskirstytos per parą.

Ką daryti pavartojus per didelę IBUPROM dozę?
Jeigu pavartojote daugiau šio vaisto nei rekomenduojama, nedelsiant pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Pamiršus pavartoti IBUPROM
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti IBUPROM
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


4. Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Tokie vaistai, kaip IBUPROM, gali būti susiję su širdies priepuolio („miokardo infarkto") ar insulto pavojaus nedideliu padidėjimu.

Pranešta apie ibuprofeno sukeltas padidėjusio jautrumo reakcijas, kurios gali būti nespecifinės alerginės reakcijos ir anafilaksija: padidėjęs kvėpavimo takų reaktyvumas, pvz., astma, pasunkėjusi astma, bronchų spazmas, dispnėja (sunkumas kvėpuoti); įvairios odos reakcijos, pvz., niežulys, dilgėlinė, angioedema, rečiau eksfoliacinės ir pūslinės dermatozės (įskaitant epidermio nekrolizę ir daugiaformę eritemą).

Žemiau išvardinti šalutiniai poveikiai yra labai reti (pasitaiko mažiau nei 1 iš 10000 žmonių), bet jei Jums pasireiškia bet kuris iš jų, nedelsiant NUTRAUKITE vaisto vartojimą ir kreipkitės į gydytoją ar vaistininką:
- miokardo infarktas ar insultas;
- stemplės, skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opa ar jos perforacija, pasireiškiančios stipriu pilvo skausmu, vėmimu krauju arba krauju su išmatomis, kartais nulemiantys mirtį, ypač senyviems pacientams;
- paūmėjęs opinis kolitas ir Krono liga;
- autoimuninėmis ligomis (pvz., sistemine raudonąja vilklige, mišria jungiamojo audinio liga) sergantiems pacientams skiriant ibuprofeno, pasireiškė pavieniai aseptinio meningito simptomai: kaklo stingimas, galvos skausmas, pykinimas, vėmimas, karščiavimas ar dezorientacija;
- sunkios alerginės reakcijos, pasireiškiančios galvos svaigimu ar alpimu, pagreitėjusiu širdies plakimu, veido, liežuvio ar gerklės patinimu;
- astma ar astmos pasunkėjimas, švokštimas ar dusulys;
- kepenų pažeidimo ar nepakankamumo simptomai, ypač ilgo vartojimo atveju, pavyzdžiui, odos ar akių baltymų pageltimas;
- sunkios odos reakcijos, tarp kurių daugiaformė edema ir toksinė epidermio nekrolizė, eksfoliacinis dermatitas, pasireiškiantis apvaliais bėrimais įvairiose kūno vietose, opos burnoje ir ant lūpų, Stevens-Johnson sindromas;
- inkstų sutrikimai, pavyzdžiui, inkstų pažeidimas ar nepakankamumas, inkstų spenelių nekrozė (ypač vartojant ilgą laiką), sumažėjęs šlapimo išskyrimas, edemos.

Galimi ir kiti šalutiniai poveikiai:
Nedažnas (pasitaiko mažiau nei 1 iš 100 žmonių):
- padidėjusio jautrumo reakcijos, pasireiškiančios dilgėline ir niežuliu;
- pilvo skausmas, virškinimo sutrikimai, pykinimas;
- įvairūs odos išbėrimai;
- galvos skausmas.

Retas (pasitaiko mažiau nei 1 iš 1000 žmonių):
- viduriavimas, vidurių pūtimas, vidurių užkietėjimas ir vėmimas.

Labai retas (pasitaiko mažiau nei 1 iš 10000 žmonių):
- kraujo ląstelių skaičiaus sumažėjimas (anemija, hemolitinė anemija, aplastinė anemija, leukopenija, trombocitopenija, pancitopenija, agranulocitozė), pasireiškiantis odos blyškumu, į gripą panašiais simptomais, lengvai susidarančiomis mėlynėmis, kraujavimu (iš odos ar nosies);
- aukštas kraujospūdis;
- širdies nepakankamumas ar skausmas krūtinėje, edema, periferinė edema, kraujagyslių uždegimas;
- nervingumas;
- pakitę laboratorinių tyrimų rezultatai, pvz., sumažėjęs hematokritas ir hemoglobino kiekis, padidėjusi šlapalo koncentracija serume;
- regėjimo sutrikimai;
- ūžimas ausyse ir svaigulys.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti IBUPROM

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Paketėlis: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.
Lizdinė plokštelė: laikyti ne aukštesnėje kaip 30 C temperatūroje.

