preloader

Prašome palaukti

Visos Prekės
Visos Prekės
AGOVIRAX nosies purškalas, nuo 1 m., 20 ml
AGOVIRAX nosies purškalas, nuo 1 m., 20 ml

AGOVIRAX nosies purškalas, nuo 1 m., 20 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 477903795024
Prekės ženklas: AGOVIRAX
Virusinių kvėpavimo infekcijų pagalbiniam gydymui ir profilaktikai. Gali ženkliai sumažinti SARS-CoV-2 infekcijos ir viruso plitimo riziką. Tinka suaugusiesiems ir vaikams nuo 1 metų. Gali vartoti nėščiosios ir maitinančios krūtimi.
14,60 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Užsakymai pristatomi per 1 d. d., jei užsakymas patvirtintas iki 16 valandos darbo dieną.  Jei užsakymas patvirtintas po 16 valandos arba ne darbo dieną, pristatymas vykdomas per 1 - 3 d. d. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Virusinių kvėpavimo infekcijų pagalbiniam gydymui ir profilaktikai. Gali ženkliai sumažinti SARS-CoV-2 infekcijos ir viruso plitimo riziką. Tinka suaugusiesiems ir vaikams nuo 1 metų. Gali vartoti nėščiosios ir maitinančios krūtimi.

Naudojimo instrukcija AGOVIRAX nosies purškalas

Kas yra AGOVIRAX? 

AGOVIRAX yra nosies purškalas, suformuojantis apsauginį barjerą nosies gleivinėje prieš peršalimą sukeliančius virusus. Šis barjeras palaiko natūralius organizmo gynybinius mechanizmus. AGOVIRAX gali būti vartojamas gydymui palaikyti sergant virusų sukeltomis į gripą panašiomis ligomis. AGOVIRAX gali būti vartojamas papildomai, kaip profilaktinė priemonė, kai reikia nuolat palaikyti sudrėkintą nosies gleivinę. Tinka suaugusiesiems ir vaikams nuo 1 metų. AGOVIRAX sudėtyje nėra konservantų. Sterilus filtras užtikrina tirpalo sterilumą net po daugkartinio naudojimo. AGOVIRAX nepasižymi paburkimą mažinančiu poveikiu.

Kokiomis savybėmis pasižymi AGOVIRAX?

Peršalimas yra virusinė kvėpavimo takų infekcija; ją sukeliantys virusai dažniausiai patenka per nosį. Patekę į nosį, virusai gali prisitvirtinti gleivinės paviršiuje ir užkrėsti gleivinės ląsteles, kuriose jie dauginasi ir plinta. Dėl šios priežasties pasireiškia peršalimui būdingi simptomai, tokie kaip nosies užgulimas, gerklės ir (arba) galvos skausmas, kosulys ir t.t. Ankstyvaisiais ligos etapais sunku tiksliai atskirti, ar tai peršalimas, ar gripas. Gripas gali būti rimtas susirgimas, kurį diagnozuoti gali tik gydytojas.

Fiziologiškai drėgna nosies gleivinė palaiko natūralius organizmo gynybinius mechanizmus bei atlieka nuo išorinio poveikio apsaugančio barjero funkciją. Nosis gali atlikti apsauginę filtravimo funkciją (t. y. sulaikyti esančius įkvepiamame ore virusus, dulkes ir pan.) tik tuomet, kai jos gleivinė yra pakankamai sudrėkinta. Sausas ir užterštas oras gali išdžiovinti nosies gleivinę.

AGOVIRAX sudėtyje esanti Carragelose® (jota-karageninas) yra iš raudonųjų jūros dumblių gaunama medžiaga. Carragelose® (jota-karageninas) pasižymi dvejopu teigiamu poveikiu.

  • AGOVIRAX suformuoja apsauginį, nuo peršalimo virusų saugantį barjerą. Peršalimą ir į gripą panašias ligas sukelia daug įvairių virusų, pavyzdžiui rinovirusai ir koronavirusai. Carragelose® (jota-karageninas) nespecifiškai apgaubia peršalimą sukeliančius virusus ir neleidžia jiems prisitvirtinti prie gleivinės. Dėl šios priežasties virusines kvėpavimo takų infekcijas sukeliančių virusų dauginimasis ir plitimas sumažėja. Kaip ir prieš virusus, sukeliančius peršalimą ar gripą, nespecifinis antivirusinis Carragelose® (jota-karageninas) poveikis taip pat buvo patvirtintas ląstelių kultūros [in vitro] tyrimais ir prieš SARS-CoV-2. Net jei AGOVIRAX negali visiškai užkirsti kelio SARS-CoV-2 infekcijai, jis gali ženkliai sumažinti infekcijos ir viruso plitimo riziką.
  • AGOVIRAX suformuoja drėkinamąją apsauginę plėvelę. Dėl Carragelose® (jota-karageninas) poveikio plėvelė ant nosies gleivinės išlieka ilgesnį laiką ir atlieka nuo išorinių veiksnių saugančio barjero funkciją. Fiziologinė drėkinamoji plėvelė palaiko natūralias, nuo virusų saugančias, apsaugines organizmo funkcijas.

Terapinės indikacijos – kam AGOVIRAX naudojamas?

AGOVIRAX gali sutrumpinti į gripą panašių ligų trukmę ir palengvinti peršalimo simptomus. AGOVIRAX gali užkirsti kelią naujoms infekcijoms ir pakartotiniam virusų sukeliamo peršalimo simptomų atsiradimui. AGOVIRAX skirtas virusinių kvėpavimo takų infekcijų profilaktikai ir pagalbiniam gydymui. AGOVIRAX gali būti naudojamas kaip papildoma prevencinė priemonė pakankamam nosies gleivinės drėkinimui, visų nusiskundimų, atsirandančių dėl išsausėjusios ir sudirgusios nosies gleivinės, profilaktikai ir palaikomajam gydymui.

Pakuotės dydis

20 ml buteliukas su purškiamąja pompa; 1 įpurškimas = 0,14 ml tirpalo (iš viso 142 įpurškimai).

Tinkamumo laikas

Dėl specialios filtrų sistemos, tirpalas išlieka sterilus net po pakartotinio naudojimo. Tinka naudoti 36 mėnesius nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. AGOVIRAX tinka vartoti iki ant dėžutės nurodytos datos.

Laikymo instrukcijos

Laikyti 5 ºC – 30 ºC temperatūroje. Saugoti nuo šviesos.

AGOVIRAX yra vietinio poveikio medicinos priemonė.

Gamintojas

Hälsa Pharma GmbH, Maria-Goeppert-Straße 5, 23562 Lübeck, Vokietija

Platintojas

UAB GRYNUMBER HEALTH, Mėnulio g. 11, Vilnius LT-04326, Lietuva Peržiūros data: 2021 m. sausis.


AGOVIRAX nosies purškalas, nuo 1 m., 20 ml
AGOVIRAX nosies purškalas, nuo 1 m., 20 ml
14,60 €
Tinka alergiškiems: Taip
Tinka diabetikams: Taip
Ekologiškas : Ne
Natūralus: Taip

Kaip ir kokiu dažniu naudojamas AGOVIRAX?

Pasireiškus pirmiesiems peršalimo požymiams (pvz., gerklės skausmas, dilgčiojimas, sloga ar kt.), purkšti po vieną kartą į kiekvieną nosies landą bent 3 kartus per parą. Gydymą pradėti kuo anksčiau, vos pastebėjus pirmuosius peršalimo simptomus, ir tęsti, kol palengvės. Kreipkitės į gydytoją, jei prasideda karščiavimas arba jei simptomai po savaitės nepalengvėja. Sausai nosies gleivinei drėkinti purkšti keletą kartų per parą pagal poreikį.

  • Nuimkite apsauginį dangtelį ir, jeigu reikia, papurkškite keletą kartų, kol bus skleidžiamas vienodas purškiamas srautas. Taip AGOVIRAX yra paruošiamas naudojimui.
  • Siekiant apsisaugoti nuo sužeidimų, purkštukas į kiekvieną nosies landą turi būti įkišamas atsargiai! Purškiant buteliuką laikyti stačią.
  • Po naudojimo prašome uždėti apsauginį dangtelį ant purkštuko.

Kada AGOVIRAX negalima naudoti?

Jeigu yra padidėjęs jautrumas bet kuriai iš sudedamųjų medžiagų.

Galimas šalutinis AGOVIRAX poveikis

Šiuo metu nežinomas joks kitas šalutinis poveikis, išskyrus labai retus padidėjusio jautrumo atvejus, kai kraujuoja iš nosies. Nėra žinomos sąveikos.

Sąveikos su kitais produktais tyrimai neatlikti.

Specialūs įspėjimai saugiam naudojimui

AGOVIRAX pasižymi vietiniu poveikiu. Nosiaryklės gleivinės ląstelės neabsorbuoja Carragelose® (jota-karageninas). AGOVIRAX galima naudoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Jeigu simptomai nepraeina, būtina pasitarti su gydytoju. Apie bet kokį rimtą incidentą, įvykusį naudojant AGOVIRAX, reikia pranešti gamintojui ir šalies kompetentingai institucijai. Dėl higienos ir siekiant išvengti patogenų plitimo, vienu purškalo buteliuku turėtų naudotis vienas ir tas pats asmuo. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje!

Papildoma informacija

AGOVIRAX gali būti naudojamas ilgesnį laiką. Nėra pripratimo ar perdozavimo rizikos. AGOVIRAX sudėtyje yra natūralios medžiagos Carragelose® (jota-karageninas). AGOVIRAX yra kliniškai ištirta medicinos priemonė. AGOVIRAX sudėtyje nėra skausmą malšinančių medžiagų, konservantų, gyvūninės kilmės medžiagų ar šiltnamio efektą sukeliančių dujų. AGOVIRAX sudėtyje nėra laktozės ir glitimo, jį gali naudoti diabetu sergantys žmonės.

AGOVIRAX yra skaidrus, bespalvis, klampus, bekvapis tirpalas. 1 ml tirpalo yra 1,2 mg jota-karagenino (Carragelose®), 0,4 mg kapa-karagenino, natrio chlorido ir išgryninto vandens.

Straipsniai

Medicininis karagenas - inovacija, keičianti peršalimo profilaktikos ir gydymo įpročius

Kas yra peršalimas?Rudeniui įpusėjus, tradiciškai mus užklumpa peršalimo susirgimų banga. Virusinės kvėpavimo takų infekcijos (VKTI), liaudiškai vadinamos peršalimu, – labiausiai paplitusi žmonių liga....

Jums taip pat gali patikti