preloader

Prašome palaukti

Visos Prekės
Visos Prekės
E-prekė
MUSCLE PRO 50, 500 g
MUSCLE PRO 50, 500 g
MUSCLE PRO 50, 500 g

MUSCLE PRO 50, 500 g

Maisto produktas
0
Prekės kodas: 477903007005
Prekės ženklas: BALTŲ GALIA
„Muscle Pro 50“ – tai visiškai nauja formulė, kurioje sumaišyti dviejų rūšių angliavandeniai, kreatinas ir raumenų masę padedantis auginti bei išsaugoti išrūgų baltymų koncentratas.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

„Muscle Pro 50“ – tai visiškai nauja formulė, kurioje sumaišyti dviejų rūšių angliavandeniai, kreatinas ir raumenų masę padedantis auginti bei išsaugoti išrūgų baltymų koncentratas.

Produktas sukurtas išanalizavus naujus sporto medicinos duomenis apie medžiagų santykio įtaką žmogaus organizmui. Medžiagas produkte sumaišius tam tikru santykiu, galima gauti kur kas stipresnį poveikį organizmo funkcijoms ir biocheminiams procesams.

Šiame produkte naudojamos tik esminės medžiagos, nėra jokių stebuklingų naujadarų, kurių veiksmingumas mažai žinomas, o esminių medžiagų tyrimai atliekami jau daugiau nei 50 metų, todėl labai gerai žinomi net smulkiausi jų poveikio niuansai.

Produktas unikalus tuo, kad jame išlaikytas optimalus lėtųjų ir greitųjų angliavandenių santykis, jų sumos santykis su baltymais bei šios sumos santykis su kreatino monohidratu – taip sukurtas iš pirmo žvilgsnio paprastas, bet kartu išskirtinis produktas.

Be dažiklių ir koncervantų.

Grynasis kiekis: 500 g.

Gamintojas: „C.D. Sport International“ (Olandija). Platintojas: UAB „Baltų galia“.


Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Skonis: Braškių
Paskirtis: Raumenims
Produkto tipas: Milteliai
Produkto išskirtinumas: Daug baltymų
Pagrindiniai ingredientai: Baltymai
Amžiaus grupė: Suaugusiems

2 kaušeliai miltelių (25 g) išmaišomi tarp 250–350 ml vandens ar sulčių. Gerti 1–2 kokteilius per dieną tuščiu skrandžiu. Svarbiausia – po treniruotės. Siekdami didžiausio efekto, šio produkto nevartokite su pienu – toks kokteilis skanus, tačiau pienas 80 procentų sudarytas iš kazeino, kuris skrandyje iškart virsta į tąsią masę, taip apsunkindamas bet kokių medžiagų pasisavinimą. Vartokite šį produktą su vandeniu arba saldžiomis sultimis.

Treniruočių dienomis gerti kokteilį iš karto po treniruotės ir dar vieną kokteilį po 2 val. Ne treniruočių dienomis vieną kokteilį gerti rytą, o kitą 3 val. iki miego, 30 min. iki valgymo arba 2 val. po jo.

Merginoms, moterims ar jauniems, savo malonumui besitreniruojantiems sportininkams pakaks vieno kokteilio po treniruotės.

MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 50 g produkto Porcijoje – 25 g
Energinė vertė 832 kJ / 198 kcal 416 kJ / 99 kcal
Baltymų 25,2 g 12,6 g
Angliavandenių 11 g 5,5 g
Riebalų 2,6 g 1,3 g
Kreatino 6 g 3 g

SUDEDAMOSIOS DALYS: išrūgų baltymų koncentratas, kreatino monohidratas (12 proc.), fruktozė, dekstrozė, kvapiosios medžiagos, saldiklis sukralozė.

Klientų vertinimas (0):

Jums taip pat gali patikti