preloader

Prašome palaukti

ZOXON, 4mg, tabletės, N30

ZOXON, 4mg, tabletės, N30

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagios: Doksazosinas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 4mg
Prekės kodas: 400760

ZOXON yra vienas iš vaistų, vadinamų alfa adrenoreceptorių blokatoriais. Jis vartojamas padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti arba priešinės liaukos (prostatos)...

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  ZOXON yra vienas iš vaistų, vadinamų alfa adrenoreceptorių blokatoriais. Jis vartojamas padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti arba priešinės liaukos (prostatos) padidėjimo sukeltiems simptomams lengvinti.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra ZOXON ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant ZOXON 3. Kaip vartoti ZOXON 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti ZOXON 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

     1. Kas yra ZOXON ir kam jis vartojamas

  ZOXON yra vienas iš vaistų, vadinamų alfa adrenoreceptorių blokatoriais. Jis vartojamas padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti arba priešinės liaukos (prostatos) padidėjimo sukeltiems simptomams lengvinti.

  Pacientams, sergantiems prostatos hiperplazija, ZOXON pagerina šlapinimąsi bei kitus susijusius simptomus, ypač dažną varymą šlapintis. Manoma, kad palankų poveikį vaistas sukelia atpalaiduodamas raumenis, esančius aplink vidinę šlapimo pūslės angą bei prostatoje. Didelio kraujospūdžio ligą (hipertenziją) ZOXON galima gydyti todėl, kad jis išplečia kraujagysles ir dėl to palengvina kraujo tėkmę. Tai padeda mažinti kraujospūdį. Pacientams, kuriems yra didelis kraujospūdis ir prostatos hiperplazija, ZOXON veiksmingai veikia abi šias ligas. Be to, ZOXON palankiai veikia kraujo lipidus ir mažina kraujo krešėjimą. Tokiu būdu ZOXON mažina širdies nepakankamumo išsivystymo riziką, kuri susijusi su pablogėjusia širdies raumens perfuzija, krūtinės skausmu ir dusuliu. Pacientams, linkusiems į cukraus kiekio padidėjimą kraujyje (dažniausiai turintiems antsvorio), ZOXON pagerina hormono insulino (organizmas jo gamina cukraus kiekiui kraujyje mažinti) sukeliamą poveikį. Medžiagų apykaitai šalutinio poveikio ZOXON nedaro, todėl juo galima gydytis ir pacientams, sergantiems bronchine astma, cukriniu diabetu, širdies funkcijos sutrikimu arba podagra.

   2. Kas žinotina prieš vartojant ZOXON

  ZOXON vartoti negalima: - jeigu yra alergija veikliajai medžiagai, kitiems kvinazolinams (pvz., prazozinui ar terazozinui) arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje). Alergija gali pasireikšti išbėrimu, paraudimu ar kvėpavimo pasunkėjimu; - jeigu yra sumažėjęs kraujospūdis (hipotenzija) ar anksčiau pasireiškė su kūno padėties pokyčiu susijęs kraujospūdžio sumažėjimas (ortostatinė hipotenzija); - jeigu sergate priešinės liaukos (prostatos) hiperplazija ir kartu yra viršutinių šlapimo takų nepraeinamumas, lėtinė šlapimo takų infekcija arba šlapimo pūslės akmenligė; - jeigu yra perpildyta šlapimo pūslė, neišsiskiria šlapimas arba progresuoja inkstų nepakankamumas; - žindymo laikotarpiu.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti ZOXON: - jeigu Jums yra kepenų funkcijos sutrikimas; - diagnozuota plaučių edema dėl aortos arba dviburio vožtuvo stenozės; - jeigu sergate širdies liga, dešiniosios jos pusės ar kairiojo skilvelio nepakankamumu.

  Pradėjus vartoti ZOXON, stojantis iš gulimos arba sėdimos padėties gali pasireikšti mažo kraujospūdžio sukeltas alpulys ar svaigulys. Jeigu pasireiškia alpulys arba svaigulys, pasėdėkite ar pagulėkite tol, kol pasijusite geriau ir venkite situacijų, kurių metu galite kristi ar susižaloti. Gydytojas, siekdamas sumažinti minėto poveikio riziką, gydymo pradžioje gali norėti reguliariai matuoti Jūsų kraujospūdį.

  Jeigu Jums bus daroma kataraktos (akies lęšiuko padrumstėjimo) operacija, prieš ją informuokite savo gydytoją, kad vartojate ar anksčiau vartojote ZOXON. Tai būtina todėl, kad operacijos metu ZOXON gali sukelti komplikacijas, kurias įmanoma suvaldyti, jeigu tam gydytojas bus iš anksto pasirengęs.

  Ilgalaikė ir kartais skausminga erekcija pasireiškia labai retai.  Jei pasireiškia ilgiau kaip 4 valandas trunkanti erekcija, turite nedelsdami kreiptis į gydytoją.

  Vaikams ir paaugliams ZOXON nerekomenduojama vartoti vaikams arba jaunesniems kaip 18 metų paaugliams, nes vaisto saugumas ir veiksmingumas dar neištirti.

  Kiti vaistai ir ZOXON Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Informuokite savo gydytoją, jeigu vartojate: - sildenafilio, tadalafilio ar vardenafilio, t. y. vaistų, vartojamų erekcijos funkcijos sutrikimui (negalėjimui sukelti arba palaikyti varpos erekcijos) gydyti; - alfa adrenoreceptorių blokatorių dideliam kraujospūdžiui arba prostatos padidėjimui gydyti, kadangi vartojant kartu su ZOXON, gali pasireikšti svaigulys ar alpulys (tokį poveikį gali sukelti kraujospūdžio sumažėjimas greitai stojantis iš gulimos ar sėdimos padėties). Kai kuriems pacientams minėtų simptomų atsirado tuo pat metu vartojant alfa adrenoreceptorių blokatorių ir vaistų nuo erekcijos funkcijos sutrikimo (impotencijos). Siekiant sumažinti tokių simptomų atsiradimo riziką, vaistų nuo erekcijos sutrikimo galima pradėti vartoti tik tada, kai vartojama stabili alfa adrenoreceptorių blokatorių paros dozė; - kitokių aukštą kraujospūdį mažinančių vaistų, nes ZOXON gali dar labiau sumažinti kraujospūdį.

  ZOXON vartojimas su maistu ir gėrimais ZOXON galima vartoti ryte arba vakare, valgio metu arba nevalgius, užgeriant vandeniu.

  Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. ZOXON nėštumo metu vartoti negalima, išskyrus neabejotinai būtinus atvejus, kai apsvarstęs naudos ir rizikos santykį, vaistą vartoti skiria gydytojas. Žindymo laikotarpiu ZOXON vartoti negalima. Jeigu gydymas šiuo vaistu būtinas, žindymą reikia nutraukti.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas  Vartodami šį vaistą, atsargiai vairuokite automobilį bei dirbkite su įrenginiais. Šis vaistas gali veikti Jūsų gebėjimą saugiai vairuoti ar valdyti įrenginius, ypač gydymo pradžioje.

  ZOXON sudėtyje yra laktozės Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

   3. Kaip vartoti ZOXON

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Prostatos hiperplazijos gydymas Pradinė dozė dažniausiai yra 1 mg (t. y. pusė ZOXON 2 mg tabletės) kartą per parą 1–2 savaites. Jeigu poveikis nepakankamas, paros dozę, vartojamą 1–2 savaites, iš pradžių galima padidinti iki 2 mg (t. y. vienos ZOXON 2 mg tabletės), po to  iki 4 mg (t. y. vienos ZOXON 4 mg tabletės), galiausiai  iki didžiausios rekomenduojamos 8 mg (t. y. dviejų ZOXON 4 mg tablečių) dozės. Rekomenduojamą dozę galima didinti kas 1–2 savaitės. Įprastinė palaikomoji dozė yra 2–4 mg (t. y. viena ZOXON 2 mg tabletė arba viena ZOXON 4 mg tabletė) kartą per parą.

  Didelio kraujospūdžio ligos gydymas Pradinė dozė dažniausiai yra 1 mg (t. y. pusė ZOXON 2 mg tabletės) kartą per parą 1–2 savaites. Prireikus po 1–2 savaičių dozę galima padidinti iki 2 mg (t. y. vienos ZOXON 2 mg tabletės) kartą per parą. Jeigu poveikis nepakankamas, paros dozė gali būti palaipsniui didinama iki 4 mg, 8 mg arba iki didžiausios 16 mg  paros dozės, atsižvelgiant į paciento reakciją į gydymą, kuri nustatoma pagal sukeltą kraujospūdžio sumažėjimą. Dozę keisti rekomenduojama kas 1–2 savaites. Dažniausiai vartojama dozė yra 2–4 mg (viena ZOXON 2 mg tabletė arba viena ZOXON 4 mg tabletė) kartą per parą.

  ZOXON galima vartoti ryte arba vakare, valgio metu arba nevalgius. Geriausia tabletes vartoti kasdien tuo pačiu metu. Tabletę reikia nuryti užgeriant vandeniu.

  Ką daryti pavartojus per didelę ZOXON dozę? Jeigu vaisto perdozavote arba jo netyčia išgėrė vaikas, kreipkitės į gydytoją. Svarbiausias ZOXON perdozavimo simptomas yra mažas kraujospūdis. Pirmoji pagalba – pacientą paguldyti ant nugaros ir pakišti velenėlį po kojomis, kad galva būtų žemiau negu kojos.