Ant dėžutės, lizdinės plokštelės ir paketėlio po „Tinka iki/EXP" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


6. Pakuotės turinys ir kita informacija

IBUPROM sudėtis
- Veiklioji medžiaga yra ibuprofenas. Kiekvienoje dengtoje tabletėje yra 200 mg ibuprofeno.
- Pagalbinės medžiagos yra: tabletės branduolyje - celiuliozės milteliai, kukurūzų krakmolas, pregelifikuotas krakmolas, guaro derva, talkas, krospovidonas (A tipo), koloidinis silicio dioksidas, hidratuotas, hidrintas augalų aliejus; tabletės apvalkale - hidroksipropilceliuliozė, makrogolis (400), talkas, želatina, sacharozė, kaolinas, konditerinis cukrus, kalcio karbonatas, gumiarabikas, titano dioksidas (E171), cukraus sirupas, karnaubo vaškas, Opalux White AS 7000; spausdinimo rašalas - Opacode Black S-1-17823.

IBUPROM išvaizda ir kiekis pakuotėje

IBUPROM (apvalios, abipus išgaubtos, baltos cukrumi dengtos tabletės, vienoje pusėje juodu rašalu užrašyta „IBUPROM") tiekiamas lizdinėje plokštelėje ir paketėlyje.

Kartono dėžutėje yra 10 arba 20 dengtų tablečių, supakuotų į lizdines plokšteles.
Paketėlyje yra 2 dengtos tabletės.
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas
US Pharmacia Sp. z o.o.
Ziębicka 40, 50-507 Wrocław
Lenkija

Gamintojas
US Pharmacia Sp. z o.o.
Ziębicka 40, 50-507 Wrocław
Lenkija


Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:

UAB USP Baltics
Lvovo g. 25
Vilnius LT-09320
Tel. +370 5 279 17 15


Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-08-06


Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozavimas ir vartojimo metodas
Simptomams malšinti reikia vartoti mažiausią veiksmingą dozę trumpiausią laiką.

Jei vartojant ibuprofeną trumpai (3 dienas), simptomai išlieka ar sunkėja, pasitarkite su gydytoju.
6-9 metų vaikai (kūno svoris 20-29 kg): vartoti po 1 tabletę kas 6-8 valandas po valgio. Negalima vartoti daugiau nei 3 tabletes per parą (didžiausia paros dozė - 600 mg vartojant per kelis kartus).

10-12 metų vaikai (kūno svoris 30-39 kg): vartoti po 1 tabletę kas 6 valandas po valgio. Negalima vartoti daugiau nei 4 tabletes per parą (didžiausia paros dozė - 800 mg vartojant per kelis kartus).

Suaugusieji ir vyresni kaip 12 metų vaikai. Pradinė dozė yra 2 tabletės, užgeriant vandeniu. Po to, jei būtina, rekomenduojama gerti po 1-2 tabletes kas keturias valandas. Negalima vartoti daugiau kaip 6 tablečių (1200 mg) per 24 valandas.

Jaunesni kaip 6 metų vaikai: Jaunesniems kaip 6 metų vaikams vaisto vartoti negalima.

Senyviems pacientams, taip pat pacientams, kurių inkstų ar kepenų funkcija sutrikusi. Šių grupių pacientams specialaus dozavimo nereikia, tačiau vaistinį preparatą reikia vartoti atsargiai.
Esant sunkiam inkstų arba kepenų funkcijos nepakankamumui, vaistinį preparatą vartoti draudžiama.

Jeigu simptomai pasunkėja ar vaistinio preparato reikia vartoti ilgiau kaip 3 paras 6 metų ir vyresniems vaikams, būtina kreiptis į gydytoją.

Dozės turi būti tolygiai paskirstytos per parą.

Ką daryti pavartojus per didelę IBUPROM dozę?
Jeigu pavartojote daugiau šio vaisto nei rekomenduojama, nedelsiant pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Pamiršus pavartoti IBUPROM
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti IBUPROM
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Ibuprofenas; 200mg

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Straipsniai

Kai atakuoja peršalimas ir gripas

Kaip užsikrečiameAtšalus orams padaugėja sergančiųjų peršalimo ligomis, nors šaltesnis oras tiesiogiai ligos nesukelia. Jis tik turi įtakos virusų plitimui ir sausina nosies gleivinę, kuri tampa neats...

Galvos skausmų rūšys

Galvos skausmai skirstomi į dvi pagrindines grupes: pirminius ir antrinius skausmus. Pirminiams galvos skausmams priskiriami dažniausiai pasitaikantys skausmai, kurie nėra laikomi ligos simptomu ir ne...

Straipsniai

Kai atakuoja peršalimas ir gripas

Kaip užsikrečiameAtšalus orams padaugėja sergančiųjų peršalimo ligomis, nors šaltesnis oras tiesiogiai ligos nesukelia. Jis tik turi įtakos virusų plitimui ir sausina nosies gleivinę, kuri tampa neats...

Galvos skausmų rūšys

Galvos skausmai skirstomi į dvi pagrindines grupes: pirminius ir antrinius skausmus. Pirminiams galvos skausmams priskiriami dažniausiai pasitaikantys skausmai, kurie nėra laikomi ligos simptomu ir ne...

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti