preloader

Prašome palaukti

BIOGAIA PROTECTIS lašai, 5 ml
BIOGAIA PROTECTIS lašai, 5 ml
BIOGAIA PROTECTIS lašai, 5 ml

BIOGAIA PROTECTIS lašai, 5 ml

Maisto papildas
4
Skaitykite atsiliepimus
Prekės kodas: 735001255085
Prekės ženklas: BIOGAIA
Lactobacillus reuteri lašai, 5 ml.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Maisto papildas

Lactobacillus reuteri lašai, 5 ml.


Vienoje dozėje (5 lašuose) yra mažiausiai 100 milijonų L. reuteri Protectis bakterijų.  

Lactobacillus reuteri Protectis yra kompanijos „BioGaia“ patentuotos bakterijos. Šios bakterijos natūraliai aptinkamos žmogaus organizme, todėl yra unikaliai prie jo prisitaikiusios. L. reuteri yra žarnyno floros dalis ir jau daugelį metų laikomos naudingomis nuo pat gimimo.

Grynasis kiekis:  5,2 g.

Licencijos turėtojas: 
„BioGaia“ AB, P.O. BOX 3242
SE-103 64 Stokholmas,
Švedija

Gamintojo atstovas Lietuvoje:
„Ewopharma“ AG atstovybė,
Konstitucijos pr. 7,
LT-09308 Vilnius,
el. paštas: [email protected]

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Laikymas:

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Buteliuką laikyti sandariai uždarytą. Suvartoti per 3 mėnesius nuo buteliuko atidarymo.

Natūralus: Ne
Įspėjimai:

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Prekių forma: Lašai
Amžiaus grupė: Vaikams
Paskirtis: Virškinimui

Žarnynui

Pilvo pūtimui
Skonis: Neutralus
Amžius: Nuo gimimo
Produkto išskirtinumas: Nenurodyta

Rekomenduojama dozė: 5 lašai per parą. Galima vartoti vaikams nuo 0 metų.

Prieš vartojimą gerai supurtyti. Apverskite buteliuką aukštyn ir palaukite, kol susiformuos lašai. Lašai gali būti vartojami įpylus į šaukštą, žindyvės pieną arba pieno mišinį, vandenį arba bet kurį kitą skystį. Nepilkite lašų į karštą maistą ar gėrimą, nes tai gali pakenkti bakterijoms. Lašai nekeičia maisto arba gėrimo skonio.

Saulėgrąžų aliejus, vidutinės grandinės triglicerido augalinis aliejus, bakterijos L. reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis).

Buteliuke yra baltos spalvos sausiklis, pailginantis preparato tinkamumo laiką. Sausiklis gali liestis su maisto produktais. Sausiklio negalima nuryti.

Probiotikai yra gyvi mikroorganizmai, skirti subalansuoti gerąsias ir blogąsias bakterijas žmogaus organizme. Negana to, probiotikai arba gerosios bakterijos turi ir kitą teigiamą poveikį: prisideda prie gero širdies darbo, pagerina psichinės sveikatos būklę, stiprina imuninę sistemą, gerina virškinimą ir net gali palengvinti alergiją. Bendrai tariant, jie yra būtini mūsų gerai savijautai. Papildomai probiotikų galima gauti valgant tam tikrą maistą arba geriant tokius maisto papildus kaip BIOGAIA PROTECTIS lašai, 5 ml. Eurovaistine.lt internetinėje vaistinėje yra platus šių produktų pasirinkimas itin gera kaina. Pirkti internetu – išties sumanu, kadangi tai be galo patogu, paprasta, o taip pat ir kur kas pigiau, nes dažnai čia yra taikoma akcija ar papildoma nuolaida pasirinktiems produktams.

Klientų vertinimas (4):
(5/5)
4
0
0
0
0

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.