preloader

Prašome palaukti

MAGNESIUM DIASPORAL DIRECT, Granulės, N20

MAGNESIUM DIASPORAL DIRECT, Granulės, N20

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Magnis
Veikliosios medžiagos stiprumas: 400mg
Prekės kodas: 212590
„Magnesium Diasporal Direct“ (400 mg) granulės – tai organiškas vaistas, skirtas žmonėms, kurių magnio poreikis yra didesnis nei įprast...
10,43 €
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Vaistinis preparatas

„Magnesium Diasporal Direct“ (400 mg) granulės – tai organiškas vaistas, skirtas žmonėms, kurių magnio poreikis yra didesnis nei įprasta. Taip pat diabetikams, besilaukiančioms ar krūtimi maitinančioms mamoms. Direct yra skirtas vartoti tiesiai į burną, nereikia užgerti vandeniu. Granulės greitai ištirpsta ir yra malonaus skonio.gnio poreikis yra didesnis nei įprasta. Taip pat diabetikams, besilaukiančioms ar krūtimi maitinančioms mamoms. Direct yra skirtas vartoti tiesiai į burną, nereikia užgerti vandeniu. Granulės greitai ištirpsta ir yra malonaus skonio.Magnesium Diasporal direct 400 mg granulės paketėlyje 

Magnis

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 • Jeigu per 1 mėnesį Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1.        Kas yra Magnesium Diasporal direct 400 mg granulės paketėlyje  ir kam jos vartojamos
 2.        Kas žinotina prieš vartojant Magnesium Diasporal direct 400 mg granules paketėlyje 
 3.        Kaip vartoti Magnesium Diasporal direct 400 mg granules paketėlyje 
 4.        Galimas šalutinis poveikis
 5.        Kaip laikyti Magnesium Diasporal direct 400 mg granules paketėlyje 
 6.        Pakuotės turinys ir kita informacija
 1.        Kas yra Magnesium Diasporal direct 400 mg granulės paketėlyje  ir kam jos vartojamos

Magnesium Diasporal direct 400 mg granulės paketėlyje  yra mineralinių medžiagų preparatas, kurio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų magnio vandenilio citrato ir sunkiojo magnio oksido.

Magnesium Diasporal direct 400 mg granulės paketėlyje  vartojamos magnio trūkumui gydyti ir profilaktikai suaugusiesiems.

 

Magnio trūkumas gali pasireikšti dėl

- sumažėjusio magnio vartojimo, pvz., nesubalansuotos mitybos arba sumažėjusio suvartojamo maisto kiekio vyresniame amžiuje;

- padidėjusio magnio poreikio tokiomis aplinkybėmis kaip stresas, intensyvus prakaitavimas, sportinės rungtys, nėštumas ir žindymas.

 1.        Kas žinotina prieš vartojant Magnesium Diasporal direct 400 mg granules paketėlyje 

Magnesium Diasporal direct 400 mg granulių paketėlyje vartoti negalima:

 • jeigu yra alergija veikliajai medžiagai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

-        jeigu yra sunkus inkstų funkcijos sutrikimas (glomerulų filtracijos greitis < 30 ml/min).

-        jeigu sergate širdies laidžiosios sistemos sutrikimais, dėl kurių pradeda rečiau plakti širdis (bradikardija).

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Rekomenduojama pasitarti su gydytoju arba vaistininku prieš pradedant Magnesium Diasporal direct 400 mg granules paketėlyje .

 

Vaikams ir paaugliams

Vaikų ir paauglių gydymo patirties nėra.

 

Kiti vaistai ir Magnesium Diasporal direct 400 mg granulės paketėlyje 

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

Jeigu įmanoma, reikia vengti vartoti kitus vaistus vienu metu. Padarykite 2‑3 valandų pertrauką tarp Magnesium Diasporal direct 400 mg granulių paketėlyje ir kitų vaistų vartojimo, kad sumažintumėte galimą vaistų tarpusavio sąveiką.

 • Kartu vartojant fluoridus ir tetracikliną, griežtai turi būti daroma 2‑3 valandų pertrauka.
 • Antibakteriniai antibiotikai (aminoglikozidų grupės antibiotikai), medžiagos, skatinančios šlapimo išsiskyrimą (tiazidiniai diuretikai, furozemidas) ir medžiagos, blokuojančios skrandžio rūgšties gamybą (omeprazolas, pantoprazolas), taip pat veikliosios medžiagos cisplatina, ciklosporinas A, foskarnetas, cetuksimabas, erlotinibas, pentamidinas, rapamicinas ir amfotericinas B gali sukelti magnio trūkumą. Kreipkitės į gydytoją, jei norite pakoreguoti magnio paros dozę.

 

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

 

Magnesium Diasporal direct 400 mg granules paketėlyje  galima vartoti nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu.

Remiantis ilgamete patirtimi, nesitikima, kad magnio vandenilio citratas ir (arba) magnio oksidas sukeltų kokį nors poveikį vyrų ir moterų vaisingumui.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Magnesium Diasporal direct 400 mg granulės paketėlyje  gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia arba veikia nereikšmingai.

 

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Taip
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Prekių forma: Granulės
Lytis: Suaugusiems ir vaikams
Paskirtis: Energijai
Paskirtis: Kaulams
Paskirtis: Raumenims
Paskirtis: Sąnariams ir sausgyslėms

Magnesium Diasporal direct 400 mg granulės paketėlyje  yra mineralinių medžiagų preparatas, kurio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų magnio vandenilio citrato ir sunkiojo magnio oksido.

 

Magnesium Diasporal direct 400 mg granulės paketėlyje  vartojamos magnio trūkumui gydyti ir profilaktikai suaugusiesiems.

 

Magnio trūkumas gali pasireikšti dėl

- sumažėjusio magnio vartojimo, pvz., nesubalansuotos mitybos arba sumažėjusio suvartojamo maisto kiekio vyresniame amžiuje;

- padidėjusio magnio poreikio tokiomis aplinkybėmis kaip stresas, intensyvus prakaitavimas, sportinės rungtys, nėštumas ir žindymas.

 

Magnesium Diasporal direct 400 mg granulių paketėlyje  sudėtis

Veikliosios medžiagos yra magnio-vandenilio citratas ir sunkusis magnio oksidas. Viename paketėlyje (2,22 g) yra 647,06 mg magnio-vandenilio citrato ir 572,10 mg sunkiojo magnio oksido, atitinkančių 400 mg magnio.

Pagalbinės medžiagos yra sorbitolis (E420), geležies oksidas (E172), kalcio stearatas, apelsinų vaisių milteliai, apelsinų aromatinė medžiaga, apelsinų sulčių aromatinė medžiaga

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti