preloader

Prašome palaukti

Rūšiuoti
×
Pagimdžius
Kaina:
Pasirinkta kaina
Prekės ženklas:
Prekės ženklas
Prekės grupė
Prekės grupė

Besilaukiančioms ir maitinančioms skirtų prekių asortimentas internetinėje vaistinėje yra tikrai platus. Viena iš aktualesnių prekių yra diržas po gimdymo arba tamprusis medicininis diržas nėščiosioms. Mūsų prekių kataloge rasite: Actius, Tonus Elast ir Orliman produkciją. Internetu įsigyti šias priemones yra patogu, kadangi jas galėsite atsiimti arčiausiai namų esančioje fizinėje Eurovaistinėje, paštomate ar rinktis kurjerio pristatymo paslaugą į namus. Tiek nėščiosioms, tiek ką tik po nėštumo esančioms moterims patogus pristatymas – labai didelis privalumas.

Jeigu sunku pasirinkti prekę arba dydį, padėti visuomet pasiruošę mūsų profesionalūs konsultantai. Tiesioginio pokalbio metu jie galės padėti atsakydami į klausimus „Kiek laiko nešioti?“, „Kada dėtis?“ ir „Ar apskritai man reikalingas toks diržas?“. Nepamirškite, kad bendrai rekomenduoti ar net skirti tokio diržo nešiojimą geriausiai gali medicinos specialistai, akušeriai, ortopedai. Jeigu gaunate jų rekomendacijas, kad reikalingas elastinis, ortopedinis ar kitoks pilvo diržas – nedvejokite jį įsigyti gera kaina internetu.

Pooperaciniai diržai po gimdymo

ORLIMAN diržas BE-240, skirtas dėvėti po pilvo operacijų arba gimdymo, kūno spalvos, 2-as dydis (pilvo apimčiai nuo 83 iki 91 cm), plotis 24 cm, 1 vnt.
3 dydžių pasirinkimas
ORLIMAN diržas BE-240, skirtas dėvėti po pilvo operacijų arba gimdymo, kūno s...
0
35,79 €
Prekė sandėlyje
EUROCOMFORT pooperacinis diržas CORSET, D0501, 2 dydis, 75–88 cm, 1 vnt.
4 dydžių pasirinkimas
EUROCOMFORT pooperacinis diržas CORSET, D0501, 1 vnt.
0
25,99 €
Prekė sandėlyje
Rodomi produktai 2 iš 2

Klausimai apie kategorijos prekes

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.