  Pamiršus pavartoti ZOXON Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Jeigu įprastiniu laiku dozę išgerti pamiršote, gerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminsite. Jeigu jau bus beveik atėjęs kitos dozės vartojimo laikas, pamirštąją dozę praleiskite, o kitą gerkite įprastiniu laiku. Jeigu vaisto nevartojote kelias dienas, prieš pradėdami jo vėl vartoti, pasitarkite su gydytoju.

  Nustojus vartoti ZOXON Staiga ZOXON vartojimo nenutraukite. Jeigu gydymą nutraukti reikia, turite palaipsniui, kaip gydytojo nurodyta, mažinti dozę. Gydymą nutraukus staigiai, gali atsinaujinti arba pasunkėti simptomai, dėl kurių Jūs gydotės.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

   4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  ZOXON vartojimą nutraukite ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu pasireiškė bet kuris iš šių simptomų: • krūtinės skausmas (dažnas šalutinis poveikis, pasireiškiantis mažiau kaip 1 žmogui iš 10); • dusulys (dažnas šalutinis poveikis, pasireiškiantis mažiau kaip 1 žmogui iš 10); • gelta (odos arba akių baltymų pageltimas) (labai retas šalutinis poveikis, pasireiškiantis mažiau kaip 1 žmogui iš 10000).

  Šalutinis poveikis, kurį sukelia šis vaistas, dažniausiai būna lengvas ir toliau gydantis išnyksta.

  Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 žmogui iš 10): - kvėpavimo ar šlapimo takų infekcija, kosulys, sloga, bronchitas (bronchų uždegimas); - galvos svaigimas, svaigulys, galvos skausmas, mieguistumas, mažas kraujospūdis, ortostatinė hipotenzija (su padėtimi susijęs kraujospūdžio sumažėjimas); - juntamas širdies plakimas, padažnėjęs širdies plakimas; - pilvo skausmas, burnos džiūvimas, pykinimas, nevirškinimas; - nugaros skausmas, raumenų skausmas; - šlapimo pūslės uždegimas, šlapimo nelaikymas; - bendras silpnumas, į gripą panašūs simptomai, niežulys, pėdų, kulkšnių ar pirštų patinimas.

  Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 žmogui iš 100): - alerginės reakcijos, odos išbėrimas; - apetito padidėjimas arba praradimas, kūno svorio padidėjimas, podagra, sąnarių skausmas; - susijaudinimas, nervingumas, nerimas, depresija, nemiga, skausmas, veido patinimas; - drebulys, apalpimas, sumažėjęs arba pakitęs lietimo jutimas, smegenų kraujotakos sutrikimas; - spengimas ausyse, kraujavimas iš nosies; - krūtinės angina, miokardo infarktas; - vidurių užkietėjimas, dujų kaupimasis žarnyne, gastroenteritas (skrandžio ir žarnų uždegimas), viduriavimas, vėmimas; - kepenų funkcijos rodiklių nuokrypis nuo normos; - skausmingas šlapinimasis, šlapinimosi padažnėjimas, kraujas šlapime, impotencija (negalėjimas sukelti varpos erekcijos).

  Retas šalutinis poveiki (gali pasireikšti mažiau kaip 1 žmogui iš 1000): - gausus šlapinimasis.

  Labai retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 žmogui iš 10000): - mažas baltųjų kraujo ląstelių arba kraujo plokštelių kiekis, galintis sąlygoti imlumo infekcijai padidėjimą, kraujosruvas arba lengvai prasidedantį kraujavimą; - raumenų mėšlungis, raumenų silpnumas; -     svaigulys atsistojant, rankų ir kojų dilgčiojimas ar tirpulys, miglotas matymas; - suretėjęs arba nereguliarus širdies plakimas; - karščio pylimas (kraujo samplūdis į veidą ir kaklą), plaukų slinkimas, taškinės kraujosruvos, dilgėlinė; - bronchų spazmas; - hepatitas (kepenų uždegimas) arba tulžies išsiskyrimo sutrikimas; - šlapinimosi sustiprėjimas, šlapinimosi sutrikimas, naktinis šlapinimasis; - krūtų padidėjimas vyrams, skausminga erekcija; - nuovargis, negalavimas.

  Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis): - kataraktos operacijos metu gali atsirasti vadinamasis operacinis suglebusios rainelės sindromas; - retrogradinė ejakuliacija (sėklos išsiskyrimas į šlapimo pūslę).

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba  vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

   5. Kaip laikyti ZOXON    Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės. Ant kartono dėžutės po „Tinka iki“ ir lizdinės pokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  ZOXON sudėtis - Veiklioji medžiaga yra doksazosinas. Vienoje ZOXON 2 mg tabletėje yra 2 mg doksazosino (atitinka 2,42 mg doksazosino mesilato). Vienoje ZOXON 4 mg tabletėje yra 4 mg doksazosino (atitinka 4,85 mg doksazosino mesilato). - Pagalbinės medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, mikrokristalinės celiuliozės granulės, bevandenė laktozė, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, natrio laurilsulfatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

  ZOXON išvaizda kiekis pakuotėje ZOXON 2 mg tabletės yra beveik baltos, pailgos, apytiksliai 9 x 4,5 mm dydžio su laužimo vagele bei įspaudais „ZX“ ir „2“ vienoje tabletės pusėje. Tabletę galima padalyti į lygias dozes. ZOXON 4 mg tabletės yra beveik baltos, pailgos, apytiksliai 12 x 6 mm dydžio su laužimo vagele bei įspaudais „ZX“ ir „4“ vienoje tabletės pusėje. Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

  Pakuotės dydis ZOXON 2 mg tabletės: 10 arba 30 tablečių. ZOXON 4 mg tabletės: 30 arba 100 tablečių.

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės

  Registruotojas ir gamintojas Zeniva, k.s. U kabelovny 130 Dolní Měcholupy 102 37 Praha 10 Čekija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

  UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“ A. Juozapavičiaus g. 6/2 LT 09310, Vilnius Tel.: +370 5 2755224 Faks.: +370 5 2755239

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-10-28

  Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Prostatos hiperplazijos gydymas Pradinė dozė dažniausiai yra 1 mg (t. y. pusė ZOXON 2 mg tabletės) kartą per parą 1–2 savaites. Jeigu poveikis nepakankamas, paros dozę, vartojamą 1–2 savaites, iš pradžių galima padidinti iki 2 mg (t. y. vienos ZOXON 2 mg tabletės), po to  iki 4 mg (t. y. vienos ZOXON 4 mg tabletės), galiausiai  iki didžiausios rekomenduojamos 8 mg (t. y. dviejų ZOXON 4 mg tablečių) dozės. Rekomenduojamą dozę galima didinti kas 1–2 savaitės. Įprastinė palaikomoji dozė yra 2–4 mg (t. y. viena ZOXON 2 mg tabletė arba viena ZOXON 4 mg tabletė) kartą per parą.

  Didelio kraujospūdžio ligos gydymas Pradinė dozė dažniausiai yra 1 mg (t. y. pusė ZOXON 2 mg tabletės) kartą per parą 1–2 savaites. Prireikus po 1–2 savaičių dozę galima padidinti iki 2 mg (t. y. vienos ZOXON 2 mg tabletės) kartą per parą. Jeigu poveikis nepakankamas, paros dozė gali būti palaipsniui didinama iki 4 mg, 8 mg arba iki didžiausios 16 mg  paros dozės, atsižvelgiant į paciento reakciją į gydymą, kuri nustatoma pagal sukeltą kraujospūdžio sumažėjimą. Dozę keisti rekomenduojama kas 1–2 savaites. Dažniausiai vartojama dozė yra 2–4 mg (viena ZOXON 2 mg tabletė arba viena ZOXON 4 mg tabletė) kartą per parą.

  ZOXON galima vartoti ryte arba vakare, valgio metu arba nevalgius. Geriausia tabletes vartoti kasdien tuo pačiu metu. Tabletę reikia nuryti užgeriant vandeniu.

  Ką daryti pavartojus per didelę ZOXON dozę? Jeigu vaisto perdozavote arba jo netyčia išgėrė vaikas, kreipkitės į gydytoją. Svarbiausias ZOXON perdozavimo simptomas yra mažas kraujospūdis. Pirmoji pagalba – pacientą paguldyti ant nugaros ir pakišti velenėlį po kojomis, kad galva būtų žemiau negu kojos.

  Pamiršus pavartoti ZOXON Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Jeigu įprastiniu laiku dozę išgerti pamiršote, gerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminsite. Jeigu jau bus beveik atėjęs kitos dozės vartojimo laikas, pamirštąją dozę praleiskite, o kitą gerkite įprastiniu laiku. Jeigu vaisto nevartojote kelias dienas, prieš pradėdami jo vėl vartoti, pasitarkite su gydytoju.

  Nustojus vartoti ZOXON Staiga ZOXON vartojimo nenutraukite. Jeigu gydymą nutraukti reikia, turite palaipsniui, kaip gydytojo nurodyta, mažinti dozę. Gydymą nutraukus staigiai, gali atsinaujinti arba pasunkėti simptomai, dėl kurių Jūs gydotės.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės